Aktualności

Woodstock w stylu EKO

2017-08-01 14:49:01

Woodstockowe pole przez nadchodzący tydzień będzie naszym wspólnym domem. Dbajmy więc, aby mieszkało nam się przyjemnie i czysto. Nie zapominajcie zabrać ze sobą worków na śmieci! Na terenie festiwalu zostały rozstawione kontenery, w których możecie pozbyć się zalegających odpadów. Inicjatywy naszych partnerów pomogą Wam spędzić ten festiwal w stylu EKO!

fot. Małgorzata Korzekwa

Allegro przygotowało pierwszy parking rowerowy w historii Przystanku Woodstock! Aby z niego skorzystać i przy okazji wygrać zestawy gadżetów od Allegro wystarczy wykręcić 23 kilometry w kampanii społecznej „Kręć kilometry po technologię” (szczegóły na www.kreckilometry.pl). Osoby, które ukończą wyzwanie dostaną gwarancję pierwszeństwa w dostępie do bezpłatnego strzeżonego parkingu rowerowego w Strefie Allegro. Wystarczy  zgłosić  się  na  parking  i  pokazać  maila  z  informacją  o  ukończeniu wyzwania. Parking czynny jest w czasie festiwalu codziennie od 10:00 do 20:00!

W strefie Lecha działać będzie Kuźnia Talentów, w której 4 sierpnia czekają zajęcia techniczne i artystyczne z wykorzystaniem półproduktów z obrotu wtórnego (zajęcia co godzinę od 10:00 do 18:00). Oprócz tego, specjalna zręcznościowa gra pomoże zapewnić czystość na woodstockowym polu i oczywiście sprawdzi Waszą spostrzegawczość. Dla zwycięzców czekają specjalne nagrody.

Ricoch natomiast postanowił podszkolić ekologiczną wiedzę najmłodszych uczestników festiwalu. Namiot Ricocha znajduje się przy Dużej Scenie. Otwiera się w środę od 14:00. W pozostałe dni będzie czynny od 10:00 do 18:00.

fot. Zwyczajnie Edzia

 

(DŚ)

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ