Aktualności

Wyłoniliśmy 9. piosenkę miesiąca Festiwalowej Listy Przebojów!

2023-09-06 14:03:40

 

Kolejny miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów dobiegł końca! Który utwór zdobył najwięcej głosów Najpiękniejszej Publiczności Świata w 30. notowaniu?

 

Podczas 30. notowania oddano aż 1 534 głosy, co łącznie daje nam 8 822 głosy od początku istnienia Festiwalowej Listy Przebojów. Duża liczba oddanych głosów potwierdza entuzjastyczne zaangażowanie Najpiękniejszej Publiczności Świata oraz zainteresowanie naszym muzycznym projektem. Dziękujemy!

 

Zagłosuj teraz!

 

W ciągu trzech dekad istnienia Najpiękniejszego Festiwalu Świata mieliśmy przyjemność gościć wielu artystów z całego świata. Dzięki nim na naszą listę trafiło mnóstwo niezapomnianych utworów.

Wśród nich "Arahja" w wykonaniu zespołu HEY, zaprezentowany na Dużej Scenie 23. Przystanku Woodstock w 2017 roku, która została wybrana przez Was jako dziewiąta piosenka miesiąca!

 

 

Podsumowując, oto jak prezentuje się lista piosenek miesiąca do tej pory:

  1. "Goliat" Transgresji
  2. "Lodziarka" Romantyków Lekkich Obyczajów
  3. "Boom" Dubiozy Kolektiv
  4. "Prometeusz" zespołu Batna
  5. "Rapapara" zespołu Łydka Grubasa
  6. "Jak dobrze Cię widzieć" zespołu Tabu
  7. "Arahja" zespołu Kult
  8. "Grażka" zespołu Domowe Melodie
  9. "Arahja" zespołu HEY

 

 

Jak to działa?

Każdy z Was raz w tygodniu może oddać głos na jedną z zaproponowanych na liście 30 piosenek, a także dodać swoją propozycję, wybierając z biblioteki utworów opublikowanych na kanałach KręciołaTV i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na YouTubie. Ze zgłoszonych propozycji wybieramy 3 najpopularniejsze, które pojawiają się w kolejnym notowaniu i rywalizują o Wasze głosy. Co miesiąc prezentujemy zespół, który zdobył najwięcej głosów, a tym samym tytuł utworu miesiąca. Z finałowej dwunastki utworów miesiąca po roku wyłonimy utwór wszech czasów Pol'and'Rock Festival. W grze o Wasze głosy są jeszcze m.in. Strachy na Lachy i Budka Suflera.

 

Kasia Nosowska podczas występu zespołu HEY na 23. Przystanku Woodstock, fot. Dominika Rutkowska

 

Niech muzyka będzie z Wami! Już teraz możecie oddać głos na swoją ulubioną piosenkę, która będzie rywalizować o tytuł dziesiątej piosenki miesiąca. Czy to właśnie Wasz głos zadecyduje o przyszłych liderach listy? Czekamy na Wasze decyzje!

 

Przypominamy – wszystkie wybrane dotychczas piosenki miesiąca znajdziecie na naszej specjalnej playliście:

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-23 14:01:04

Wkręceni w Pol’and’Rock Festival!

Na festiwal rowerem? Najlepiej! Pomorze Zachodnie przygotowało specjalne trasy dla rockandrollowych rowerowych freaków. W aplikacji rowerowej „Pomorze Zachodnie” znajdziecie trasy m.in. ze Szczecina, Koszalina, Trójmiasta, a nawet Berlina!

2023-07-12 11:00:00

Najpiękniejszy i wyjątkowy - dla niekwestionowanych gwiazd i... mniej znanych kapel!

Najpiękniejszy Festiwal Świata rokrocznie rozbrzmiewa dziesiątkami, setkami, a nawet tysiącami wyjątkowych dźwięków! Na festiwalowych scenach pojawiają się niekwestionowane gwiazdy, ale jest też przestrzeń dla mniej znanych twórców.

2023-07-05 16:00:00

Biegiem do zapisów na Bieg "Policz się z cukrzycą"!

Unikalne połączenie muzyki, radości i solidarności nabiera tempa przed 29. Pol'and'Rock Festival, gdzie po raz pierwszy w historii odbędzie się festiwalowy Bieg "Policz się z cukrzycą". Mamy zarezerwowanych już prawie połowę ze wszystkich 3250 dostępnych miejsc!

ZOBACZ TEŻ