Aktualności

Za nami pierwszy dzień najpiękniejszego festiwalu świata!

2017-08-04 03:50:00

Jesteśmy z Was dumni. Macie w sobie tyle piękna. Przecieramy oczy ze wzruszenia. Przystanek Woodstock to Wy! Budujecie z nami każde wydarzenie, tworzycie piękną historię o wolności, życzliwości i pozytywnej energii.

 

fot. Michał Kwaśniewski

 

Macie siłę? Nie bolą Was policzki od uśmiechu? Chcecie więcej? Pomieścicie jeszcze tyle emocji, jakie na Was czekają podczas kolejnych dwóch dni trwania festiwalu? Oczywiście, że tak! Bawcie się! Tylko z głową!

Zobaczcie, jakie koncerty czekają na Was jutro.

Wróćcie dzisiaj bezpiecznie do namiotów. Wyśpijcie się, napijcie się ciepłej herbaty przed snem. Jutro czeka na Was kolejny cudowny dzień w mieście muzyki, miłości, przyjaźni.

Chcielibyśmy Wam podziękować, Waszym rodzicom, dziadkom, wszystkim, którzy są dla Was ważni i bliscy - wszystkim, dzięki, którym tutaj jesteście. Bez Was nie byłoby tego magicznego miejsca.

Dziękujemy, że pokazujecie Przystanek Woodstock na pięknych fotografiach jakie umieszczacie na swoich profilach społecznościowych. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa, jakie do nas napływają. Wspieracie nas, dodajecie nam siły, otuchy. Z Wami wiemy, że warto, że trzeba, że chcemy! Dziękujemy, że dbacie o siebie nawzajem.

Śpijcie spokojnie!

 

A tych, którzy spać nie mogą zapraszamy na Akademie Sztuk Przepięknych na nocne granie.

Dzisiaj czeka  na Was niesamowite wydarzenie – prawdziwe muzyczne arcydzieło.

Pawbeats Orchestra czyli Marcin Pawłowski – kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista zaprezentuje Wam wraz z orkiestrą, z którą połączy rap, muzykę popularną oraz symfoniczną. W projekcie wezmą udział zaproszeni przez Marcina goście. Nie wszystkie nazwiska nam są znane, wiemy jednak, że w projekcie wezmą udział m.in. Dwa Sławy, VNM, Marcelina oraz zespół Mama Selita. W muzyczny projekt zaangażował się także Krzysztof Herdzina – wybitny polski kompozytor nagrodzony Oscarem za muzykę do filmu „Marzyciel”. Ten koncert na pewno przejdzie do historii Waszych serc.

A na dobranoc przypominamy Wam rozpoczęcie Przystanku Woodstock.

 

Zobaczcie też wywiady z artystami, którzy wystąpili dzisiaj na Dużej Scenie.

 

 

 

Dobranoc! Widzimy się jutro!

(Syla)

POKAŻ PODOBNE
2019-05-27 16:48:49

Złoty Bączek 2019 – notowanie 11

Trwa II etap Plebiscytu Złotego Bączka. Głosowanie będzie aktywne jeszcze tylko niecały miesiąc. Zobacz, jak wygląda jedenaste notowanie.

2019-06-17 21:10:41

Agata Karczewska na Nocnej Scenie ASP

W ubiegłym roku zagrała dla nas dwa razy - na Dużej Scenie i na Scenie Lecha. Tym razem spotkamy się na Nocnym ASP.

2019-07-18 10:54:22

Świętowanie 25-lecia festiwalu - Mastercard na Pol'and'Rock

Mastercard na Pol’and’Rock Festival – nowe technologie w służbie niesłyszącym i świętowanie 25-lecia festiwalu. Mastercard już po raz ósmy jest partnerem festiwalu organizowanego przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

ZOBACZ TEŻ