Aktualności

Woodstockowe marzenia spełnione!

2016-08-01 10:39:25

W tym roku dzięki platformie charytatywni.allegro.pl udało nam się spełnić kolejne woodstockowe marzenia! Biorąc udział w aukcjach mogliście wylicytować wyjątkowe przedmioty oraz przygody na 22. Przystanku Woodstock, które z pewnością na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Mogliście między innymi obejrzeć koncerty ulubionych artystów na woodstockowych scenach, spotkać się m.in. z Tarją Turunen i Jurkiem Owsiakiem, obejrzeć wodostockowy spektakl Teatru Capitol na specjalnej VIP-miejscówce, spotkać się z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych, odwiedzić woodstockowy wóz transmisyjny, przejechać się festiwalowym quadem, otrzymać unikalne wydawnictwa muzyczne i gadżety z autografami gwiazd oraz skoczyć na bungee! Obejrzyjcie naszą relację z tego skoku oraz zapraszamy Was do odwiedzenia galerii zdjęć

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznych aukcjach i tym samym wsparli organizację 22. Przystanku Woodstock. W sumie dzięki platformie charytatywni.allegro.pl udało nam się zebrać aż 22 374,92 zł!

Kolejna okazja na spełnienie woodstockowych marzeń już za rok!

(amm)

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

2022-10-25 10:32:12

Jak układają się głosy w plebiscycie Złotego Bączka?

Aktualnie trwający plebiscyt Złotego Bączka, czyli naszej nagrody publiczności, wystartował 7 października. Od tamtego czasu łącznie oddaliście 6 390 głosów na zespoły, które według Was zagrały najlepiej i powinny wystąpić na Najpiękniejszym Festiwalu Świata ponownie.

2022-11-28 21:30:00

31. Finał WOŚP - poznaliśmy pierwszych artystów!

W poniedziałek 28 listopada, w swojej autorskiej audycji "Zaraz Będzie Ciemno" Jurek Owsiak ogłosił pierwsze zespoły, które zagrają podczas warszawskiego 31. Finału WOŚP. Koncerty odbędą się 29 stycznia na Placu Bankowym w Warszawie.

ZOBACZ TEŻ