Aktualności

Za nami pierwszy dzień najpiękniejszego festiwalu świata!

2017-08-04 03:50:00

Jesteśmy z Was dumni. Macie w sobie tyle piękna. Przecieramy oczy ze wzruszenia. Przystanek Woodstock to Wy! Budujecie z nami każde wydarzenie, tworzycie piękną historię o wolności, życzliwości i pozytywnej energii.

 

fot. Michał Kwaśniewski

 

Macie siłę? Nie bolą Was policzki od uśmiechu? Chcecie więcej? Pomieścicie jeszcze tyle emocji, jakie na Was czekają podczas kolejnych dwóch dni trwania festiwalu? Oczywiście, że tak! Bawcie się! Tylko z głową!

Zobaczcie, jakie koncerty czekają na Was jutro.

Wróćcie dzisiaj bezpiecznie do namiotów. Wyśpijcie się, napijcie się ciepłej herbaty przed snem. Jutro czeka na Was kolejny cudowny dzień w mieście muzyki, miłości, przyjaźni.

Chcielibyśmy Wam podziękować, Waszym rodzicom, dziadkom, wszystkim, którzy są dla Was ważni i bliscy - wszystkim, dzięki, którym tutaj jesteście. Bez Was nie byłoby tego magicznego miejsca.

Dziękujemy, że pokazujecie Przystanek Woodstock na pięknych fotografiach jakie umieszczacie na swoich profilach społecznościowych. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa, jakie do nas napływają. Wspieracie nas, dodajecie nam siły, otuchy. Z Wami wiemy, że warto, że trzeba, że chcemy! Dziękujemy, że dbacie o siebie nawzajem.

Śpijcie spokojnie!

 

A tych, którzy spać nie mogą zapraszamy na Akademie Sztuk Przepięknych na nocne granie.

Dzisiaj czeka  na Was niesamowite wydarzenie – prawdziwe muzyczne arcydzieło.

Pawbeats Orchestra czyli Marcin Pawłowski – kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista zaprezentuje Wam wraz z orkiestrą, z którą połączy rap, muzykę popularną oraz symfoniczną. W projekcie wezmą udział zaproszeni przez Marcina goście. Nie wszystkie nazwiska nam są znane, wiemy jednak, że w projekcie wezmą udział m.in. Dwa Sławy, VNM, Marcelina oraz zespół Mama Selita. W muzyczny projekt zaangażował się także Krzysztof Herdzina – wybitny polski kompozytor nagrodzony Oscarem za muzykę do filmu „Marzyciel”. Ten koncert na pewno przejdzie do historii Waszych serc.

A na dobranoc przypominamy Wam rozpoczęcie Przystanku Woodstock.

 

Zobaczcie też wywiady z artystami, którzy wystąpili dzisiaj na Dużej Scenie.

 

 

 

Dobranoc! Widzimy się jutro!

(Syla)

POKAŻ PODOBNE
2019-05-10 15:16:43

Złoty Bączek 2019 – notowanie 8

Prezentujemy poniżej zaległe, ósme notowanie w Plebiscycie Złotego Bączka. Przypominamy – każdy z Was ma możliwość wskazania najlepszego – Waszym zdaniem – wykonawcy zeszłorocznej edycji Pol’and’Rock Festival.

2019-05-17 13:13:11

Złoty Bączek 2019 – notowanie 9

Jeszcze tylko przez weekend możecie oddawać głosy w I etapie Plebiscytu Złotego Bączka. W nocy z niedzieli na poniedziałek głosowanie zostanie zatrzymane. W poniedziałek wieczorem, w trakcie audycji Jurka Owsiaka „Zaraz Będzie Ciemno” w Antyradiu, ruszymy z II etapem.

2019-03-11 10:10:33

Sidney Polak zasili tegoroczny line-up Małej Sceny!

Kolejna niespodzianka dzisiejszego wieczoru, którą ogłosił Jerzy Owsiak podczas audycji radiowej. Do grona arystów, którzy wystąpią w tym roku na kostrzyńskim polu, dołącza Sidney Polak!

ZOBACZ TEŻ