Aktualności

Winyl Comy już w sprzedaży

2016-06-16 12:22:58

W sprzedaży są już dwie winylowe płyty, dzięki którym przypomnicie sobie magiczny koncert Comy z 2014 roku. 

Coma jest przykładem tego, że piękna, mosiężna figurka Złotego Bączka bardzo zobowiązuje. Przede wszystkim do ciągłej kreatywności, do ciągłych poszukiwań, do bycia na scenie zaskakującym i porywającym tłumy. Coma Złotego Bączka odebrała na woodstockowej scenie w 2007 roku. Kilkadziesiąt tysięcy osób oddało swój głos na najlepszą według nich kapelę 11. Przystanku Woodstock. Tamtą Comę i Comę dzisiejszą dzielą mile. Dziś Piotr Rogucki wie jeszcze lepiej, jak na tej scenie się poruszać, jak spowodować, że Woodstock porusza się we wspólnym rytmie i oddycha jednym woodstockowym oddechem. Ich koncert stał się spektaklem, który od początku do końca trzymał w ogromnym napięciu. Piotr pozwalał sobie na improwizację i wniknięcie w atmosferę wielusettysięcznego tłumu. Tak jakby momentami w sposób czarodziejski przechodził z jednej strony lustra na drugą. Raz jest artystą, raz elementem publiczności, ale przede wszystkim stał się mistrzem wielkiego rockowego show. Coma brzmi nowocześnie, wydobywa absolutnie wszystko, co można wyciągnąć z festiwalowej aparatury, a na tłum spadają dźwięki doskonale wymyślone, przetworzone.

Nie muszę już chyba nic więcej dodawać...Wiem na pewno, że cała nasza ekipa na wszystkich spotkaniach z producentami koncertów i festiwali na świecie będzie zapewniać, że polska Coma jest najbardziej rockowym pomysłem do zaproponowania publiczności w każdym zakątku naszego globu.

Jeden z najpiękniejszych, niezapomnianych woodstockowych koncertów macie teraz przed sobą. Czekają Was emocje  i to jakie!

JUREK OWSIAK

 WYKAZ UTWORÓW PŁYTY 2LP – WINYL

LP1
Strona A
1. Leszek Żukowski
2. Trujące Rośliny
3. Woda Leży pod powierzchnią
4. Zamęt

LP1
Strona B
5. Pierwsze wyjście z mroku
6. Transfuzja
7. Spadam
8. Angela
LP2
Strona A
9. System
10.  Deszczowa Piosenka
11.  Skaczemy
12.  Jutro
LP3
Strona B
13.  Gaduła Jurka
14.  100 tys. jednakowych miast
15.  Los Cebula i Krokodyle Łzy
16.  Gaduła Jurka

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ