Aktualności

Uważajcie na siebie wracając do domu

2018-08-05 11:54:16

 

Trzy dni Najpiękniejszego Festiwalu Świata niestety dobiegły końca. Żałujemy, że musimy się z Wami rozstać. Było cudownie! Ale to nie pora na smutki – za rok się widzimy, prawda? Jeszcze wcześniej, a dokładnie w styczniu, będzie przecież jeszcze Finał WOŚP!

To jednak przyszłość. Skupmy się na teraźniejszości, a dokładnie na powrocie do domu.

 

Duża część z Was wraca samochodem. Pamiętajcie, aby przed wejściem do samochodu sprawdzić promile! Lech zadbał o Was i stworzył punkty, w których można sprawdzić poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. Dziś punkt działa od 8:00 do 15:00 i znajdują się Miasteczku Lecha oraz w okolicach parkingów. Zachęcamy Was również, aby sprawdzić promile mimo tego, że nie będziecie kierować samochodem.

 

Pamiętajcie – przyjdźcie na pociąg nie wcześniej niż 1 godzinę i nie później niż 40 minut przed odjazdem i uniknij zbędnego czekania. Gdy już będziecie na peronie, ściągnijcie swoje plecaki i trzymajcie je przed sobą. Przygotujcie sobie również wcześniej bilety do sprawdzenia – zaoszczędzicie w ten sposób czas konduktora i swój w pociągu.

Nie śpieszcie się jednak. Wyśpijcie się, zjedźcie śniadanie – tutaj działają jeszcze różne rzeczy. Na festiwalowym polu działa jeszcze dziś Radio Pol’and’Rock. Będziemy nadawać Wam najważniejsze informacje. Słuchajcie ich, ponieważ będziemy mówić Wam np. o natężeniu na PKP.

 

Zanim opuścicie teren Festiwalu, pamiętajcie, aby uprzątnąć swoje obozowiska i zabrać wszystkie śmieci. Usprawni i ułatwi nam to pracę, a także pokaże, jaka siła drzemie w „Zaraz Będzie Czysto”!

 

Jeśli zagubiła Wam się jakaś rzecz, koniecznie zajrzyjcie do Biura Rzeczy Znalezionych przed odjazdem. Biuro działa dziś do godziny 15:00, dlatego śpieszcie się!

 

Kiedy będziecie już w domu, dajcie nam znać! Odezwijcie się do nas, opowiedzcie i pokażcie, jak spędziliście czas na Pol’and’Rock Festival. Czekamy na Was na: Facebooku, Twitterze, Instagramie, Snapchacie. Chcemy usłyszeć Wasze piękne historie!

 

Dziękujemy Wam bardzo za ten Festiwal. Jesteśmy dumni z tego, że przyjeżdżają do nas tacy ludzie jak Wy. Jesteście najlepsi – uśmiechnięci, pomocni, niesamowici! Tak, jak mówi Jurek – szerzcie bezinteresowny uśmiech.

POKAŻ PODOBNE
2019-04-23 09:22:41

Złoty Bączek 2019 - notowanie 6

Głosowanie w Plebiscycie Złotego Bączka nabiera rumieńców! Suma oddanych głosów przekroczyła 20 tysięcy i wyraźnie widać już liderów w obu kategoriach.

2019-05-10 15:16:43

Złoty Bączek 2019 – notowanie 8

Prezentujemy poniżej zaległe, ósme notowanie w Plebiscycie Złotego Bączka. Przypominamy – każdy z Was ma możliwość wskazania najlepszego – Waszym zdaniem – wykonawcy zeszłorocznej edycji Pol’and’Rock Festival.

2019-04-08 17:29:58

Złoty Bączek 2019 – notowanie 4

Głosowanie w plebiscycie Złotego Bączka idzie pełną parą! Oddaliście już w sumie 15 790 głosów i każdym dniem coraz lepiej widać, które z zeszłorocznych występów cieszą się największym Waszym uznaniem.

ZOBACZ TEŻ