Aktualności

Wyśmienita zabawa w Strefie Allegro!

2019-08-07 09:39:58

 

Strefa Allegro jak co roku nas zaskoczyła! Co czekało na Was podczas 25. Pol’and’Rock Festival?

EKOlabirynt, w którym mogliście się zmierzyć z 31 kilogramowym ciężarem - czyli wagą plastiku, którą każdy z nas wyrzuca w ciągu roku do śmieci! Mieliście też możliwość nauczenia się jak samemu zrobić ekologiczny dezodorant, napełnienia wodą swój bidon lub butelkę i oczywiście przejechania się Wielkim Kołem! A była to zaledwie mała część wszystkich atrakcji.

 

 

 #LessWaste w Strefie Allegro fot. Ola Skorżyńska

 

 

W czwartek i piątek odbyły się castingi na największego Pol’and’Rockowego Fashion Freaka. Wasze kostiumy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Minionki, Gołąb, Wróżka Zębuszka - to tylko kilka Waszych pomysłów na szalone outfity. W sobotę odbył się Wielki Finał - tytuł Największego Fashion Freaka oraz 1000 zł na zakupy na Allegro wygrała ekipa Klocków Lego, a wyróżnienia oraz bony na 100 zł na zakupy na Allegro otrzymał kapitan Jack Sparrow i Pani Lis.

 

 

Stefa Allegro na 25. Pol'and'Rock Festival fot. Lucyna Lewandowska

 

 

W EKOlabiryncie można było spotkać niedźwiedzia polarnego i sprawdzić co tak naprawdę wiecie o segregacji śmieci. Wiedzieliście, że stłuczonej szklanki nie powinno się wrzucać do kontenera na szkło? W EKOlabiryncie poznaliście wiele, wiele więcej zaskakujących faktów na temat ekologii.

 

 

 #LessWaste i #BeSmart w Strefie Allegro fot. Ola Skorżyńska

 

 

Nad poprawną segregacją śmieci dużo rozmyślał gość Strefy Allegro Szymon Majewski:

“Na Pol’and’Rocku jestem pierwszy raz. Żona mnie puściła, a że mam 52 lata to myślę, że już najwyższy czas. Nie było mnie przez te 25 lat, ale teraz chyba już żadnego Pol’and’Rocka nie odpuszczę i będę pierwszym, który się w Strefie Allegro pojawi. Duże wrażenie zrobiło na mnie Wielkie Koło i tegoroczna idea. Strefa Allegro jest w tym roku dedykowana less waste. Staram się być eko i stosować się w życiu do tych zasad. Cały czas analizujemy co jest odpadami bio, co jest mieszanymi. Zajmuje nam to dużo czasu, z tego powodu już dwa dni nie śpię, bo myślę o tym co to jest bio”.

 

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się eko warsztaty. Oprócz wcześniej wspomnianego dezodorantu, sprzedawcy z Allegro pokazywali jak zrobić woskowijkę, woreczki na zakupy i biżuterię z t-shirtów, a także opowiadali jak małymi krokami możemy wprowadzać w życie zasady less waste.

 

 

 Eko warsztaty fot. Ola Skorżyńska

 

 

Jeśli nie było Cię w tym roku na Pol’and’Rock Festival zapraszamy do obejrzenia Allegro Live Show na facebookowym fanpage’u Allegro, które w czwartek i piątek prowadzili Filip Chajzer i Szymon Majewski. Szymon poprowadził również sobotni, ostatni odcinek.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-03-11 10:00:00

6 koncertów z ważnym przesłaniem

Na Najpiękniejszym Festiwalu Świata najważniejszymi wartościami są miłość, przyjaźń i muzyka. Zobacz, którzy muzycy podczas 25. Pol'and'Rock Festival zdecydowali się podzielić tymi pięknymi ideami z Wami!

2020-03-23 11:19:20

Złoty Bączek 2020 - notowanie 14

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. Od 1996 roku Złoty Bączek wręczany jest - o ile jest taka możliwość - na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival. Dla artysty jest to każdorazowo szansa na kolejny występ na największej festiwalowej scenie w Europie.

2020-06-01 20:00:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 24

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

ZOBACZ TEŻ