Aktualności

Wyjątkowy festiwal – wyjątkowe audycje radiowe

2021-07-26 20:07:25

 

Już zaledwie 3 dni pozostały do rozpoczęcia Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Niezależnie od tego, czy pakujecie już swoje śpiwory i namioty, przygotowując się w drogę na Lotnisko Makowice-Płoty, czy też szykujecie wygodne siedzisko w oczekiwaniu na swoją Domówkę, bądźcie z nami na bieżąco!

 

Słuchaj nas w Internecie!

Mimo, że spotykamy się w nieco innych okolicznościach, duch Pol’and’Rock Festival pozostaje niezmienny! Spędźmy ten czas razem, nawet jeśli nie wszyscy możemy spotkać się na festiwalowym polu. Zagramy nie tylko na Lotnisku Makowice-Płoty, ale wszędzie tam, gdzie będziecie z nami online! Przez cały czas możecie towarzyszyć nam podczas niemalże 50-godzinnej transmisji na żywo na kanale Kręcioła TV na Youtube, na Facebooku Pol’and’Rock Festival oraz Kręcioła TV, a także na Twitchu. Nagrania ze spotkań oraz koncertów znajdziecie także na stronie Onet.pl

Ale to nie wszystko! Podczas festiwalu towarzyszyć nam będzie Radio Pol’and’Rock, nadające na żywo na Lotnisku Makowice-Płoty!

 

Ekipa Radia Pol'and'Rock fot. Dominik Malik

 

 

Nie tylko relacje na żywo odkryj nasz Spotify!


Andrzej Chyra, Marta Lempart, Dżem, Hańba!, Kasia Kowalska… Na Najpiękniejszym Festiwalu Świata nie zabraknie niezwykłych gości! Jeśli po wysłuchaniu koncertów ulubionych zespołów lub inspirujących spotkań na ASP nadal będziecie czuć niedosyt, nic straconego. W tym roku możecie spodziewać się również... podcastów nagrywanych prosto z festiwalowego pola! Dzięki serii wywiadów na Spotify poznacie naszych niesamowitych gości oraz artystów jeszcze lepiej. Obserwujcie nas uważnie! 

 

Na Spotify znajdziecie zresztą znacznie więcej! Pozytywną energią oraz festiwalowym duchem z pewnością napełni Was playlista do słuchania w trakcie oczekiwania na otwarcie 27. edycji Pol'and'Rock Festival (lub podczas postoju w korkach na Lotnisko Makowice-Płoty ;))

 

 

 

Pamiętajcie, że w tym roku na Spotify dostępne są wyłącznie podcasty oraz festiwalowe playlisty!

 

Poczuj koncertową atmosferę w Antyradiu

Tak jak co roku, wsparcia medialnego udziela nam również Antyradio. Przez cały tydzień możecie spodziewać się na jego antenie najlepszej festiwalowej muzyki i legendarnych polskich zespołów. Specjalnie dla Was Antyradio transmitować będzie koncerty tuż spod Dużej Sceny. Gorących emocji z pewnością nie zabraknie!  

Zanim jednak zatracicie się w koncertowych rytmach, wysłuchajcie audycji z Jurkiem Owsiakiem, który odwiedzi antenę radia już dzisiaj oraz w środę o 20:00. 

 

Jurek Owsiak w Antyradio

 

Jesteście gotowi na solidną dawkę festiwalowych brzmień? 

Bądźcie z nami online i offline!

POKAŻ PODOBNE
2023-11-28 16:46:00

Ostatni dzwonek: oddaj swój głos na Pol'and'Rock Festival!

Najwyższy czas wziąć udział w głosowaniu i wesprzeć Pol'and'Rock Festival w walce o nagrodę European Festival Awards w kategorii „Best Major Festival". Pamiętajcie, że głosowanie trwa tylko do końca miesiąca!

2023-09-15 14:51:55

Jurek Owsiak spotka się z mieszkańcami Czaplinka

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Burmistrz Czaplinka Marcin Naruszewicz zapraszają wszystkich chętnych na spotkanie podsumowujące 29. Pol'and'Rock Festival.

2023-11-06 09:57:32

Klipy podwyższonej jakości – oglądaj w 4K!

Czy jesteście gotowi, by doświadczyć Pol'and'Rock Festival jak nigdy dotąd? Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla każdego fana muzyki i atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na kanale KręciołaTV uruchomiliśmy specjalną playlistę „Klipy 4K”, która przeniesie Was znowu na festiwalowe pole!

ZOBACZ TEŻ