Aktualności

Wiemy, kiedy zagra 29. Pol'and'Rock Festival!

2022-08-23 11:50:12

 

Podczas zakończenia 28 edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata Jurek Owsiak ogłosił kiedy spotkamy się na kolejnym Pol'and'Rock Festival! Z kim z Was zobaczymy się na lotnisku Czaplinek - Broczyno 3, 4 i 5 sierpnia 2023 roku? 

 

Dołącz do wydarzenia 29. Pol'and'Rock Festival

 

Zakończenie Pol'and'Rock Festival to zawsze bardzo wzruszający moment. W tym roku, tradycyjnie, dobrze znany wszystkim uczestnikom Festiwalu utwór "Z tylu chmur" wykonał Piotr Bukartyk wraz z festiwalowiczami - uczestnikami jego warsztatów wokalnych, które przez trzy dni odbywały się na Akademii Sztuk Przepięknych. Następnie Jurek Owsiak w pięknych słowach podziękował wszystkim obecnym oraz organizatorom Festiwalu i zaprosił na przyszłoroczną edycję wydarzenia, która odbędzie się 3, 4 i 5 sierpnia 2023 roku. 

 

 

Przyszłoroczny Najpiękniejszy Festiwal Świata również, po raz drugi, zagra na lotnisku Czaplinek - Broczyno w powiecie drawskim w województwie zachodniopomorskim. Miasto Czaplinek położone jest między jeziorami Drawsko i Czaplino, w ogległości około 125 kilometrów od Szczecina, 95 kilometrów od Koszalina i 65 kilometrów od Piły. 

 

Już teraz zapraszamy Was już wszystkich na 29. Pol'and'Rock Festival! Do zobaczenia!

 

Duża Scena podczas zakończenia 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

POKAŻ PODOBNE
2022-07-05 10:00:00

Piotr Bukartyk ponownie na zakończenie Pol'and'Rock Festival

Pewne tradycje po prostu trzeba kontynuować. Jedną z nich jest występ Piotra Bukartyka i wspólne odśpiewanie "Z tylu chmur" na zakończenie Pol'and'Rock Festival.

2022-07-11 20:20:00

Janina Bąk i Piotr Jacoń o sytuacji osób LGBTQ+

Prawo do bycia sobą - o tożsamości, miłości i potrzebie wsparcia osób LGBTQ+ - spotkanie pod takim hasłem, z udziałem Janiny Bąk i Piotra Jaconia, odbędzie się w ramach tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych.

2022-07-19 11:40:00

Nie ma przygotowań do Pol'and'Rock Festival bez festiwalowej playlisty!

Czasu do Najpiękniejszego Festiwalu Świata coraz mniej! Czy znacie już wszystkich wykonawców, którzy pojawią się na lotnisku Czaplinek - Broczyno?

ZOBACZ TEŻ