Aktualności

Zagłosuj na aplikację Pol'and'Rock Festival!

2020-02-11 09:04:42

 

 

Kilka tygodni temu otrzymaliśmy wspaniałą informację: aplikacja, z której korzystacie podczas festiwalu, otrzymała nominację do Mobile Trends Awards 2019 w kategorii czas wolny! Jesteśmy szczęśliwi, że nasza współpraca z firmą Cocolab.pl została zauważona i możemy podzielić się z Wami tym sukcesem. Ale to nie wszystko!

 

Właśnie ruszyło głosowanie internautów i liczymy na Wasze wsparcie!

 

Aplikacja Pol'and'Rock Festival została stworzona specjalnie z myślą o Was i została pierwszym źródłem informacji o festiwalu, pobieraliście ją aż 83 690 razy! Dzięki informacjom wysyłanym podczas trwania festiwalu mogliście złożyć zamówienie w Siemashopie i cieszyć się pięknymi, pamiątkowymi gadżetami i koszulkami. Funkcja "Find my Tent" dała możliwość oznaczenia swojego namiotu, co ułatwiło znalezienie go na ogromnym terenie, jakim jest pole Pol'and'Rock. Za jednym kliknięciem mogliście zaplanować swoje koncerty i mieć wszystkie informacje zawsze przy sobie. Aplikacja działała w trybie offline, dzięki czemu mogliście z niej korzystać non stop, a jeśli bateria Waszego urządzenia potrzebowała naładowania, w punkcie naszego partnera Play mogliście go szybko naładować. Jednak najbardziej istotna możliwość, jaką dała nam ta platforma była możliwość wysyłania informacji na temat bezpieczeństwa i tego co dzieje się na terenie festiwalu. Po Waszych opiniach na AppStore i GooglePlay widzimy, że aplikacja przypadła do gustu, dlatego będziemy wdzięczni za głosy w tegorocznej edycji Mobile Trends Awards.

 

 

 

Jak oddać swój głos? To proste.

  1. Wejdź na stronę https://mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie#10
  2. Zaloguj się przez Facebooka.
  3. Zjedź na sam dół i kliknij w ikonę "głosuj" tuż nad logiem Pol'and'Rock.

 

Dzięki! My tymczasem zabieramy się za nowe rozwiązania na kolejny już 26. Pol'and'Rock Festival!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-11-15 11:45:00

Listopadowe notowanie plebiscytu Złotego Bączka!

W połowie listopada hasło „Zaraz będzie ciemno” nabiera bardzo dosłownego znaczenia. Za oknami złota jesień, więc czas na listopadowe notowanie Złotego Bączka!

2022-10-25 10:32:12

Jak układają się głosy w plebiscycie Złotego Bączka?

Aktualnie trwający plebiscyt Złotego Bączka, czyli naszej nagrody publiczności, wystartował 7 października. Od tamtego czasu łącznie oddaliście 6 390 głosów na zespoły, które według Was zagrały najlepiej i powinny wystąpić na Najpiękniejszym Festiwalu Świata ponownie.

2022-10-27 12:00:00

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem, podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!

ZOBACZ TEŻ