Aktualności

Warsztaty Dredowe na wzgórzu ASP

2018-06-19 11:34:31

Zapraszamy Was serdecznie na Warsztaty Dredowe, które będą odbywać się w namiocie Kręcioła.TV  przez cały Festiwal od 11 do 12.

 

Warsztaty prowadzić będzie Wu Kwadrat oraz Serwis Dredów, którzy zwiększą Waszą świadomość oraz wiedzę na temat dredów – pielęgnacji, stylizacji oraz techniki tworzenia. Warsztaty będą prowadzone w formie wykładu z panelem dyskusyjnym oraz częścią praktyczną.

 

Podczas warsztatów poznacie również pochodzenie tej fryzury, aspekty teoretyczne dreadmakingu oraz sami będziecie mieli możliwość wykonania dredów z włosów syntetycznych. Nasi prowadzący będą otwarci na Wasze pytania dotyczące fryzur alternatywnych.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników oraz posiadaczy dredów na warsztaty!

Fot. Marta Szpakowska

 

 

  

POKAŻ PODOBNE
2020-06-10 17:15:00

12 powodów radości z Festiwalu ONLINE

26. Pol'and'Rock Festival to blisko 70 godzin transmisji ONLINE. Przygotowania idą pełną parą. Jesteś rozczarowany, że nie spotkamy się w tym roku w Kostrzynie nad Odrą? Im więcej pomysłów domykamy, tym więcej mamy wniosków co fajnego jest w tym, że festiwal odbędzie się ONLINE. Zobacz 12 powodów radości z #polandrock2020 ONLINE:

2020-06-03 13:00:00

13 rzeczy, które już wiemy o Najpiękniejszej Domówce Świata

Przygotowania do Najpiękniejszej Domówki Świata idą pełną parą! Po raz pierwszy zagramy w tym roku na 26. Pol'and'Rock Festival w innej formie. Przez blisko 70h będziemy na żywo, specjalnie dla Was, nadawać online! Zobacz, jak dokładnie będzie wyglądać tegoroczny Festiwal i co będzie się działo.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna