Aktualności

Zagłosuj na Pol'and'Rock Festival!

2018-10-17 14:12:48
 
Pol'and Rock Festival został nominowany w konkursie UK Festival Awards 2018! Jeśli chcecie razem z nami udowodnić, że Pol'and' Rock 2018 to najlepszy zagraniczny Festiwal zagłosujcie na nas już teraz!
 

ZAGŁOSUJ NA POL'AND'ROCK FESTIVAL

 
UK Festival Awards to nagrody przyznawane corocznie, w różnych kategoriach, festiwalom muzycznym odbywającym się w Wielkiej Brytanii, oraz najlepszemu festiwalowi zagranicznemu - odbywającego się poza Wielką Brytanią. Nagrody po raz pierwszy zostały wręczone w 2004 roku i są produkowane przez Virtual Festivals.com. Laureaci nagród wyłaniani są za pośrednictwem głosowania publiczności, na stronie internetowej UK Festival Awards. 
 
 
Żeby każdy festiwal miał równe szanse w głosowaniu - organizatorzy zestawiają ilość oddanych głosów z ilością uczestników danego wydarzenia. Więc jako jeden z największych festiwali potrzebujemy naprawdę BARDZO DUŻO Waszych głosów.
 
 

 

 
Głosowanie trwa od środy, 10 do wtorku, 30 października 2018. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 6 grudnia 2018 roku w legendarnym londyńskim Troxy. Każdy, kto odda swój głos w plebiscycie, ma szansę wygrania słuchawek Audio Technica ATH-M50X. Uczestnicy mogą także wziąć udział w losowaniu vouchera o wartości £100 do zrealizowania na platformie Amazon.
 
Nocny Kochanek na 24. Pol'and'Rock Festival - fot. Stanisław Wadas
 
Żeby każdy festiwal miał równe szanse w głosowaniu - organizatorzy zestawiają ilość oddanych głosów z ilością uczestników danego wydarzenia. Jako jeden z największych festiwali potrzebujemy więc naprawdę bardzo dużo Waszych głosów!
 
Liczymy na Wasze głosy. Namawiajcie znajomych i rodzinę i wspólnie pokażmy Europie jakie piękne rzeczy się u nas dzieją! 
 
 
POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ
nota prawna