Aktualności

Wiemy, kiedy zagra 29. Pol'and'Rock Festival!

2022-08-23 11:50:12

 

Podczas zakończenia 28 edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata Jurek Owsiak ogłosił kiedy spotkamy się na kolejnym Pol'and'Rock Festival! Z kim z Was zobaczymy się na lotnisku Czaplinek - Broczyno 3, 4 i 5 sierpnia 2023 roku? 

 

Dołącz do wydarzenia 29. Pol'and'Rock Festival

 

Zakończenie Pol'and'Rock Festival to zawsze bardzo wzruszający moment. W tym roku, tradycyjnie, dobrze znany wszystkim uczestnikom Festiwalu utwór "Z tylu chmur" wykonał Piotr Bukartyk wraz z festiwalowiczami - uczestnikami jego warsztatów wokalnych, które przez trzy dni odbywały się na Akademii Sztuk Przepięknych. Następnie Jurek Owsiak w pięknych słowach podziękował wszystkim obecnym oraz organizatorom Festiwalu i zaprosił na przyszłoroczną edycję wydarzenia, która odbędzie się 3, 4 i 5 sierpnia 2023 roku. 

 

 

Przyszłoroczny Najpiękniejszy Festiwal Świata również, po raz drugi, zagra na lotnisku Czaplinek - Broczyno w powiecie drawskim w województwie zachodniopomorskim. Miasto Czaplinek położone jest między jeziorami Drawsko i Czaplino, w ogległości około 125 kilometrów od Szczecina, 95 kilometrów od Koszalina i 65 kilometrów od Piły. 

 

Już teraz zapraszamy Was już wszystkich na 29. Pol'and'Rock Festival! Do zobaczenia!

 

Duża Scena podczas zakończenia 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

POKAŻ PODOBNE
2023-11-06 09:57:32

Klipy podwyższonej jakości – oglądaj w 4K!

Czy jesteście gotowi, by doświadczyć Pol'and'Rock Festival jak nigdy dotąd? Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla każdego fana muzyki i atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na kanale KręciołaTV uruchomiliśmy specjalną playlistę „Klipy 4K”, która przeniesie Was znowu na festiwalowe pole!

2023-10-03 12:00:00

Wielki powrót Domowej Orkiestry! 7. sezon czas start!

Dzień dobry, fani Domowej Orkiestry! Po festiwalowym szaleństwie wracamy z wielkim hukiem! Dziś rano, na naszym kanale YouTube „KręciołaTV”, wystartował 7. sezon Waszego ulubionego programu.

2023-10-03 16:00:00

Festiwalowa Lista Przebojów - dziesiąty miesiąc, dziesiąta piosenka!

Kolejny miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów minął w mgnieniu oka! Jak co miesiąc, przyszedł czas, by podsumować Wasze muzyczne wybory i ogłosić piosenkę, która zdobyła Wasze serca w dziesiątym miesiącu głosowania!

ZOBACZ TEŻ