Aktualności

Wzięliśmy sobie Wasze rady do serca

2019-07-23 12:30:00

 

Z roku na rok staramy się, by Najpiękniejszy Festiwal Świata grał jeszcze lepiej, jeszcze piękniej i jeszcze głośniej. Oczywiście dla Was! Zobacz, które z wymienionych przez Was sugestii wzięliśmy sobie do serca i jak się zmieniliśmy!

Przygotowanie Najpiękniejszego Festiwalu Świata angażuje całą Fundacje WOŚP oraz wielu przyjaciół festiwalu i pochłania wiele miesięcy — a to wszystko po to, by na te kilka dni zjednoczyć się i tak wspaniale spędzić ten czas wśród wyjątkowych ludzi.

Festiwal startuje już za 9 dni. Czy jesteście gotowi? Bo my już chyba tak, ale, żeby w tym roku było jeszcze magiczniej niż zawsze, potrzebujemy Waszej pomocy — pamiętaj, to także Twój festiwal!

W poniższym zestawieniu chcemy pokazać Wam, jak zmieniamy się dla Was na lepsze, na podstawie tego, co zasugerowaliście nam po zeszłym roku i jak możecie nas wesprzeć.

 

W oczekiwaniu na rozpoczęcie festiwalu fot. Anna Migda

 

Według badań przeprowadzonych wspólnie z grupą IQS co trzeci festiwalowicz nie znalazł na festiwalu niczego, co warto by zmienić. Jesteśmy z tego bardzo dumni i dziękujemy Was za współtworzenie tego niesamowitego miejsca.

 

Wśród ankietowanych 14% stwierdziło, że na festiwalu było dużo śmieci i było brudno. Staramy się redukować ten problem ze wszystkich naszych sił — akcja Zaraz Będzie Czysto rozrasta się z niewyobrażalną prędkością. W tym roku na terenie festiwalu będzie aż 157 miejsc, gdzie będziecie mogli wyrzucić śmieci! W tym: 38 punktów zrzutu, 4 punkty segregacji śmieci, punkt skupu puszek, 2 butelkomaty/recyclomaty w strefie PreZero oraz butelkomat/recycylomat w strefie woj. lubuskiego, punkt znoszenia odpadów w strefie Lecha, 100 pojemników na śmieci od Coca-Coli i 10 punktów na bazach organizatora.

 

 

Część z Was, 11%, zasygnalizowało, że toalet jest za mało oraz że są one brudne — w związku z tym niezwykle miło jest nam poinformować, że w tym roku będzie prawie 20% toalet więcej niż w zeszłym roku i będą one czyszczone 2 lub więcej razy dziennie! Dbajcie o nie, dzięki temu wszystkim będzie przyjemniej z nich korzystać.

 

 

Daliście nam również znać, że na festiwalu jest niewystarczający dostęp do wody, który daje się we znaki szczególnie w dużym upale. I w tej kwestii mam dla Was kilka ciekawych nowości! Wodę kupicie na każdym z 8 punktów CocaColi, a w punkcie na polu Malinowskiego woda jest w specjalnych sześciopakach butelek półtoralitrowych. W strefie Allegro napełnicie swoje własne butelki i bidony pitną wodą. Pamiętajcie, żeby, mimo upału, oszczędzać wodę — zakręć kran, gdy skończysz z niego korzystać.

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-10-27 12:00:00

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem, podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!

ZOBACZ TEŻ