Aktualności

Zabawa dniem i nocą w Strefie Play Night’and’Day!

2022-07-20 13:51:43

 

W Strefie Play na 28. Pol’and’Rock Festival każdy bawi się tak, jak lubi – od rana do wieczora! Jesteś typem dziennego luzaka? A może wolisz nocne imprezy? Na wszystkich odwiedzających czeka mnóstwo niespodzianek. Co będzie główną atrakcją?

Strefa Play Night’and’Day będzie jak co roku miejscem niezapomnianych przeżyć. Tym razem bawimy się dniem i nocą! Główną atrakcją dzienną będzie odwrotna zjeżdżalnia, czyli symbol naszej strefy w przewrotnym wydaniu. Zamiast zjeżdżać, zbierz ekipę i przekonaj się, czy dacie radę… dotrzeć na szczyt.

 

Strefa Play na 27. Pol'and'Rock Festival fot. Michał Kwaśniewski

 

Wieczorem z kolei odpalamy malowanie światłem i robimy fantazyjne zdjęcia! Uwielbiamy kolory, wzory, kreatywność… dlatego razem stworzymy najdłuższą relację na Pol’and’Rock Festival. Za szerowanie stories ze strefy możesz odebrać specjalne gadżety! A żeby było łatwiej, na lato przygotowaliśmy specjalną ofertę w Play na Kartę z Instagramem i innymi social mediami za darmo - bez utraty GB.

Od samego początku podłączamy też ładowarnię i dajemy chwilę wytchnienia w strefie chill out. Nocą na scenie Red Bull pojawią się najlepsi DJ-e. Wpadnij, żeby pobujać się do klimatycznej muzyki.

 

 

W naszej strefie weźmiesz też udział w grach prowadzonych przez doświadczonych animatorów. Będzie okazja, żeby poruszyć ciało i sprawdzić się w quizach wiedzy. Nie zabraknie też aktywności sportowych i muzycznych, takich jak gimnastyka poranna czy karaoke.

 

Wbijaj do Strefy Play między 4 a 6 sierpnia! Czekamy na Ciebie!

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ