Aktualności

Zabawa! Zalewski na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival!

2023-03-06 20:35:00

Krzysztof Zalewski powraca na deski Dużej Sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata tanecznym krokiem i kusi wyjątkowym brzmieniem!

 
Zalewski to prawdziwy człowiek orkiestra. Jak mało kto potrafi zaczarować widownię i skutecznie rozruszać tłum pod sceną w trakcie swoich koncertów. Jego występy przyciągają coraz liczniejsze rzesze fanów, których elektryzuje charyzma i nieokiełznana energia artysty.
  
 
 
 
Debiutancką płytę - rockową, ostrą, surową - Zalewski wydał zaraz po wygranej w „Idolu” w 2004 roku. Następnie terminował u Nosowskiej i w Heyu, grał w Muchach i Japoto, występował z  Brodką, a nawet zagrał w filmie. Uzbrojony w te doświadczenia wydał kolejny album zatytułowany „Zelig”, którym utorował sobie drogę do świata muzyki alternatywnej. 
 
 
Kolejnym przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku, prawdopodobnie najbardziej osobista, płyta „Złoto”. Nowe oblicze Zalewskiego eksperymentującego z subtelnym, organicznym brzmieniem, a także bardziej bezpośredni przekaz albumu zostały docenione przez entuzjastów muzyki w całej Polsce. 
 
 
Zaproszenia do najciekawszych projektów na krajowym rynku muzycznym, a także nowych ról filmowych zaczęły się od tego momentu przeplatać z sukcesami jego kolejnych mistrzowskich tras koncertowych i wydanego w 2020 roku autorskiego albumu „Zabawa”.  
 
 
Koncert Zalewskiego, Duża Scena 25. Pol'and'Rock Festival, fot.: Damian Mękal

 

Zaczynając od „Początku”  stał się niemalże ikoną Męskiego Grania, w 2017 roku przyjął jarocińskie wyzwanie i śpiewająco zdał egzamin, wypuszczając album „Zalewski śpiewa Niemena”. Wystąpił w filmie o Kalinie Jędrusik „Bo we mnie jest seks”, by latem 2022 roku ponownie (u boku Bedoesa i Kwiatu Jabłoni) stanąć na czele Męskiego Grania Orkiestra, komponując kolejny hymn wydarzenia „Jest tylko teraz”. 

 
 
 
 
Zalewski przeżył swój pol'and'rockowy debiut na kostrzyńskiej Małej Scenie w 2018 roku i wrócił już rok później, by zagrać dla jeszcze większej widowni na Dużej Scenie 25. edycji festiwalu. Jego muzyka towarzyszyła także Fundacji WOŚP podczas styczniowych Finałów. Teraz, po kilku latach przerwy, zobaczymy go ponownie na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2023 na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Zapowiada się iście szampańska zabawa! Będziemy tańczyć, a Wy?
 

29. Pol'and'Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 roku, już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Na festiwalu zagrają też Apollo 440, Spin DoctorsBiohazardCarpenter BrutNapalm DeathBrodkaWhile She Sleeps oraz DRAIN.
POKAŻ PODOBNE
2023-07-25 18:00:00

Jak dużo wiesz o Pol'and'Rock Festival?

Myślisz, że o Najpiękniejszym Festiwalu Świata wiesz już wszystko i nic Cię nie zaskoczy? Przyjdź i sprawdź swoją wiedzę w 5. Otwartych Mistrzostwach w Pol'and'Rock - Gra Planszowa podczas 29. Pol'and'Rock Festival!

2023-07-20 11:40:00

Spotkanie ASP | Martyna Wojciechowska gościnią specjalną mBanku!

Radość, inspiracja i potęga kobiecości na ASP! Z ogromną dumą ogłaszamy spotkanie z gościnią specjalną mBanku, niezwykłą postacią świata mediów, podróży i działalności społecznej – Martyną Wojciechowską!

2023-07-19 17:00:00

Ostatnie dni zapisów na Bieg "Policz się z cukrzycą"

Gotowi na wyzwanie? Po raz pierwszy w historii realizujemy festiwalowy Bieg "Policz się z cukrzycą". Dla tych, którzy chcą pokonać dystans 3250 metrów - biegnąc, truchtając, spacerując - to już ostatni moment. Zgłoszenia trwają do 23 lipca.

ZOBACZ TEŻ