Aktualności

Wybieramy utwór wszech czasów Pol'and'Rock Festival!

2023-02-03 20:00:00

Za nami 28 edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata, a na każdej z nich występowało kilkadziesiąt zespołów - wielkie gwiazdy, rozchwytywani artyści, ale również formacje stawiające swoje pierwsze kroki na rynku muzycznym. To niesamowita historia muzyki, która działa się na naszych i Waszych oczach i... tysiące piosenek, które zostały zaprezentowane publiczności Przystanku Woodstock i Pol'and'Rock Festival. Postanowiliśmy stworzyć Festiwalową Listę Przebojów, na której zbierzemy Wasze ulubione kawałki wszech czasów z Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

Po "finałowej" przerwie wracamy do notowań!

 

Sztywny Pal Azji na 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Paweł Krupka

 

Jak to działa? 
Każdy z Was raz w tygodniu zagłosować może na jedną z zaproponowanych na liście 30 piosenek, a także dodać swoją propozycję, wybierając z biblioteki utworów opublikowanych na kanałach KręciołaTV i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na YouTubie. Ze wszystkich zgłoszonych propozycji wybieramy 3, które pojawiają się w kolejnym notowaniu (zastępując 3 utwory z końca stawki) i walczą o Wasze głosy! Co piątek przedstawiamy notowania tygodniowe, po miesiącu ogłaszamy zespół, który zdobył najwięcej głosów, a tym samym wywalczył tytuł utworu miesiąca. Z finałowej listy 12 utworów miesiąca po roku wyłonimy utwór wszech czasów Pol'and'Rock Festival. 

 

Oddaj głos lub sprawdź wyniki ostatniego notowania!

 

Od startu głosowania w Festiwalowej Liście Przebojów oddaliście już 3696 głosów. Pierwszą piosenką miesiąca został "Goliat" Transgresji z 439 głosami, piosenką drugiego miesiąca jest "Lodziarka" Romantyków Lekkich Obyczajów z 310 głosami.

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-02-06 20:25:00

Apollo 440 wystąpi na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej i rocka! Czas się przygotować na jedyną w swoim rodzaju muzyczną przygodę - Apollo 440 wyląduje na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival.

2023-02-06 21:20:00

Wchodzimy w II etap plebiscytu Złotego Bączka!

Zrobiliście to! Wskazaliście 19 zespołów, które przechodzą do II etapu plebiscytu Złotego Bączka. Kogo usłyszymy ponownie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata?

2023-03-20 14:25:00

Pierwsze wiosenne notowanie Złotego Bączka!

Dzisiaj pierwszy dzień astronomicznej wiosny! Czas wybudzić się z zimowego snu i zacząć myśleć o Najpiękniejszym Festiwalu Świata! Przedstawiamy pierwsze wiosenne notowanie plebiscytu Złotego Bączka 2023.

ZOBACZ TEŻ