Aktualności

Woodstock w stylu EKO

2017-08-01 14:49:01

Woodstockowe pole przez nadchodzący tydzień będzie naszym wspólnym domem. Dbajmy więc, aby mieszkało nam się przyjemnie i czysto. Nie zapominajcie zabrać ze sobą worków na śmieci! Na terenie festiwalu zostały rozstawione kontenery, w których możecie pozbyć się zalegających odpadów. Inicjatywy naszych partnerów pomogą Wam spędzić ten festiwal w stylu EKO!

fot. Małgorzata Korzekwa

Allegro przygotowało pierwszy parking rowerowy w historii Przystanku Woodstock! Aby z niego skorzystać i przy okazji wygrać zestawy gadżetów od Allegro wystarczy wykręcić 23 kilometry w kampanii społecznej „Kręć kilometry po technologię” (szczegóły na www.kreckilometry.pl). Osoby, które ukończą wyzwanie dostaną gwarancję pierwszeństwa w dostępie do bezpłatnego strzeżonego parkingu rowerowego w Strefie Allegro. Wystarczy  zgłosić  się  na  parking  i  pokazać  maila  z  informacją  o  ukończeniu wyzwania. Parking czynny jest w czasie festiwalu codziennie od 10:00 do 20:00!

W strefie Lecha działać będzie Kuźnia Talentów, w której 4 sierpnia czekają zajęcia techniczne i artystyczne z wykorzystaniem półproduktów z obrotu wtórnego (zajęcia co godzinę od 10:00 do 18:00). Oprócz tego, specjalna zręcznościowa gra pomoże zapewnić czystość na woodstockowym polu i oczywiście sprawdzi Waszą spostrzegawczość. Dla zwycięzców czekają specjalne nagrody.

Ricoch natomiast postanowił podszkolić ekologiczną wiedzę najmłodszych uczestników festiwalu. Namiot Ricocha znajduje się przy Dużej Scenie. Otwiera się w środę od 14:00. W pozostałe dni będzie czynny od 10:00 do 18:00.

fot. Zwyczajnie Edzia

 

(DŚ)

POKAŻ PODOBNE
2019-07-29 14:06:52

Ostatni dzwonek na pakowanie!

Festiwal startuje już za 3 dni, to ostatni dzwonek, by zebrać wszystkie i tylko najpotrzebniejsze rzeczy. W takim razie, co wziąć, by się nie przedźwigać, ale by też niczego nie zabrakło?

2019-07-30 19:00:00

Zaraz Będzie Czysto!

Przed nami druga odsłona akcji Zaraz Będzie Czysto. Razem z Wami chcemy udowodnić, że tłumy ludzi na Festiwalu nie muszą oznaczać masy śmieci walających się po jego obszarze, pobliskich polach i lasach.

2019-07-21 20:22:03

Allegro zaprasza do swojej strefy!

Allegro już od 10 lat towarzyszy Wam na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! Co roku Strefa Allegro to nie tylko ciekawe atrakcje, ale także inspirujący przekaz. Tym razem tematem przewodnim będzie hasło #BeSmart #LessWaste - edukacja ekologiczna w festiwalowym stylu.

ZOBACZ TEŻ