Aktualności

Woodstock w Internecie

2017-08-01 11:01:05

Zapraszamy do odwiedzania naszych mediów społecznościowych, gdzie będziemy na bieżąco informować Was o przygotowaniach, przebiegu, nowinkach i ważnych informacjach 23. Przystanku Woodstock. Na polu namiotowym znajdują się już fotografowie w koszulkach Foto Kręcioły, którzy będą uwieczniać tegoroczny Przystanek z Waszej perspektywy. Uśmiechnijcie się do nich! Śledźcie nas na:

Dodatkowo na naszym kanale YouTube znajdziecie woodstockową playlistę: „woodstockową dziesiątkę”, koncerty z poprzednich lat oraz vlogi Jurka Owsiaka.

 

Zapraszamy również do Kręcioła.TV!

Kręcioła przygotowała dla Was harmonogram transmisji – skorzystajcie z opcji „zapisz się”, gdzie dzięki podaniu adresu e-mail lub numeru telefonu będziemy mogli Ci przypomnieć o transmisji. Na kanale YouTube Kręcioły znajdziecie również transmisje na żywo z koncertów oraz spotkań na Akademii Sztuk Przepięknych, vlogi Jurka Owsiaka oraz nagrania z koncertów z poprzednich lat. Kręcioła na bieżąco informuje o swoich działaniach na swoich profilach w serwisach społecznościowych, takich jak:

 

Pamiętajcie również o naszych oficjalnych hasztagach – #woodstock2017 oraz #lovewoodstock. Oznaczajcie nimi swoje zdjęcia na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Dzięki temu będziemy mogli wiedzieć, jak Wy się bawicie i spędzacie czas.

 

Zaglądajcie na nasze profile społecznościowe, śledźcie wydarzenia, oznaczajcie się i bądźcie na bieżąco! 

(Ola)

 

 

snapkod woodstocku

 

snapkod kręcioła.tv

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ
nota prawna