Aktualności

Weekend z 23. Przystankiem Woodstock

2018-02-02 13:17:02

 

Jeszcze chwila, jeszcze momencik. No dobra, trochę dłużej, bo tak naprawdę to 6 miesięcy. Dokładnie tyle zostało do dnia, w którym ponownie spotkamy się na woodstockowym polu, aby wspólnie bawić się przez kolejne 3 dni. Dla niektórych z Was to pewnie tylko pół roku, dla niektórych aż 6 miesięcy. Niezależnie od tego czy "tylko" czy "aż" mamy nadzieję, że szybko minie. W Kostrzynie widzimy się dokładnie 2.08.2018 roku.

Czasu niestety nie przyspieszymy, ale mamy dla Was inną propozycje. Dziś od godziny 20:00 zapraszamy Was do Radia Woodstock. Rozpoczniemy od retransmisji koncertu Hey, by potem przez cały weekend przekazać Wam ogromną dawkę muzyki z koncertów z ubiegłorocznego Przystanku Woodstock. Zapraszamy wszystkich, którzy nie mogą się doczekać.

>Słuchaj<

>Bądź na bieżąco<

 

fot. Dominika Rutkowska

 

 

Jeżeli będziecie nas słuchać w najbliższy weekend, a do tej poty jeszcze nie zagłosowaliście na swój ulubiony zespół w plebiscycie Złotego Bączka to nadal macie taką możliwość. Czy jest Złoty Bączek? Jest to mosiężna nagroda przyznawana jako wyraz uznania publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Przystanku Woodstock. Po raz pierwszy nagrodę przyznano na pierwszej edycji Przystanku w 1995r.

 

>Głosuj<

 

fot. Agnieszka Jankowska

 

Zeszłoroczna edycja Przystanku odbyła się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 3-5.08.2017r. Jak co roku spotkaliśmy się w Kostrzynie nad Odrą. Do Waszej dyspozycji były oddaliśmy 3 sceny muzyczne, oraz namiot Akademii Sztuk Przepięknych, gdzie przez te kilka dni mogliście spotkać wyjątkowych gości oraz wziąć udział w nocnych wydarzeniach. Zagrało dla Was ponad 50 zespołów muzycznych reprezentujących różne gatunki muzyczne, na ASP spotkaliście się z takimi osobami jak Robert Biedroń, Maciej Orłoś czy Bartłomiej Topa. Noc dostarczała również niezwykłych wrażeń podczas występu Kabaretu Młodych Panów czy spektaklu "Sztuka" wystawianego przez Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim.

 

fot. Stanisław Wadas

 

fot. Bartek Muracki

 

fot. Michał Kwaśniewski

 

fot. Edyta Kurycka

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-02-03 16:20:00

Pół roku do 29. Pol'and'Rock Festival! Co już wiemy?

Wysoka temperatura po 31. Finale WOŚP powoli opada. Dla nas oznacza to tylko jedno — czas wrócić do planowania kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Na pół roku przed 29. Pol'and'Rock Festival podsumowujemy to, co już wiemy!

2023-01-13 16:29:19

Premiera płyty Pull The Wire z 28. Pol'and'Rock Festival!

Pull The Wire prezentuje pierwszy w swoim dorobku album koncertowy, zarejestrowany podczas ubiegłorocznego 28. Pol'and'Rock Festival! Kapela zagrała na Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Wróćcie razem z nami do tego wyjątkowego występu!

2023-02-01 16:25:00

Końcówka pierwszego etapu Złotego Bączka już 6 lutego!

Zbliżamy się do końcówki pierwszego etapu plebiscytu Złotego Bączka 2023! Zachęcamy do zagłosowania na ulubionych artystów wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji! Pierwszy etap Złotego Bączka zamyka się 6 lutego.

ZOBACZ TEŻ