Aktualności

Wasze ulubione spotkania ASP

2020-07-10 09:00:00

Już po raz 14 w historii festiwalu spotkamy się podczas spotkań Akademii Sztuk Przepięknych. W tym roku przygotowaliśmy dla Was wartościowe rozmowy i najlepszych gości. Odliczamy dni kiedy znowu będziemy mogli się spotkać i porozmawiać o najważniejszych tematach, zainspirować się historiami ikonami polskiej sztuki, edukacji i kultury.

 

Kuba Wojewódzki podczas 19. Przystanku Woodstock

Liczba wyświetleń tej rozmowy nie dziwi nas, ponieważ Kuba Wojewódzki został bardzo gorąco przywitany przez festiwalowiczów. Humor, sarkazm, dystans to określenia, które charakteryzują wywiady Wojewódzkiego, humoru oczywiście nie zabrakło jednak rozmowa była na poważne tematy. Mówiliśmy o szufladkowaniu, podziale naszego kraju. Bardzo sympatycznym akcentem była reakcja wszystkich słuchających kiedy okazało się, że Kuba Wojewódzki miał urodziny to cała publiczność wstała i zaśpiewała mu gromkie "sto lat". Było inspirująco, ciekawie, dlatego obejrzyjcie tą rozmowę.

 

 

 

Marek Kondrat podczas Przystanku Woodstock w 2010 roku

To była szczera rozmowa z jednym najpopularniejszych osób w Polsce, ikoną polskiej kinematografii. Sporo historii na temat rozwoju polskiego filmu i seriali, było chwilami zabawnie, czasem gorzko. O fenomenie filmu "Dzień świra", ogromnej popularności Kondrata właśnie po tym filmie, nowej roli producenta, w jakiej w tym czasie podjął się Marek Kondrat przy produkcji filmu "Baby są jakieś inne". 

 

 

Maciej Stuhr podczas 22 Przystanku Woodstock

Rozmowę rozpoczął anegdotą na temat poznania Stevena Spielberga, co zdecydowanie szybko buduje świetną interakcję z publicznością. Aktor z łatwością i świadomością wypowiada się na tematy polityczne, mówi o hejcie i byciu autentycznym. Aktor opowiedział o swoich początkach jako aktor i drodze, jaką przeszedł, stając się jednym najbardziej cenionych osobowości w kraju. Opowiedział o kinie od kuchni, o ogromnych pieniądzach i współpracy ze sponsorami.

 

 

 

Maria Czubaszek- Woodstock 2014

Rozmowa z tak barwną postacią musiała zostać przez Was doceniona. Zdecydowanie jedna z najciekawszych rozmów ASP, pełna dystansu, satyry i otwartości. Byliśmy świadkiem wspaniałego wywiadu, z wyjątkową osobą, artystką i wspaniałym człowiekiem. Jest to świetna możliwość dla tych, którzy nie znają Marii Czubaszek i jej ciętego języka.

 

 

Andrzej Grabowski & Jan Nowicki Woodstock 2011

Absolutnie wyjątkowa rozmowa dwóch przyjaciół, aktorów, których doświadczenia i bogaty dorobek artystyczny nadały sens spotkaniu. Artyści mieli przestrzeń, aby podyskutować na temat polskiej sceny filmowej i podzielić się swoimi wspomnieniami zza kulis. Ta rozmowa wiele mówi o ich przyjaźni, współpracy i życiu aktorów.

 

 

 

Od 2018 roku Mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych jest mBank.

POKAŻ PODOBNE
2022-05-23 16:03:21

Siódme notowanie Plebiscytu Złotego Bączka

Przedstawiamy Wam siódme notowanie tegorocznego Plebiscytu Złotego Bączka! Chociaż kolejność pierwszych sześciu zespołów się nie zmieniła, to "odległości" punktowe się zmniejszają.

2022-04-26 08:44:42

Trzecie Notowanie Złotego Bączka 2021

Dowiedz się, kto ma na tym etapie konkurencji ma szansę na to, by wystąpić na nadchodzącym Festiwalu w Czaplinku!

2022-05-30 21:20:00

Krzysiek Sokołowski pierwszym gościem ASP!

Spotkania z nietuzinkowymi gośćmi w ramach Akademii Sztuk Przepięknych to już stały element Pol'and'Rock Festival. Na nadchodzącej 28. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata publiczność spotkać się będzie mogła m.in. z Krzyśkiem Sokołowskim z zespołu Nocny Kochanek.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna