Aktualności

Usłyszeliśmy warkot silników i… ruszyli!

2022-08-06 12:00:00

Parada motocyklowa to od x lat stały punkt festiwalowego programu. Od zawsze cieszy się wielką popularnością – w tym roku pojechało w niej ponad sto motocykli. 

 

Jak wyglądała parada w tym roku?

Tegoroczną paradę Jurek Owsiak rozpoczął minutą ciszy, aby uczcić pamięć ofiar wypadku polskiego autobusu w Chorwacji. Po tej chwili zadumy, motocykle ruszyły. Słyszeliśmy tylko warkot silników, poczuliśmy zapach benzyny i zobaczyliśmy kurz, który uniósł się za tymi setkami kół.

fot. Paweł Wołochowicz

fot. Stanisław Wadas

O bezpieczeństwo podczas przejazdu dbał, jak zwykle, Pokojowy Patrol.

fot. Michał Wilanowski

Koniecznie sprawdźcie materiał z tegorocznej parady:

 

Tegoroczna wioska motocyklowa

Organizatorem wioski motocyklowej jest grupa CKM Boanerges. W tym roku możecie tam spotkać ponad 1500 osób i około 900 maszyn. Kawiarenka otwarta przez całą dobę oferuje ciepłe posiłki i napoje. Motocykliści mogą tam też odpocząć. A na prawdziwych fanów Festiwalu czekają specjalne, kolekcjonerskie przypinki.

POKAŻ PODOBNE
2022-07-11 20:45:00

Barbara Kurdej - Szatan zagości na ASP!

Aktorka teatralna i telewizyjna, której życie w sieci śledzą miliony Polaków. Barbara Kurdej - Szatan dołącza do grona gości tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych.

2022-07-04 21:20:00

Spięty dołącza do składu Pol'and'Rock Festival

Hubert Dobaczewski, czyli "Spiety", jest doskonale znany publiczności Pol'and'Rock Festival. Na najbliższej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata pojawi się ze swoim nowym zespołem Spięty.

2022-07-18 10:32:51

Zespół Limp Bizkit nie wystąpi na 28. Pol’and’Rock Festival

Amerykańska kapela, której występ miał być jednym z bardziej wyczekiwanych momentów 28. Pol’and’Rock Festival, ze względów zdrowotnych odwołuje trasę koncertową w Europie, w tym występ na naszym Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

ZOBACZ TEŻ