Aktualności

Wyjątkowy festiwal – wyjątkowe audycje radiowe

2021-07-26 20:07:25

 

Już zaledwie 3 dni pozostały do rozpoczęcia Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Niezależnie od tego, czy pakujecie już swoje śpiwory i namioty, przygotowując się w drogę na Lotnisko Makowice-Płoty, czy też szykujecie wygodne siedzisko w oczekiwaniu na swoją Domówkę, bądźcie z nami na bieżąco!

 

Słuchaj nas w Internecie!

Mimo, że spotykamy się w nieco innych okolicznościach, duch Pol’and’Rock Festival pozostaje niezmienny! Spędźmy ten czas razem, nawet jeśli nie wszyscy możemy spotkać się na festiwalowym polu. Zagramy nie tylko na Lotnisku Makowice-Płoty, ale wszędzie tam, gdzie będziecie z nami online! Przez cały czas możecie towarzyszyć nam podczas niemalże 50-godzinnej transmisji na żywo na kanale Kręcioła TV na Youtube, na Facebooku Pol’and’Rock Festival oraz Kręcioła TV, a także na Twitchu. Nagrania ze spotkań oraz koncertów znajdziecie także na stronie Onet.pl

Ale to nie wszystko! Podczas festiwalu towarzyszyć nam będzie Radio Pol’and’Rock, nadające na żywo na Lotnisku Makowice-Płoty!

 

Ekipa Radia Pol'and'Rock fot. Dominik Malik

 

 

Nie tylko relacje na żywo odkryj nasz Spotify!


Andrzej Chyra, Marta Lempart, Dżem, Hańba!, Kasia Kowalska… Na Najpiękniejszym Festiwalu Świata nie zabraknie niezwykłych gości! Jeśli po wysłuchaniu koncertów ulubionych zespołów lub inspirujących spotkań na ASP nadal będziecie czuć niedosyt, nic straconego. W tym roku możecie spodziewać się również... podcastów nagrywanych prosto z festiwalowego pola! Dzięki serii wywiadów na Spotify poznacie naszych niesamowitych gości oraz artystów jeszcze lepiej. Obserwujcie nas uważnie! 

 

Na Spotify znajdziecie zresztą znacznie więcej! Pozytywną energią oraz festiwalowym duchem z pewnością napełni Was playlista do słuchania w trakcie oczekiwania na otwarcie 27. edycji Pol'and'Rock Festival (lub podczas postoju w korkach na Lotnisko Makowice-Płoty ;))

 

 

 

Pamiętajcie, że w tym roku na Spotify dostępne są wyłącznie podcasty oraz festiwalowe playlisty!

 

Poczuj koncertową atmosferę w Antyradiu

Tak jak co roku, wsparcia medialnego udziela nam również Antyradio. Przez cały tydzień możecie spodziewać się na jego antenie najlepszej festiwalowej muzyki i legendarnych polskich zespołów. Specjalnie dla Was Antyradio transmitować będzie koncerty tuż spod Dużej Sceny. Gorących emocji z pewnością nie zabraknie!  

Zanim jednak zatracicie się w koncertowych rytmach, wysłuchajcie audycji z Jurkiem Owsiakiem, który odwiedzi antenę radia już dzisiaj oraz w środę o 20:00. 

 

Jurek Owsiak w Antyradio

 

Jesteście gotowi na solidną dawkę festiwalowych brzmień? 

Bądźcie z nami online i offline!

POKAŻ PODOBNE
2021-07-01 13:25:56

Elżbieta Dzikowska – gość specjalny mBanku na ASP

Elżbieta Dzikowska to nie tylko jedna z najbardziej znanych polskich podróżniczek, ale też historyczka sztuki, sinolożka, reżyserka i operatorka filmowa, skupiająca się na filmach dokumentalnych i podróżniczych. Jest autorką książek, pomysłodawczynią programów telewizyjnych i radiowych oraz organizatorką wielu wystaw sztuki współczesnej.

2021-06-28 20:19:30

Raz Dwa Trzy wraca na Pol'and'Rock

Przed publicznością Najpiękniejszego Festiwalu Świata zespół prezentował się już pięciokrotnie– w 1999, 2001, 2002, 2005 roku i podczas Najpiękniejszej Domówki Świata w 2020 roku. Tym razem kapela zagra na 27 edycji Festiwalu na Lotnisku Makowice-Płoty.

2021-07-06 10:50:00

Festiwal dla małego i dużego!

Pol'and'Rock Festival to miejsce dla całej rodziny! Od lat dbamy o rozrywkę i przestrzeń również dla najmłodszych, aby i oni z festiwalowego klimatu czerpali garściami przekazując nasze wartości - miłość, przyjaźń i muzyka! Poznaj 7 rad

ZOBACZ TEŻ