Aktualności

Wasze ulubione spotkania ASP

2020-07-10 09:00:00

Już po raz 14 w historii festiwalu spotkamy się podczas spotkań Akademii Sztuk Przepięknych. W tym roku przygotowaliśmy dla Was wartościowe rozmowy i najlepszych gości. Odliczamy dni kiedy znowu będziemy mogli się spotkać i porozmawiać o najważniejszych tematach, zainspirować się historiami ikonami polskiej sztuki, edukacji i kultury.

 

Kuba Wojewódzki podczas 19. Przystanku Woodstock

Liczba wyświetleń tej rozmowy nie dziwi nas, ponieważ Kuba Wojewódzki został bardzo gorąco przywitany przez festiwalowiczów. Humor, sarkazm, dystans to określenia, które charakteryzują wywiady Wojewódzkiego, humoru oczywiście nie zabrakło jednak rozmowa była na poważne tematy. Mówiliśmy o szufladkowaniu, podziale naszego kraju. Bardzo sympatycznym akcentem była reakcja wszystkich słuchających kiedy okazało się, że Kuba Wojewódzki miał urodziny to cała publiczność wstała i zaśpiewała mu gromkie "sto lat". Było inspirująco, ciekawie, dlatego obejrzyjcie tą rozmowę.

 

 

 

Marek Kondrat podczas Przystanku Woodstock w 2010 roku

To była szczera rozmowa z jednym najpopularniejszych osób w Polsce, ikoną polskiej kinematografii. Sporo historii na temat rozwoju polskiego filmu i seriali, było chwilami zabawnie, czasem gorzko. O fenomenie filmu "Dzień świra", ogromnej popularności Kondrata właśnie po tym filmie, nowej roli producenta, w jakiej w tym czasie podjął się Marek Kondrat przy produkcji filmu "Baby są jakieś inne". 

 

 

Maciej Stuhr podczas 22 Przystanku Woodstock

Rozmowę rozpoczął anegdotą na temat poznania Stevena Spielberga, co zdecydowanie szybko buduje świetną interakcję z publicznością. Aktor z łatwością i świadomością wypowiada się na tematy polityczne, mówi o hejcie i byciu autentycznym. Aktor opowiedział o swoich początkach jako aktor i drodze, jaką przeszedł, stając się jednym najbardziej cenionych osobowości w kraju. Opowiedział o kinie od kuchni, o ogromnych pieniądzach i współpracy ze sponsorami.

 

 

 

Maria Czubaszek- Woodstock 2014

Rozmowa z tak barwną postacią musiała zostać przez Was doceniona. Zdecydowanie jedna z najciekawszych rozmów ASP, pełna dystansu, satyry i otwartości. Byliśmy świadkiem wspaniałego wywiadu, z wyjątkową osobą, artystką i wspaniałym człowiekiem. Jest to świetna możliwość dla tych, którzy nie znają Marii Czubaszek i jej ciętego języka.

 

 

Andrzej Grabowski & Jan Nowicki Woodstock 2011

Absolutnie wyjątkowa rozmowa dwóch przyjaciół, aktorów, których doświadczenia i bogaty dorobek artystyczny nadały sens spotkaniu. Artyści mieli przestrzeń, aby podyskutować na temat polskiej sceny filmowej i podzielić się swoimi wspomnieniami zza kulis. Ta rozmowa wiele mówi o ich przyjaźni, współpracy i życiu aktorów.

 

 

 

Od 2018 roku Mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych jest mBank.

POKAŻ PODOBNE
2020-07-06 16:46:11

Pierwsi reprezentanci soul metalu w Polsce na Pol'and’Rock Festival Online

Legendy polskiej sceny thrashmetalowej, czyli formacja Hunter, zaprezentują się na wyjątkowej internetowej edycji Pol’and’Rock Festival 2020.

2020-06-29 16:00:17

Najpiękniejsza Domówka Świata z Farben Lehre

Klasyka polskiego punka zagości na internetowej odsłonie Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Farben Lehre to zespół, który zdefiniował muzykę punkową w Polsce, jednocześnie pozostając wiernym ideałom wolności, braku pokory, i muzycznej niezależności.

2020-07-01 15:05:00

Zdobądź wejściówkę na Najpiękniejszą Domówkę Świata

Odpowiedź na pytanie i zdobądź wejściówkę dla 2 osób do studia na Najpiękniejszą Domówkę Świata, czyli 26. Pol’and’Rock Festival ONLINE. Publiczność będzie mogła liczyć m.in. na koncerty żywo, spotkania z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych i warsztaty.

ZOBACZ TEŻ