Aktualności

Uważajcie na siebie w drodze do domu!

2017-08-06 11:00:00

Przystanek Woodstock się nie skończył. Festiwal wyrusza w świat, w podróż, w którą uda się z Wami do Waszych domów, rodzinnych miast… kawałek po kawałku. Jedźcie bezpiecznie, dbajcie o siebie nawzajem, a kiedy już wrócicie do siebie przytulcie swoich bliskich i opowiedzcie im o najpiękniejszym festiwalu.

Prosimy, zanim wsiądziecie do swoich samochodów odwiedźcie Strefy „Sprawdź Promile, w których możecie za darmo sprawdzić swój poziom alkoholu w wydychanym powietrzu za pomocą profesjonalnego alkomatu. Pamiętajcie – niebezpieczeństwo czyha w powietrzu. Szukajcie zielonych namiotów Leszka i białych flag z napisem Promiler. Punkty znajdują się w okolicach Pola Malinowskiego, na wzgórzu za punktem Monster i gastronomią oraz niedaleko skrzyżowania Ulicy Milenijnej z drogą w stronę Gorzowa Wielkopolskiego.

Sprawdźcie, gdzie znajdują się Strefy "Sprawdź Promile".

 

 

Dzisiaj o godzinie 12:00 zostanie zamknięte woodstockowe Biuro Rzeczy Znalezionych.

Jeśli zgubiliście coś podczas festiwalu wyślijcie do nas też na adres mailowy [email protected] dokładne informacje o zagubionym przedmiocie.

Odwiedźcie również stronę otagio.pl/woodstock. Możliwe, że Was przedmiot został już przez kogoś znaleziony i czeka na Wasz odbiór. Jeśli nie? Zarejestrujcie swój zagubiony przedmiot na stronie otagio.

 

 

Jeśli wracacie pociągiem, prosimy nie spieszcie się. Dzisiaj na dworcu będzie bardzo dużo osób, nie stwarzajmy zagrożenia. Przyjdźcie na pociąg nie wcześniej niż 1 godzinę i nie później niż 40 minut przed odjazdem. Jak już będziecie na peronie ściągnijcie swoje plecaki i trzymajcie je przed sobą. Przygotujcie sobie wcześniej bilety do sprawdzenia.

Ze względów bezpieczeństwa na dworcu będzie obowiązywała specjalna organizacja ruchu pasażerów. Po zapowiedzi, które będziecie słyszeć przez megafon będą wpuszczane wyłącznie osoby, które mają bilety na najbliższy pociąg. Do pociągu bez biletu nie wejdziecie.

Zanim wsiądziecie do pociągów wyposażcie się w dużą ilość wody. Cały czas pamiętajcie o bezpieczeństwie – to słowo niech będzie dla Was jak mantra. Jeśli podczas podróży do domu zauważycie coś niebezpiecznego lub kogoś, kto potrzebuje pomocy – poinformuj obsługę pociągu.

 

Kiedy będziecie już w domu dajcie nam znać! Odezwijcie się do nas, opowiedzcie i pokażcie jak spędziliście Przystanek Woodstock.

Czekamy na Was na:

 

Dziękujemy Wam za wszystko! Za wspaniałe dni w Waszym towarzystwie. Jesteście naszym celem i inspiracją. Bądźcie tak piękni zawsze. Macie otwarte głowy, piękne umysły, niesamowicie ogromne serca.


Nie zapominajcie  też słów Roberta Biedronia, które padły podczas spotkania na Akademii Sztuk Przepięknych:

„Nie możemy się po Woodstocku rozjechać. Teraz Woodstock trzeba przenieść na Polskę (…) chcę czasów, kiedy Polska będzie dla wszystkich”.

Wierzymy, że te czasy już są. Tylko musimy głośno zacząć rozmawiać o miłości, przyjaźni, życzliwości. Nie godzić się na krzywdę. Wychodzić naprzeciw nieprawdziwym informacjom, jakie padają z ust osób, które mają zamknięte serca. Musimy odpowiedzieć im uśmiechem.

Do zobaczenia w świecie, do którego właśnie rozwozicie najpiękniejszy festiwal - Przystanek Woodstock, który prosto z Waszych serc wypuści korzenie, zacznie kiełkować z podwojoną siłą, zacznie rodzic owoce dobra.

 

fot. Krupek


Dziękujemy! Kochamy Was!

(Syla)

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ