Aktualności

Woodstock online, Wasze maile i Zenek z Kabanosa

2016-07-22 16:15:11

 

Czas na piątkowy vlog Jurka - będzie o Antyradiu, podsumowaniu transmisji internetowych z Przystanku Woodstock oraz o Waszych mailach. Sprawdźcie! 


Na początek ogłoszenie: szukamy właściciela walonek! Co ciekawe - dwóch rożnych.  Właściciela prosimy, żeby się do nas odezwał.

Już w niedzielę o godz. 20:00, w cotygodniowej audycji „Rockowa Scena Antyradia” usłyszycie koncert Danko Jones z Woodstock 2013 - nie przegapcie!

Dziękujemy za wczorajsze wspólne oglądanie filmu o rocznej pracy Fundacji WOŚP, który wyświetlany był na telebimach Dużej Sceny. Cały film jest już dostępny na Kręcioła.Tv - znajdziecie go TUTAJ.

Jurek w blogu podsumuje również Woodstock Online i rozda nagrody w spontanicznym konkursie, w którym prosiliśmy Was o pokazanie, jak oglądacie nasze transmisje.

Będzie też niesamowita historia z zespołem The Dead Daisies oraz Wasze maile i podziękowania za 22. Przystanek Woodstock.

A na koniec odwiedzi nas Zenek z Kabanosa i opowie, jak było na warsztatach muzycznych i jak się grało na zakończenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

(aa)

POKAŻ PODOBNE
2020-05-15 14:00:00

Oglądaj teraz koncerty z Pol'and'Rock na żywo

Tęsknisz za gorącym, letnim Festiwalem? Dniami dobrej muzy i dobrą zabawą? Planowałeś jechać na tegoroczny Festiwal, a może byłeś już kiedyś i po latach wróciłbyś wspomnieniem do tamtych dni? Poczuj Pol’and’Rock na żywo w internecie. Włącz i oglądaj już dziś koncerty na żywo online!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna