Aktualności

Zagłosuj na aplikację Pol'and'Rock Festival!

2020-02-11 09:04:42

 

 

Kilka tygodni temu otrzymaliśmy wspaniałą informację: aplikacja, z której korzystacie podczas festiwalu, otrzymała nominację do Mobile Trends Awards 2019 w kategorii czas wolny! Jesteśmy szczęśliwi, że nasza współpraca z firmą Cocolab.pl została zauważona i możemy podzielić się z Wami tym sukcesem. Ale to nie wszystko!

 

Właśnie ruszyło głosowanie internautów i liczymy na Wasze wsparcie!

 

Aplikacja Pol'and'Rock Festival została stworzona specjalnie z myślą o Was i została pierwszym źródłem informacji o festiwalu, pobieraliście ją aż 83 690 razy! Dzięki informacjom wysyłanym podczas trwania festiwalu mogliście złożyć zamówienie w Siemashopie i cieszyć się pięknymi, pamiątkowymi gadżetami i koszulkami. Funkcja "Find my Tent" dała możliwość oznaczenia swojego namiotu, co ułatwiło znalezienie go na ogromnym terenie, jakim jest pole Pol'and'Rock. Za jednym kliknięciem mogliście zaplanować swoje koncerty i mieć wszystkie informacje zawsze przy sobie. Aplikacja działała w trybie offline, dzięki czemu mogliście z niej korzystać non stop, a jeśli bateria Waszego urządzenia potrzebowała naładowania, w punkcie naszego partnera Play mogliście go szybko naładować. Jednak najbardziej istotna możliwość, jaką dała nam ta platforma była możliwość wysyłania informacji na temat bezpieczeństwa i tego co dzieje się na terenie festiwalu. Po Waszych opiniach na AppStore i GooglePlay widzimy, że aplikacja przypadła do gustu, dlatego będziemy wdzięczni za głosy w tegorocznej edycji Mobile Trends Awards.

 

 

 

Jak oddać swój głos? To proste.

  1. Wejdź na stronę https://mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie#10
  2. Zaloguj się przez Facebooka.
  3. Zjedź na sam dół i kliknij w ikonę "głosuj" tuż nad logiem Pol'and'Rock.

 

Dzięki! My tymczasem zabieramy się za nowe rozwiązania na kolejny już 26. Pol'and'Rock Festival!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-02-03 15:50:55

Złoty Bączek 2020 - notowanie 7

Majka Jeżowska i Skunk Anansie umacniają się na prowadzeniu w Złotym Bączku, ale pozostałe zespoły dzielnie walczą o to, żeby przejść do kolejnego etapu, który potrwa do 29 marca 2020 roku.

2020-02-03 10:41:30

Łydka Grubasa - premiera płyty winylowej

Już dzisiaj możesz nabyć winyl, który przypomni Ci wspaniałe, festiwalowe emocje! Wydaliśmy dla Was wyjątkowy występ Łydki Grubasa, którego brzmienie wpędzi każdego w dobre samopoczucie i doda energii.

2020-01-28 08:15:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 6

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. Na prowadzeniu Majka Jeżowska Band i Skunk Anansie.

ZOBACZ TEŻ