Aktualności

While She Sleeps rozpali publiczność pod Dużą Sceną 29. Pol'and'Rock Festival!

2023-02-27 21:30:00

 

Dominująca na brytyjskiej scenie metalcorowej ekipa z Sheffield dołącza do line-upu 29. Pol’and’Rock Festival! Rewolucyjne przesłanie, energetyczne gitarowe riffy i gatunkowa różnorodność — While She Sleeps zagości na deskach Dużej Sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

Większość zespołów woli ostrożnie stawiać kroki na rynku muzycznym. While She Sleeps nigdy nie należało do „większości zespołów”. Kwintet z Sheffield zasłynął poprzez mieszanie gatunków i zaprzeczanie stereotypom. Zespół przez lata sprawnie miksował miażdżący metal z melodycznym hardcorem, czerpiąc przy tym garściami z tradycji metalcore’u.

 

Ogłoszenie zespołu While She Sleeps na 29. Pol'and'Rock Festival

 

Skład tworzy energetyczna piątka przyjaciół – Lawrence „Loz” Taylor (wokal), Sean Long (gitara), Mat Welsh (gitara), Aaran McKenzie (gitara basowa) i Adam Savage (perkusja). Wspólnie tworząc While She Sleeps, przedefiniowali bezkompromisowość. Nie godząc się na skomercjalizowane wytyczne wytwórni, zespół postanowił swój trzeci album You Are We (2017) wydać z pomocą datków i wsparcia fanów.
 
Teksty zespołu często poruszają kwestie polityczne i społeczne, z naciskiem na problemy takie, jak nierówności, korupcja i wpływ technologii na społeczeństwo. Grupa podchodzi do tych tematów bezpośrednio i z pasją, pisząc piosenki, które są oczyszczające i prowokujące do myślenia.
 

Zespół jest laureatem nagród Best British Newcomer magazynu Kerrang! (2012) oraz Heavy Music Award w kategorii najlepszy album za płytę You Are We (2017)

 
 
Na swoim koncie zespół ma 5 albumów studyjnych: This Is the Six (2012), Brainwashed (2015), You Are We (2017), So What? (2019) i najnowsze wydanie Sleeps Society (2021). Wszystkie płyty zostały docenione przez krytyków, ale największe uznanie zespół zyskał za dynamiczne i energetyczne koncerty na żywo.
 

Na wydaniach While She Sleeps gościli tacy artyści, jak Oli Sykes (Bring Me The Horizon) czy Simon Neil (Biffy Clyro)!

 

 
 
 
 

29. Pol'and'Rock Festival

 

 

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Poza While She Sleeps na festiwalu zagrają też Apollo 440Spin DoctorsBiohazardCarpenter Brut, BrodkaNapalm Death oraz DRAIN.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-04 16:30:00

Zaraz Będzie Ciemno od 7 lat na antenie!

Dzisiaj obchodzimy szczególną rocznicę - mija siedem lat od pierwszej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia. Audycja, która jest autorskim projektem Jurka Owsiaka, stała się oazą dla tych, którzy pragną poczuć klimat Pol’and’Rock Festival nie tylko latem, ale przez cały rok.

2023-07-05 16:00:00

Biegiem do zapisów na Bieg "Policz się z cukrzycą"!

Unikalne połączenie muzyki, radości i solidarności nabiera tempa przed 29. Pol'and'Rock Festival, gdzie po raz pierwszy w historii odbędzie się festiwalowy Bieg "Policz się z cukrzycą". Mamy zarezerwowanych już prawie połowę ze wszystkich 3250 dostępnych miejsc!

2023-07-17 17:55:00

29. Pol'and'Rock Festival - jaki będzie?

17 dni do Najpiękniejszego Festiwalu Świata i nieco ponad 14 dni do momentu, gdy będziemy mogli spotkać się na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Odliczacie? Oto wszystko, co powinniście wiedzieć przed przyjazdem na Pol'and'Rock Festival!

ZOBACZ TEŻ