Aktualności

Woodstockowe aukcje WOŚP

2017-12-29 16:25:20

 

Już niedługo zaczynamy letnią zadymę w środku zimy, czyli nas coroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Teraz już po raz 26. Jeżeli tęsknicie za latem, ale przede wszystkim za Woodstockiem to zapraszamy Was na nasze finałowe aukcje, gdzie możecie wylicytować przedmioty związane z najpiękniejszym festiwalem świata. 

Pamiętajcie, że 14. stycznia widzimy się pod PKIN w Warszawie, oraz na wszystkich lokalnych wydarzeniach i koncertach. 

 

Gitara SlashaAbsolutna sensacja! Gitara Slasha gitarzysty Guns N’ Roses! To wiosło miało trafić do naszego bohatera, ale zachwycony tym w jakim celu służy malowanie takich gitar przez Szymona Chwalisza, oddaje ją na nasze aukcje. Gitara została zaprojektowana razem ze Slashem. Oczywiście złożył na niej swój podpis i osobiście wypróbował.

 

 

Gitara Woodstockowa 2017 - Gitara Gibson Les Paul, którą Szymon Chwalisz zaprezentował na Przystanku Woodstock 2017. Jak zwykle niesamowite dzieło sztuki, na którym tym razem do ujrzenia m.in. bohaterzy Dużej Sceny jak i Akademii Sztuk Przepięknych Przystanku Woodstock.

 

Gitara Fender edycja specjalna Męskie Granie - Licytowana na tej aukcji gitara Fender Standard Stratocaster to egzemplarz jedyny na świecie, stworzony wyłącznie na finałowy koncert trasy w Żywcu.

 

 

Płyta winylowa „UrbSymphony” - Oryginalna winylowa płyta Michała Urbaniaka „UrbSymphony” wraz z autografem autora. Specjalna edycja, która z pewnością dla fanów artysty będzie stanowiła niezwykłą pamiątkę a za razem zapewni ona niepowtarzalne wrażenia z odsłuchu.

 

Zestaw gadżetów zespołu IRA - Stowarzyszenie Fan Club Zespołu Ira "Mocni" przekazuje na aukcję na rzecz WOŚP, koszulkę z autografami członków zespołu oraz znaczek - przypinkę (specjalna, limitowana edycja przygotowana na 30-lecie zespołu IRA).

 

Płyta Grubson & Sanepid Band Woodstock 2016 z autografem Jurka Owsiaka! - Idealna okazja do ponownego przeżycia koncertu z 22 Przystanku Woodstock!

 

Artystyczna kolorowanka dla dorosłych - Jest ona nie tylko świetną metodą na dopadającą czasem nudę, ale również pozwoli na zrelaksowanie się i odstresowanie dzięki fantazyjnym, precyzyjnym wzorom do pokolorowania.  Każdy z nich związany tematycznie jest z Fundacją WOŚP, Przystankiem Woodstock lub Finałem Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

Fotografia z Woodstocku Freestyle Family - Na zdjęciu jest pokaz Freestyle Motocrossu (FMX) w wykonaniu Freestyle Family na strefie Monster Energy podczas Przystanku Woodstock 2017.

 

 

Bluza 19 Przystanku Woodstock - Wyjątkowa bluza hokejowa z motywem Przystanku Woodstock, wielką pacyfką a w środku podpis Jurka. 

 

Unikatowa klawiatura bezprzewodowa z motywem Przystanku Woodstock - jedyna taka klawiatura bezprzewodowa z motywem Przystanku Woodstock. Ponadto klawiatura podpisana jest przez samego Jurka Owsiaka.

 

Winyl T.Love z dedykacją Muńka Staszczyka - winyl “I Hate Rock'n'Roll” z 2006 roku z autografem Muńka Staszczyka!
Na płycie pojawiły się utwory napisane przez dawnych muzyków grupy.

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ