Aktualności

Woodstock w fotelu

2016-07-12 17:04:47

 

W tym roku również nie zapomnieliśmy o osobach, które nie mogą być z nami w Kostrzynie nad Odrą. Przecież nie mogliśmy zabrać Wam możliwości obejrzenia koncertów i spotkań oraz poczucia choć z daleka atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu  Świata. 

Właśnie dlatego w Kostrzynie na polu jest już obecna ekipa Kręcioła TV. To właśnie oni przygotują i poprowadzą dla Was transmisję z koncertów na Dużej i Małej Scenie, spotkań w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych, nocnych projektów oraz urywek z woodstockowego pola.

Na stronie Kręcioła TV możecie zapoznać się z całym harmonogramem transmisji ze wszystkich miejsc. W tym roku przygotowaliśmy dla Was specjalną opcję, która nie pozwoli, abyście przegapili interesującą Was transmisję - po wpisaniu swojego maila lub numeru telefonu, poinformujemy Was o początku wydarzenia. Wystarczy, że w harmonogramie przy wydarzeniu klikniecie ZAPISZ SIĘ i uzupełnicie potrzebne dane.

Pozstańcie też na bieżąco ze wszystkimi informacjami, które ma dla Was Jurek i przekazuje Wam w swoim codziennym videoblogu

Kręcioła TV poza prowadzeniem transmisji pozostaje również w ciągłym kontakcie z Wami poprzez kanały społecznościowe, które prowadzi - 

 

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM

YOUTUBE

 

Zaglądajcie, śledźcie wydarzenia, bądźcie na bieżąco z tym, jak idą nam przygotowania do rozpoczęcia 22. Przystanku Woodstock. Pamiętajcie, aby używać naszych oficjalnych hasztagów - #woodstock2016 i #lovewoodstock. 
Dzięki temu my również możemy je zobaczyć i wiedzieć jak się bawicie i jak mija Wam czas. 

 

(Nika, fot. Katarzyna Zygnerska)

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-05-25 14:30:06

Ewa Ewart z wizytą na Pol'and'Rock Festival

Jedna z najbardziej cenionych autorek dokumentów zagości na Akademii Sztuk Przepięknych w ramach 26. Pol’and’Rock Festival. Spotkanie odbędzię się 30 lipca i podobnie jak cały festiwal będzie dostępne online.

2020-05-11 20:00:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 21

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

2020-05-25 13:42:25

Bracia Sekielscy gośćmi Najpiękniejszej Domówki Świata

Tomasz i Marek Sekielscy - dziennikarze, autorzy głośnych filmów „Tylko nie mów nikomu” i „Zabawa w chowanego” - to jedni z pierwszych potwierdzonych gości Akademii Sztuk Przepięknych w ramach 26. Pol’and’Rock Festival. Spotkanie, które tak jak cały festiwal odbywać się będzie w przestrzeni wirtualnej, zaplanowano na 31 lipca.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna