Aktualności

Wyprzedaż festiwalowych produktów w SiemaShopie!

2022-09-02 13:58:48

 

Nie udało Ci się dotrzeć do punktu SiemaShop na Pol’and’Rock Festival? Nie przejmuj się! Przygotowaliśmy specjalną wyprzedaż naszych wyjątkowych produktów zaprojektowanych przez Jurka Owsiaka!

 

Robiąc zakupy w SiemaShopie, wspomagasz działania statutowe Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, m.in. realizację całorocznych programów medycznych.

Pamiętaj, że nasze festiwalowe koszulki i gadżety są produktami serii limitowanej – po wyprzedaniu wzoru nie realizujemy dodruków, ale razem z działem graficznym zabieramy się za kolejne projekty – specjalnie dla Was! Nasze artykuły oprócz tego, że wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są również owocem pasji i inspiracji Jurka Owsiaka oraz naszego zespołu grafików. Każdy z nich to prawdziwe dzieło sztuki!
 

Link do wyprzedaży SiemaShopu znajdziesz TUTAJ
 

Oprócz kultowych koszulek Pol’and’Rock, dostępne są również gadżety użytkowe, które idealnie nadają się na każdy piknik, festiwal, koncert, lub po prostu wyjście w plener. Oto niektóre z nich!

Popielniczka 28. Pol'And'Rock Festival
Popielniczka kieszonkowa, metalowa. Wykonana w formie breloka z karabinkiem, co pozwala mieć ją zawsze przy sobie. Otwierana do góry, posiada uchwyt do odłożenia papierosa. Łatwa w opróżnieniu. Może również służyć jako praktyczny pojemniczek na wszelkie drobiazgi. Designerski gadżet nie tylko dla palaczy. Podczas projektowania popielniczki przyświecała nam idea naszego programu Zaraz Będzie Czysto, dzięki któremu pomagacie nam utrzymywać teren Najpiękniejszego Festiwalu Świata w czystości i porządku!

Link do produktu znajdziesz TUTAJ

 

 

Koc piknikowy
Stworzony dla Was, jeśli tylko marzycie o spędzaniu czasu na świeżym powietrzu! Niezbędny na festiwalowy wypad, o czym przypomni wielobarwny nadruk na całej powierzchni. Wysokiej jakości materiał poliestrowy jest nie tylko trwały, ale i wodoodporny - zarówno wierzch koca, jak i materiał podszewkowy jest dzięki temu łatwy do utrzymania w czystości. Koc zapinany na rzep z uchwytem.

Link do produktu znajdziesz TUTAJ

 

 

Chcesz, by twoje dzieci poczuły klimat Pol’and’Rock Festival (i żeby wyglądały SZAŁOWO?). Oto oferta SiemaShop, którą przygotowaliśmy specjalnie dla najmłodszych uczestników Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

Dziecięce body z grafiką Fundacji WOŚP - idealne dla najmłodszych! Dostępne w kilku rozmiarach, tak aby mogły towarzyszyć Waszym pociechom jak najdłużej! Body wykonane z bawełny. Ubranka te są przyjazne nie tylko dla Twojego dziecka, ale również dla środowiska.

 

Link do produktu znajdziesz TUTAJ

 

 

T-shirt dziecięcy - farbowana pacyfa - nietaliowana, luźna koszulka, która nie krępuje ruchliwych maluchów.

 

Link do produktu znajdziesz TUTAJ

 

 

Farby na naszych koszulkach otrzymały Paszport Ekologiczny Produktu wydawany przez Szwajcarski Instytut Badawczy. Produkty przeszły wszystkie wymagane badania niezbędne do tego, by dopuścić je do materiałów optymalizowanych ekologicznie. Nie mają one żadnego szkodliwego wpływu na środowisko ani zdrowie człowieka.

 

 

Wyprzedaż obowiązuje również w sklepie stacjonarnym. Możliwy jest też odbiór osobisty zamówienia.

Odbioru prosimy dokonać w godzinach 8.00 - 16.00, pod adresem:

Siemashop
Dominikańska 19c
02-738 Warszawa

 

 

Adam Kościelniak

 

SiemaShop na 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

 

POKAŻ PODOBNE
2022-12-30 16:15:00

Co to był za ROcK! Podsumowanie 2022!

Wyczekując sylwestrowych zabaw, patrzymy wstecz i podsumowujemy nasze działania w 2022 roku.

2023-01-11 16:24:59

Najciekawsze aukcje muzyczne

W związku ze zbliżającym się 31. Finałem postanowiliśmy sprawdzić najciekawsze muzyczne perełki, które Wy, Festiwalowicze, możecie wylicytować podczas aukcji WOŚP na Allegro.

ZOBACZ TEŻ