Aktualności

Wszystkie Najpiękniejsze Wydawnictwa Świata

2021-04-19 15:15:18

 

Czy wiecie, że jesteśmy największym w Polsce wydawcą "muzyki z oklaskami", czyli muzyki nagranej na żywo podczas występów artystów na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Wierzymy w to, że nagrana na żywo muzyka niesie ze sobą wyjątkową magię i atmosferę, która towarzyszy występom artystów na scenie. Ten specjalny rodzaj chemii, który wytwarza się podczas spotkania artystów i zasłuchanych w ich brzmieniach fanów sprawia, że muzyka płynąca ze sceny obdarza nas energią, optymizmem, i apetytem na więcej muzycznych przygód. Pandemia zabrała nam możliwość zabawy w tłumie, surfowania na fali ludzkich rąk, czy śpiewania refrenów ulubionych piosenek w chórze setek tysięcy głosów, jednak zawsze możemy powrócić do wrażeń z najlepszych festiwalowych koncertów - nasze wydawnictwa można kupić w SiemaShop, by budować swoją kolekcję pięknych płyt CD/DVD czy wyjątkowych płyt winylowych, a nagrań z koncertów można odsłuchać w serwisach streamingowych. 

Jesteście ciekawi, gdzie można znaleźć wszystkie festiwalowe nagrania? Zajrzyjcie do naszej biblioteki festiwalowch wydawnictw, gdzie zebraliśmy dla Was całą kolekcję wszystkich naszych muzycznych nagrań - poczynając od naszych najwcześniejszych wydawnictw, takich jak Dżem czy z 2003 roku lub KSU z 2005 roku po nasze najnowsze produkty, takie jak nagranie fantastycznego koncertu Kwiat Jabłoni, nagrodzonego statuetką Złotego Bączka i nominowany do Fryderyka w kategorii wydawnictwa rockowego całkowicie niespodziewany, wyjątkowy koncert Majki Jeżowskiej. Koncerty możecie mieć na własność, bo część z nich została wydana na pięknych krążkach CD/DVD lub winylach, a części można posłuchać na serwisach streamingowych, wśród których najpopularniejsze są koncerty, które udostępniliśmy na Spotify i na Tidalu. 

 

Stworzyliśmy bibliotekę wydawnictw z Najpiękniejszego Festiwalu Świata. 

 

 

Publiczność podczas koncertu Kultu. fot. Szymon Aksienionek

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-05-31 19:19:56

Dżem pierwszą gwiazdą w line-up Pol'and'Rock 2021

Nie mogło być inaczej: podczas Najpiękniejszego Festiwalu Świata na lotnisku w Makowicach-Płotach rozkwitną słoneczniki, a na scenie, tak jak w Żarach w 1997 roku - zagra kapela Dżem.

2021-06-10 14:05:00

CD/DVD Acid Drinkers w przedsprzedaży

Na ten box fani Najpiękniejszego Festiwalu Świata czekali naprawdę długo - dwa koncerty z udziałem gości, covery i kultowe kawałki zespołu oraz dodatki specjalne. 10 czerwca to start preorderu wydawnictwa z zapisem koncertów Acid Drinkers - niekwestionowanych ulubieńców polandrockowej publiczności. Płyty są efektem współpracy firm Złoty Melon i Mystic Production.

2021-06-14 14:26:32

Tides from Nebula wystąpi na ASP

Publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata miała okazję doświadczyć muzyki Tides from Nebula podczas koncertu kapeli na nocnej scenie ASP w 2018 roku. W tym roku również spotkamy się z wyjątkowym brzmieniem trio na Akademii Sztuk Przepięknych.

ZOBACZ TEŻ