Aktualności

Wszystkie Najpiękniejsze Wydawnictwa Świata

2021-04-19 15:15:18

 

Czy wiecie, że jesteśmy największym w Polsce wydawcą "muzyki z oklaskami", czyli muzyki nagranej na żywo podczas występów artystów na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Wierzymy w to, że nagrana na żywo muzyka niesie ze sobą wyjątkową magię i atmosferę, która towarzyszy występom artystów na scenie. Ten specjalny rodzaj chemii, który wytwarza się podczas spotkania artystów i zasłuchanych w ich brzmieniach fanów sprawia, że muzyka płynąca ze sceny obdarza nas energią, optymizmem, i apetytem na więcej muzycznych przygód. Pandemia zabrała nam możliwość zabawy w tłumie, surfowania na fali ludzkich rąk, czy śpiewania refrenów ulubionych piosenek w chórze setek tysięcy głosów, jednak zawsze możemy powrócić do wrażeń z najlepszych festiwalowych koncertów - nasze wydawnictwa można kupić w SiemaShop, by budować swoją kolekcję pięknych płyt CD/DVD czy wyjątkowych płyt winylowych, a nagrań z koncertów można odsłuchać w serwisach streamingowych. 

Jesteście ciekawi, gdzie można znaleźć wszystkie festiwalowe nagrania? Zajrzyjcie do naszej biblioteki festiwalowch wydawnictw, gdzie zebraliśmy dla Was całą kolekcję wszystkich naszych muzycznych nagrań - poczynając od naszych najwcześniejszych wydawnictw, takich jak Dżem czy z 2003 roku lub KSU z 2005 roku po nasze najnowsze produkty, takie jak nagranie fantastycznego koncertu Kwiat Jabłoni, nagrodzonego statuetką Złotego Bączka i nominowany do Fryderyka w kategorii wydawnictwa rockowego całkowicie niespodziewany, wyjątkowy koncert Majki Jeżowskiej. Koncerty możecie mieć na własność, bo część z nich została wydana na pięknych krążkach CD/DVD lub winylach, a części można posłuchać na serwisach streamingowych, wśród których najpopularniejsze są koncerty, które udostępniliśmy na Spotify i na Tidalu. 

 

Stworzyliśmy bibliotekę wydawnictw z Najpiękniejszego Festiwalu Świata. 

 

 

Publiczność podczas koncertu Kultu. fot. Szymon Aksienionek

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-12-17 14:20:00

Spin Doctors zagrają na Pol'and'Rock Festival 2023!

Czas na prawdziwą petardę. Na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, który odbędzie się na byłym lotnisku Czaplinek-Broczyno, wystąpią Spin Doctors.

2023-01-16 20:50:00

Napalm Death zagra na 29. Pol'and'Rock Festival!

Grindcore w czystej postaci zabrzmi podczas Pol'and'Rock Festival 2023! W tym roku na lotnisku Czaplinek-Broczyno czeka na nas spotkanie z ekstremalną mieszanką muzyki w wykonaniu brytyjskiej grupy metalowej. Razem poczujemy moc „Campaign For Musical Destruction"!

2022-12-12 21:15:00

Kolejni artyści zasilają line-up 31. Finału WOŚP!

Do składu zespołów, które zagrają na Placu Bankowym w Warszawie, dołączają: WaluśKraksaKryzys, Gutek, Dagadana oraz Dirty Shirt! Wszystkie ogłoszenia padły na antenie Antyradia podczas audycji Jurka Owsiaka, Zaraz Będzie Ciemno!

ZOBACZ TEŻ