Aktualności

Woodstockowe Miasteczko Leszka zaprasza!

2017-08-02 18:22:22

Zapraszamy do Miasteczka Leszka Chmielewskiego, które w tym roku zaskoczy Was wieloma nowościami.
Pewne rzeczy pozostaną jednak bez zmian – gwarancja dobrego smaku i orzeźwiająca zabawa dla wszystkich!

Tradycyjnie i w tym roku czeka na Was limitowana festiwalowa puszka Lecha Premium, która zachwyca swoimi kolorami i jest najlepszym odzwierciedleniem naszych barwnych nastrojów.

Leszek ma dla Was również woodstockowe gadżety - część z nich będziecie mogli zdobyć przy okazji zakupu piwa. Pozostałe otrzymacie  wymieniając się za walutę Leszka, którą możecie zdobyć biorąc udział w różnych zabawach we wszystkich strefach miasteczka.

Na co możesz jeszcze wydać Leszki?

  • Niepowtarzalne cuda stworzone w Kuźni Talentów Leszka.
  • Zwiedzanie strefy backstage festiwalu.
  • Talon na posiłek lub prysznic.
  • Wejście na kino nocne.
  • Spotkanie i handshake z Jurkiem Owsiakiem.

Leszek Chmielewski czeka na Was w trzech miejscach - obok gastronomii przy Dużej Scenie, obok szpitala polowego oraz na wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych, na którym znajduje się Wioska Lech Free. We wszystkich tych miejscach czekają na Was liczne atrakcje – karaoke, TV Leszek, konkursy, muzyczne prezentacje, kino nocne i strefa gier - w tym gigantyczny Twister.

Będzie też można pomalować włosy i ciało oraz spryskać się orzeźwiającą mgiełką. 

 

fot. Bartek Muracki

fot. Damian Mekal

fot. Damian Mekal

fot. Bartek Muracki

fot. Bartek Muracki

 Zobacz na mapie wszystkie Strefy Lecha!

 

Zapraszamy też do Kuźni Talentów, w której poznacie prawdziwą sztukę. Zajęcia odbywają się codziennie w godz. 10:00-18:00

Co Was czeka w Kuźni Talentów?

  • 3.08.2017 (czwartek) - użyteczne narzędzia Woodstockowicza. 
  • 4.08.2017 (piątek) - zajęcia techniczne/twórcze/artystyczne z wykorzystaniem półproduktów z obrotu wtórnego (segregacji).
  • 5.08.2017 (sobota) - warsztaty z malowania.

Leszek dba o ekologię! I przybija piątkę każdemu, kto pomoże zapewnić czystość na woodstockowym polu, a nawet nagrodzi Was za wzorową postawę. Wystarczy, że odwiedzisz Strefę Eko w Miasteczku Leszka.

Baw się z Leszkiem!

 

fot. Dominik Malik

fot. Dominik Malik

Leszek podobnie jak my dba też o Wasze bezpieczeństwo. Dlatego na terenie Wiosek Piwnych powstały Strefy "Sprawdź Promile", w których możecie sprawdzić poziom alkoholu w wydychanym powietrzu za pomocą profesjonalnego alkomatu. Czekają też na Was informacje o tym, jak działa alkohol na organizm, animacje z alkogoglami i podczas jazdy na symulatorach. Wszystko po to, by przestrzec Was i pomóc Wam bezpiecznie wrócić do domu.

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ