Aktualności

Wioska Słowiańska na ASP

2017-07-12 15:20:23

 

Poprzez dawne, choć obecnie tak odmienne spojrzenie na świat, prezentowane już przez starożytne ludy na tych ziemiach, chcemy pokazać inne poglądy na wiele bieżących spraw i problemów dzisiejszego świata, zaproponować koncepcje filozoficzne oparte na harmonii z naturą i poszanowaniu drugiego człowieka oraz innych istot żyjących.

 

W minionym roku 2016-tym zadebiutowaliśmy na ASP Przystanku Woodstock rozłożeniem na początek jednego namiotu Wioski Słowiańskiej. Prezentując swoje poglądy seriami wykładów, warsztatów i spotkań literackich, od rana do wieczora namiot był pełen gwaru, śmiechu, tańców i wspomnień o dawnych tradycjach. Wioska Słowiańska, jako źródło wiedzy i aktywizujących atrakcji, przez czas trwania Przystanku Woodstock cieszyła się niesłabnącym zainteresowaniem i zbierała same przychylne opinie. Zamieszczone w Internecie relacje z przebiegu poszczególnych spotkań wciąż odnotowują liczne odsłony.


W obecnym 2017 roku, za zgodą organizatorów, chcielibyśmy ponownie mieć możliwość przybliżania rodzimej, słowiańskiej kultury, wiary i sztuki. Chcielibyśmy, aby ponownie obok Pokojowej Wioski Kriszny oraz Przystanku Jezus, Woodstockowicze mieli możliwość wstąpienia do Namiotu Słowiańskiego, odpowiadającego na potrzeby duchowe i intelektualne. By dać im możliwość poznania innego, bardziej wschodnioeuropejskiego sposobu poznawania świata i prób jego zrozumienia. Pragniemy, aby nasz namiot po raz kolejny stał się miejscem dyskusji, wymiany poglądów, wiedzy i doświadczeń.

 

Więcej informacji znajdziesz na https://www.facebook.com/wioska.slowianska 

 

(Wioska Słowiańska)  

 

Zobacz wszystkie warsztaty! 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-02-02 13:17:02

Weekend z 23. Przystankiem Woodstock

Powróćmy przez chwilę na gorące, woodstockowe pole i przeżyjmy to jeszcze raz. W ten weekend Radio Woodstock przygotowało dla Was ogromne dawkę muzyki z 23. Przystanku Woodstock.

2018-03-13 09:41:10

Złoty Bączek 2018 - notowanie 13

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

2018-03-20 09:32:07

Złoty Bączek 2018 - notowanie 14

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna