Aktualności

Wróć do tegorocznych spotkań ASP!

2022-10-14 14:05:00

 

Akademia Sztuk Przepięknych to wyjątkowe miejsce, gdzie rokrocznie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata odbywają się ważne rozmowy i spotkania. Zapraszamy do ponownego wysłuchania tegorocznych spotkań - w jesienne weekendy na kanale KręciołaTV na YouTubie!

 

W tym roku, podczas 28. Pol'and"Rock Festival, spotkaliśmy się w Namiocie Akademii Sztuk Przepięknych z prozaikiem i scenarzystą Jakubem Żulczykiem, Janiną Bąk i Piotrem Jaconiem, którzy rozmawiali o sytuacji osób LGBTQ+, aktorką i prezenterką Barbarą Kurdej - Szatan, korespondentami wojennymi Wojciechem Bojanowskim i Marcinem Wyrwałem, członkami Kabaretu Neo-Nówka, aktorem Marcinem Dorocińskim, twórcami filmu "Johnny" o księdzu Janie Kaczkowskim (Dawidem Ogrodnikiem, Maciejem Kraszewskim i Patrykiem Galewskim), Krzyśkiem Sokołowskim z zespołu Nocny Kochanek oraz podróżnikami Kamilą Kielar i Piotrem Strzeżyszem. 

 

Akademia Sztuk Przepięknych na 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

 

Na kanale KręciołaTV na YouTubie już teraz możecie obejrzeć spotkanie z aktorem Dawidem Ogrodnikiem, autorem scenariusza filmu "Johnny" Maciejem Kraszewskim i podopiecznym księdza Jana Kaczkowskiego - Patrykiem Galewskim oraz spotkanie z Janiną Bąk i Piotrem Jaconiem pod tytułem "Prawo do bycia sobą - o tożsamości, miłości i potrzebie wsparcia osób LGBTQ+":

 

 

 

Kolejne spotkania ASP będziemy Wam prezentować na kanale KręciołaTV na YouTubie zgodnie z poniższym harmonogramem:

 

  • sobota, 22.10 Krzysztof Sokołowski
  • niedziela, 23.10 Kamila Kielar i Piotr Strzeżysz

  • sobota, 29.10 Marcin Dorociński
  • niedziela, 30.10 Barbara Kurdej-Szatan

  • poniedziałek, 31.10 Zawód Korespondent Wojenny - Wyrwał i Bojanowski

 

Pamiętajcie, że możecie również obejrzeć spotkania Akademii Sztuk Przepięknych z poprzednich lat. Macie swoje ulubione rozmowy? 

POKAŻ PODOBNE
2023-02-06 20:25:00

Apollo 440 wystąpi na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej i rocka! Czas się przygotować na jedyną w swoim rodzaju muzyczną przygodę - Apollo 440 wyląduje na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival.

2023-01-09 21:50:00

Carpenter Brut zasila line-up Pol'and'Rock Festival 2023!

Cztery lata i 130 występów w ramach trasy the Leather Patrol później, Carpenter Brut wraca do koncertowania z drugą częścią trylogii — the Leather Terror Tour! Artysta wystąpi także na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2023!

2023-02-06 21:20:00

Wchodzimy w II etap plebiscytu Złotego Bączka!

Zrobiliście to! Wskazaliście 19 zespołów, które przechodzą do II etapu plebiscytu Złotego Bączka. Kogo usłyszymy ponownie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata?

ZOBACZ TEŻ