Aktualności

Zabezpieczenie medyczne podczas 24 Festiwalu Pol'and'Rock

2018-08-14 11:01:58

 

Wasze bezpieczeństwo na Festiwalu Pol'and'Rock jest dla nas najważniejsze – dobrze o tym wiecie. Dbamy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dlatego właśnie podejmujemy współpracę z wieloma firmami, które pomagają nam w zabezpieczeniu medycznym Festiwalu. Partnerów jest jedenastu.

 

Partnerami medycznymi tegorocznego Festiwalu byli: Pogotowie Ratownicze Walczak, ParaMedica Polska, Accu-chek, Ecolab, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Artcom, Messer, Getinge, Viridian, Philips i Radiometer.  

 

Ratownicy na quadach fot. Piotr Barbachowski

 

Na terenie Festiwalu, w ważnych miejscach, znajdowały się defibrylatory AEDMax.pl. Na ich Facebooku została zamieszczona mapka z lokalizacjami sprzętu.  

Ponadto AEDMax.pl przygotowało pozoracje dla Patrolu Medycznego, które odbyły się we wtorek przed Festiwalem. Przygotowały one służby medyczne na działanie podczas tegorocznego Festiwalu.

 

 

Fot. Marcin Michoń

 

Radiometer współpracuje z Fundacją WOŚP od 2012 r. – kiedy firma wygrała negocjacje w zakresie zakupu 37 sztuk monitorów nieinwazyjnych pomiarów przezskórnych pO2/pCO2 –TCM CombiM. Zostały one przekazane na oddziały neonatologiczne w całej Polsce, gdzie służą ratowaniu życia i zdrowia małym pacjentom. Kolejnym etapem współpracy był udział oraz wygranie 41 Konkursu Ofert w zakresie zakupu 6 sztuk analizatorów krytycznych ABL827 FLEXQ (pH, pO2, pCO2, Oksymetria [HHb, MetHb, COHb, tHb, SO2], Na, K, Cl, Ca, Glukoza, Mleczany, Kreatynina.) w 2014 r. dla Dziecięcych Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych.

Ponieważ misją firmy Radiometer jest ciągła poprawa globalnej opieki zdrowotnej poprzez dostarczenie szybkich i wiarygodnych wyników badań parametrów krytycznych, dbając o bezpieczeństwo uczestników Festiwalu, już po raz drugi firma Radiometer Sp. z o.o. zaangażowała się w pomoc przy obsłudze Szpitala Polowego podczas Festiwalu Pol’and’Rock. W tym roku analizator ABL827 FLEXQ stał się częścią wyposażenia Szpitala Polowego. Pracownicy firmy Radiometer przybyli na Najpiękniejszy Festiwal Świata by swoją wiedzą wspierać Szpital Polowy w wykonywaniu oznaczeń parametrów krytycznych.

 

Fot. Dominik Malik

 

Najpiękniejszy Festiwal Świata Pol'and'Rock jest bezpieczny! Jesteśmy dumni, że nasze zabezpieczenie jest tak rozwinięte oraz że możemy pracować na tak nowoczesnych sprzętach i z tak wspaniałymi ludźmi. 

 

Fot. Piotr Barbachowski

 

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ