Aktualności

Zagłosuj na aplikację Pol'and'Rock Festival!

2020-02-11 09:04:42

 

 

Kilka tygodni temu otrzymaliśmy wspaniałą informację: aplikacja, z której korzystacie podczas festiwalu, otrzymała nominację do Mobile Trends Awards 2019 w kategorii czas wolny! Jesteśmy szczęśliwi, że nasza współpraca z firmą Cocolab.pl została zauważona i możemy podzielić się z Wami tym sukcesem. Ale to nie wszystko!

 

Właśnie ruszyło głosowanie internautów i liczymy na Wasze wsparcie!

 

Aplikacja Pol'and'Rock Festival została stworzona specjalnie z myślą o Was i została pierwszym źródłem informacji o festiwalu, pobieraliście ją aż 83 690 razy! Dzięki informacjom wysyłanym podczas trwania festiwalu mogliście złożyć zamówienie w Siemashopie i cieszyć się pięknymi, pamiątkowymi gadżetami i koszulkami. Funkcja "Find my Tent" dała możliwość oznaczenia swojego namiotu, co ułatwiło znalezienie go na ogromnym terenie, jakim jest pole Pol'and'Rock. Za jednym kliknięciem mogliście zaplanować swoje koncerty i mieć wszystkie informacje zawsze przy sobie. Aplikacja działała w trybie offline, dzięki czemu mogliście z niej korzystać non stop, a jeśli bateria Waszego urządzenia potrzebowała naładowania, w punkcie naszego partnera Play mogliście go szybko naładować. Jednak najbardziej istotna możliwość, jaką dała nam ta platforma była możliwość wysyłania informacji na temat bezpieczeństwa i tego co dzieje się na terenie festiwalu. Po Waszych opiniach na AppStore i GooglePlay widzimy, że aplikacja przypadła do gustu, dlatego będziemy wdzięczni za głosy w tegorocznej edycji Mobile Trends Awards.

 

 

 

Jak oddać swój głos? To proste.

  1. Wejdź na stronę https://mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie#10
  2. Zaloguj się przez Facebooka.
  3. Zjedź na sam dół i kliknij w ikonę "głosuj" tuż nad logiem Pol'and'Rock.

 

Dzięki! My tymczasem zabieramy się za nowe rozwiązania na kolejny już 26. Pol'and'Rock Festival!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-06-25 12:30:00

Perfumy „Pol’and’Rock” Music w drogeriach Sephora

Dziś w sklepach Sephora swoją premierę mają unikatowe Perfumy Music marki WOŚP. To orientalno – drzewne połączenie zapachów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Cały zysk ze sprzedaży Sephora zdecydowała przekazać Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

2020-06-01 18:00:00

CD/DVD Majki Jeżowskiej w przedsprzedaży na Dzień Dziecka

Z okazji dnia dziecka, dla wszystkich dużych i małych rozrabiaków, mamy dziś niespodziankę! Fenomenalny koncert Majki Jeżowskiej, który swą wyjątkowością przeszedł do historii, od dziś dostępny jest w przedsprzedaży na SiemaShop.pl. Zarezerwuj już dziś CD/DVD z limitowanej edycji.

2020-07-02 11:35:19

Tajemnicza BOKKA na Pol'and'Rock Online

Najbardziej enigmatyczny zespół na polskiej scenie muzycznej wystąpi na wyjątkowej edycji Pol’and’Rock Festival 2020. Zamaskowana kapela zagra na Najpiękniejszej Domówce Świata, czyli na internetowej edycji festiwalu.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna