Aktualności

Warsztaty z Tomkiem Michniewiczem

2017-07-04 14:42:44

 

W ubiegłym roku mieliście okazję spotkać się z Tomaszem Michniewiczem na rozmowie w Akademii Sztuk Przepięknych. Rozmowa ta była tak ciekawa, że w tym roku Tomek spotka się z Wami aż trzy razy podczas warsztatów / pokazów zdjęć od czwartku do soboty o 15:30 w Dużym Namiocie Akademii Sztuk Przepięknych.  

 

 

 

 

CZWARTEK -  "SWOJĄ DROGĄ. O ZDERZENIU Z INNYM ŚWIATEM"

Tomek Michniewicz zabierze Was do serca kameruńskiej dżungli, z której wszystko co znamy, wygląda zupełnie inaczej. To historia o tym, czy w ciągu paru tygodni wyprawy można się zmienić z księgowego w podróżnika, i czy warto uciekać od siebie samego (a jeśli już, to dokąd). To może być zupełnie nowe spojrzenie na wiele spraw, które otaczają nas na co dzień.

 

PIĄTEK - "ŚWIAT RÓWNOLEGŁY"

Każda kolejna podróż utwierdza Tomka Michniewicza w przekonaniu, że istnieją dwa równoległe światy. Jeden – który wszyscy mamy w głowach, wdrukowywany nam przez lata. Drugi – ten rzeczywisty. Konserwatywny islam, rajskie plaże, niebezpieczne więzienia, afrykański busz i manipulacje, które rządzą w mediach, goniących za słupkami badań. Zobaczycie drugie dno miejsc, które wydaje nam się, że znamy. Wydaje nam się.

 

Sobota - "NIE-NORMALNOŚĆ"

Jeśli podróże czegoś uczą, to tego, że normalność nie istnieje. Że nic nie jest jednoznacznie czarno-białe, dziwne, zabawne, egzotyczne, zwyczajne. Wszystko zależy od perspektywy. Tomek Michniewicz pokaże Wam, czym jest normalność w różnych częściach świata. No właśnie – „normalność”..?

 

 

Tomek Michniewicz to dziennikarz, reportażysta, fotograf, organizator wypraw i ekspedycji. Autor czterech bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych. Autor programu “Inny świat” w telewizji TTV, audycji “W drogę” w Radiu Zet (a wcześniej “Reszty świata” w Jedynce i “Trójka Przekracza Granice” w Trójce) i założyciel projektu Manufaktura Podróży. Laureat czterech statuetek na festiwalu sztuki mediów i podróży Mediatravel, nominowany do Kolosów i nagrody National Geographic “Traveler”. 

 

 

Harmonogram woodstockowych wydarzeń!

 

 

 

Tomek Michniewicz podczas 22. Przystanku Woodstock,  fot.Basia Lutzner

POKAŻ PODOBNE
2018-01-31 15:45:43

Czekamy do poniedziałku na Wasze płyty!

Już tylko do poniedziałku możecie wysłać do nas płytę i zgłosić się na Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock! Czas przyjmowania zgłoszeń upływa 5 lutego 2018 (liczy się data stempla pocztowego).

2018-02-05 12:41:47

Złoty Bączek - notowanie 8

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

2018-02-02 13:17:02

Weekend z 23. Przystankiem Woodstock

Powróćmy przez chwilę na gorące, woodstockowe pole i przeżyjmy to jeszcze raz. W ten weekend Radio Woodstock przygotowało dla Was ogromne dawkę muzyki z 23. Przystanku Woodstock.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna
nota prawna