Aktualności

Wszystkie Najpiękniejsze Wydawnictwa Świata

2021-04-19 15:15:18

 

Czy wiecie, że jesteśmy największym w Polsce wydawcą "muzyki z oklaskami", czyli muzyki nagranej na żywo podczas występów artystów na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Wierzymy w to, że nagrana na żywo muzyka niesie ze sobą wyjątkową magię i atmosferę, która towarzyszy występom artystów na scenie. Ten specjalny rodzaj chemii, który wytwarza się podczas spotkania artystów i zasłuchanych w ich brzmieniach fanów sprawia, że muzyka płynąca ze sceny obdarza nas energią, optymizmem, i apetytem na więcej muzycznych przygód. Pandemia zabrała nam możliwość zabawy w tłumie, surfowania na fali ludzkich rąk, czy śpiewania refrenów ulubionych piosenek w chórze setek tysięcy głosów, jednak zawsze możemy powrócić do wrażeń z najlepszych festiwalowych koncertów - nasze wydawnictwa można kupić w SiemaShop, by budować swoją kolekcję pięknych płyt CD/DVD czy wyjątkowych płyt winylowych, a nagrań z koncertów można odsłuchać w serwisach streamingowych. 

Jesteście ciekawi, gdzie można znaleźć wszystkie festiwalowe nagrania? Zajrzyjcie do naszej biblioteki festiwalowch wydawnictw, gdzie zebraliśmy dla Was całą kolekcję wszystkich naszych muzycznych nagrań - poczynając od naszych najwcześniejszych wydawnictw, takich jak Dżem czy z 2003 roku lub KSU z 2005 roku po nasze najnowsze produkty, takie jak nagranie fantastycznego koncertu Kwiat Jabłoni, nagrodzonego statuetką Złotego Bączka i nominowany do Fryderyka w kategorii wydawnictwa rockowego całkowicie niespodziewany, wyjątkowy koncert Majki Jeżowskiej. Koncerty możecie mieć na własność, bo część z nich została wydana na pięknych krążkach CD/DVD lub winylach, a części można posłuchać na serwisach streamingowych, wśród których najpopularniejsze są koncerty, które udostępniliśmy na Spotify i na Tidalu. 

 

Stworzyliśmy bibliotekę wydawnictw z Najpiękniejszego Festiwalu Świata. 

 

 

Publiczność podczas koncertu Kultu. fot. Szymon Aksienionek

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-07-17 12:00:00

Rusza proces akredytacji na 28. Pol’and’Rock Festival

Do 27 lipca czekamy na zgłoszenia mediów zainteresowanych akredytacjami na 28. Pol’and’Rock Festival, który odbędzie się na lotnisku Czaplinek - Broczyno w województwie zachodniopomorskim w dniach 4-6 sierpnia 2022. Wnioski składać można poprzez Bazę Mediów WOŚP.

2022-08-06 10:22:58

Zmiany w line-upie Festiwalu!

King Gizzard & The Lizard Wizard z powodu stanu zdrowia lidera zespołu odwołuje koncert na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

2022-07-25 11:24:55

Ważne tematy, które poruszymy na 28. Pol'and'Rock Festival

Najpiękniejszy Festiwal Świata to nie tylko zabawa, chociaż jest ona oczywiście bardzo ważna. To również rozmowy na niełatwe tematy, których nie boimy się poruszać. W tym roku będziemy mówili między innymi o wojnie i jej skutkach, o hejcie i o dyskryminacji.

ZOBACZ TEŻ