Aktualności

Zacier powraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

2023-05-01 21:00:00

 

Czas na Zacier! Potężna dawka dobrego humoru i oryginalna mieszanka gatunków zagości na Małej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival!

 

Centralną postacią w zespole jest Mirosław "Zacier" Jędras, odpowiedzialny za tworzenie tekstów i komponowanie muzyki. W grupie pełni funkcję wokalisty, gra na klawiszach oraz na wielu innych instrumentach, takich jak gitara, skrzypce czy fujarka. Obecnie wraz z Zacierem występują: DJ Mrufka (syn Jędrasa) na perkusji oraz Tomasz Grochowalski na basie (Elektryczne Gitary). 

 

 

Jednym z pierwszych utworów Zacieru był Odpad Atomowy, który coverowany był przez zespół Kazik Na Żywo oraz przez Elektryczne Gitary!

 

Mirosław Jędras obecnie spełnia się w świecie muzyki, choć przez dwadzieścia pięć lat był związany z zawodem lekarza. Na najnowszym albumie połączył siły z innym muzykującym medykiem, Kubą Sienkiewiczem z Elektrycznych Gitar.

 

Z Kubą zgadzamy się, że medycyna to wspaniała dziedzina, a zawód lekarza jest godny uznania. Nie mam powodów, aby narzekać na tę profesję, jednak chcę w swoim życiu spróbować różnorodnych doświadczeń. Muzyka jest jednym z nich. - Mirosław "Zacier" Jędras

 

 

Zespół Zacier wystąpił na Scenie Viva Kultura podczas 23. Przystanku Woodstock w 2017 roku. W tym roku skład Mirosława Jędrasa powraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata, tym razem na Małą Scenę. Witamy z powrotem, Zacier!

 

29. Pol'and'Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Poza Zacierem na festiwalu zagrają też Apollo 440Spin DoctorsBiohazardCarpenter BrutNapalm DeathBrodkaDRAINWhile She SleepsZalewskiBullet for My ValentineRoyal RepublicSaint City OrchestraThe ScratchGet The ShotLemONRise Of The NorthstarThe RumjacksLady Pank, LUIKU oraz Hoffmaestro. Obecność na ASP potwierdził m.in. Kabaret Paranienormalni.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-03 20:25:00

Jerzy Kryszak kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych!

Wielowymiarowy, zawsze autentyczny, twórca zarażający dobrym humorem - Jerzy Kryszak dołącza do wspaniałych gości Akademii Sztuk Przepięknych. Znany i uwielbiany przez wszystkie pokolenia aktor, zagości na festiwalu, by podzielić się z Wami swoją pasją, talentem i niezwykłą energią.

2023-07-04 16:30:00

Zaraz Będzie Ciemno od 7 lat na antenie!

Dzisiaj obchodzimy szczególną rocznicę - mija siedem lat od pierwszej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia. Audycja, która jest autorskim projektem Jurka Owsiaka, stała się oazą dla tych, którzy pragną poczuć klimat Pol’and’Rock Festival nie tylko latem, ale przez cały rok.

2023-07-20 11:40:00

Spotkanie ASP | Martyna Wojciechowska gościnią specjalną mBanku!

Radość, inspiracja i potęga kobiecości na ASP! Z ogromną dumą ogłaszamy spotkanie z gościnią specjalną mBanku, niezwykłą postacią świata mediów, podróży i działalności społecznej – Martyną Wojciechowską!

ZOBACZ TEŻ