Aktualności

Wybieramy utwór wszech czasów Pol'and'Rock Festival!

2023-02-03 20:00:00

Za nami 28 edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata, a na każdej z nich występowało kilkadziesiąt zespołów - wielkie gwiazdy, rozchwytywani artyści, ale również formacje stawiające swoje pierwsze kroki na rynku muzycznym. To niesamowita historia muzyki, która działa się na naszych i Waszych oczach i... tysiące piosenek, które zostały zaprezentowane publiczności Przystanku Woodstock i Pol'and'Rock Festival. Postanowiliśmy stworzyć Festiwalową Listę Przebojów, na której zbierzemy Wasze ulubione kawałki wszech czasów z Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

Po "finałowej" przerwie wracamy do notowań!

 

Sztywny Pal Azji na 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Paweł Krupka

 

Jak to działa? 
Każdy z Was raz w tygodniu zagłosować może na jedną z zaproponowanych na liście 30 piosenek, a także dodać swoją propozycję, wybierając z biblioteki utworów opublikowanych na kanałach KręciołaTV i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na YouTubie. Ze wszystkich zgłoszonych propozycji wybieramy 3, które pojawiają się w kolejnym notowaniu (zastępując 3 utwory z końca stawki) i walczą o Wasze głosy! Co piątek przedstawiamy notowania tygodniowe, po miesiącu ogłaszamy zespół, który zdobył najwięcej głosów, a tym samym wywalczył tytuł utworu miesiąca. Z finałowej listy 12 utworów miesiąca po roku wyłonimy utwór wszech czasów Pol'and'Rock Festival. 

 

Oddaj głos lub sprawdź wyniki ostatniego notowania!

 

Od startu głosowania w Festiwalowej Liście Przebojów oddaliście już 3696 głosów. Pierwszą piosenką miesiąca został "Goliat" Transgresji z 439 głosami, piosenką drugiego miesiąca jest "Lodziarka" Romantyków Lekkich Obyczajów z 310 głosami.

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-10-05 14:23:32

Chcesz pracować z nami?

Szukamy młodszego specjalisty/młodszej specjalistki ds. komunikacji i mediów społecznościowych – osoby, do której obowiązków należało będzie rozwijanie strony KręciołaTV oraz kanałów KręciołaTV w mediach społecznościowych. Chcesz pracować z nami? Aplikuj!

2023-09-15 09:00:00

29. Pol’and’Rock Festival - muzyczne przeżycie roku!

Mija ponad miesiąc od momentu, kiedy na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival po raz kolejny odbyła się niepowtarzalna muzyczna uczta, której rytm pulsował w sercach Najpiękniejszej Publiczności Świata!

2023-11-27 15:11:15

Motionless In White - pierwsza gwiazda 30. Pol'and'Rock Festival!

​Dziś, w ​swojej audycji ​radiowej, Jurek Owsiak ogłosił pierwszą ​gwiazdę jubileuszowej 30. edycji Pol'and'Rock Festival. Motionless ​In ​White wystąpią na Dużej ​Scenie ​Najpiękniejszego ​Festiwalu Świata.

ZOBACZ TEŻ