Aktualności

Zabierz Woodstock do domu

2016-07-12 13:08:41

Dzień dobry we wtorek! Z każdym dniem, godziną i minutą czuć, że oficjalny początek 22. Przystanku Woodstock coraz bliżej. Dziś przez cały dzień trwać będą ostatnie przygotowania, a część atrakcji działa już specjalnie dla tych, którzy są już z nami na kostrzyńskim polu.

Od wczoraj (poniedziałek) od godziny 12:00 działa LIDL. Możecie tam na bieżąco robić zakupy, dzięki czemu nie musicie ani dźwigać jedzenia z domu, ani trzymać go w namiocie. Czekają na Was zimne napoje, świeże pieczywo,  a nawet niezbędne do przeżycia festiwalu wyposażenie – namioty, śpiwory, karimaty. Wstąpcie koniecznie, bo LIDL to także Strefa Chillout’u, w której czeka na Was mnóstwo umilaczy czasu.

O godzinie 09:00 swoją pracę rozpoczął również SiemaShop, czyli Fundacyjny sklepik z festiwalowymi gadżetami. Możecie w nim znaleźć zarówno przedmioty, które wcześniej były dostępne na stronie internetowej, ale też takie, które pojawiły się w sprzedaży dopiero tutaj.
W sklepiku kupić możecie pocztówki, torby – płócienne i banerowe, koszulki, bluzy, sukienki, spódnice, magnesy, naklejki, przypinki, flagi, bransoletki, breloczki, smycze, kubki, teczki, kolorowanki, notesy, witraże, a także wydawnictwa CD i DVD z woodstockowych koncertów. 

W sklepiku możecie płacić zarówno gotówką, jak i kartą - zbliżeniową PayPass (MasterCard, Maestro, Visa) oraz aplikacją płatności mobilnych PeoPay Bank Pekao S.A., czyli naszego mecenasa Akademi Sztuk Przepięknych. 

 

Nie ryzykujcie, że nie będzie gadżetu, który Was interesuje! Udajcie się do sklepiku już dzisiaj. Przypominamy, że całość z dochodu SiemaShopu przeznaczona jest na działalność statutową Fundacji. Pokażcie światu, jak wielu nas jest na Festiwalu i przypominajcie przez cały rok, jak bardzo czekamy na tych kilka dni w roku. 

 Sklepik otwarty będzie codziennie od 09:00 do 24:00. Swoją pracę zakończy w sobotę. 

 

(Nika, fot. Dominik Malik)

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-02-03 16:20:00

Pół roku do 29. Pol'and'Rock Festival! Co już wiemy?

Wysoka temperatura po 31. Finale WOŚP powoli opada. Dla nas oznacza to tylko jedno — czas wrócić do planowania kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Na pół roku przed 29. Pol'and'Rock Festival podsumowujemy to, co już wiemy!

ZOBACZ TEŻ