Aktualności

Wszystkie Najpiękniejsze Wydawnictwa Świata

2021-04-19 15:15:18

 

Czy wiecie, że jesteśmy największym w Polsce wydawcą "muzyki z oklaskami", czyli muzyki nagranej na żywo podczas występów artystów na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Wierzymy w to, że nagrana na żywo muzyka niesie ze sobą wyjątkową magię i atmosferę, która towarzyszy występom artystów na scenie. Ten specjalny rodzaj chemii, który wytwarza się podczas spotkania artystów i zasłuchanych w ich brzmieniach fanów sprawia, że muzyka płynąca ze sceny obdarza nas energią, optymizmem, i apetytem na więcej muzycznych przygód. Pandemia zabrała nam możliwość zabawy w tłumie, surfowania na fali ludzkich rąk, czy śpiewania refrenów ulubionych piosenek w chórze setek tysięcy głosów, jednak zawsze możemy powrócić do wrażeń z najlepszych festiwalowych koncertów - nasze wydawnictwa można kupić w SiemaShop, by budować swoją kolekcję pięknych płyt CD/DVD czy wyjątkowych płyt winylowych, a nagrań z koncertów można odsłuchać w serwisach streamingowych. 

Jesteście ciekawi, gdzie można znaleźć wszystkie festiwalowe nagrania? Zajrzyjcie do naszej biblioteki festiwalowch wydawnictw, gdzie zebraliśmy dla Was całą kolekcję wszystkich naszych muzycznych nagrań - poczynając od naszych najwcześniejszych wydawnictw, takich jak Dżem czy z 2003 roku lub KSU z 2005 roku po nasze najnowsze produkty, takie jak nagranie fantastycznego koncertu Kwiat Jabłoni, nagrodzonego statuetką Złotego Bączka i nominowany do Fryderyka w kategorii wydawnictwa rockowego całkowicie niespodziewany, wyjątkowy koncert Majki Jeżowskiej. Koncerty możecie mieć na własność, bo część z nich została wydana na pięknych krążkach CD/DVD lub winylach, a części można posłuchać na serwisach streamingowych, wśród których najpopularniejsze są koncerty, które udostępniliśmy na Spotify i na Tidalu. 

 

Stworzyliśmy bibliotekę wydawnictw z Najpiękniejszego Festiwalu Świata. 

 

 

Publiczność podczas koncertu Kultu. fot. Szymon Aksienionek

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-22 10:35:47

Muzyka z Pol'and'Rock na Instagramie!

Już teraz możecie dodać do swoich relacji na Instagramie muzykę nagraną podczas koncertów na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

2021-11-15 21:40:46

IRA pierwszą gwiazdą Finału WOŚP!

Poznaliśmy pierwszego muzycznego gościa jubileuszowego Finału WOŚP. Na koncercie w Warszawie wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej, zespół IRA!

2021-11-22 16:55:37

Kwiat Jabłoni na 30. Finale WOŚP w Warszawie

Jesteśmy pewni, że będzie to jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów jubileuszowego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Muzycy z Kwiatu Jabłoni, niekwestionowani ulubieńcy bywalców Najpiękniejszego Festiwalu Świata, tym razem zaprezentują się na scenie warszawskiego Finału WOŚP.

ZOBACZ TEŻ