Aktualności

Wróć do tegorocznych spotkań ASP!

2022-10-14 14:05:00

 

Akademia Sztuk Przepięknych to wyjątkowe miejsce, gdzie rokrocznie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata odbywają się ważne rozmowy i spotkania. Zapraszamy do ponownego wysłuchania tegorocznych spotkań - w jesienne weekendy na kanale KręciołaTV na YouTubie!

 

W tym roku, podczas 28. Pol'and"Rock Festival, spotkaliśmy się w Namiocie Akademii Sztuk Przepięknych z prozaikiem i scenarzystą Jakubem Żulczykiem, Janiną Bąk i Piotrem Jaconiem, którzy rozmawiali o sytuacji osób LGBTQ+, aktorką i prezenterką Barbarą Kurdej - Szatan, korespondentami wojennymi Wojciechem Bojanowskim i Marcinem Wyrwałem, członkami Kabaretu Neo-Nówka, aktorem Marcinem Dorocińskim, twórcami filmu "Johnny" o księdzu Janie Kaczkowskim (Dawidem Ogrodnikiem, Maciejem Kraszewskim i Patrykiem Galewskim), Krzyśkiem Sokołowskim z zespołu Nocny Kochanek oraz podróżnikami Kamilą Kielar i Piotrem Strzeżyszem. 

 

Akademia Sztuk Przepięknych na 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

 

Na kanale KręciołaTV na YouTubie już teraz możecie obejrzeć spotkanie z aktorem Dawidem Ogrodnikiem, autorem scenariusza filmu "Johnny" Maciejem Kraszewskim i podopiecznym księdza Jana Kaczkowskiego - Patrykiem Galewskim oraz spotkanie z Janiną Bąk i Piotrem Jaconiem pod tytułem "Prawo do bycia sobą - o tożsamości, miłości i potrzebie wsparcia osób LGBTQ+":

 

 

 

Kolejne spotkania ASP będziemy Wam prezentować na kanale KręciołaTV na YouTubie zgodnie z poniższym harmonogramem:

 

  • sobota, 22.10 Krzysztof Sokołowski
  • niedziela, 23.10 Kamila Kielar i Piotr Strzeżysz

  • sobota, 29.10 Marcin Dorociński
  • niedziela, 30.10 Barbara Kurdej-Szatan

  • poniedziałek, 31.10 Zawód Korespondent Wojenny - Wyrwał i Bojanowski

 

Pamiętajcie, że możecie również obejrzeć spotkania Akademii Sztuk Przepięknych z poprzednich lat. Macie swoje ulubione rozmowy? 

POKAŻ PODOBNE
2022-10-27 12:00:00

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem, podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!

2022-09-21 15:15:00

Już jest czysto! Podsumowanie akcji Zaraz Będzie Czysto

Zadbanie o festiwalowe pole jest dla nas bardzo ważne. Po raz kolejny na Najpiękniejszym Festiwalu Świata zaprosiliśmy festiwalowiczów do akcji Zaraz Będzie Czysto - zobaczcie, jak akcja wyglądała w tym roku i jakie ekologiczne rozwiązania były obecne na 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-10-07 14:50:00

Złoty Bączek powraca! Plebiscyt startuje już dzisiaj!

Kurz na festiwalowym polu już opadł — to znak, że czas wystartować z plebiscytem Złotego Bączka! W tej edycji Wy, Najpiękniejsza Publiczność Świata, będziecie mogli głosować na swojego faworyta spośród 39 zespołów!

ZOBACZ TEŻ