Aktualności

Zagłosuj na Pol’and’Rock w plebiscycie European Festival Awards!

2018-11-14 13:20:11

Po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni nominacją w kategorii Best Major Festival – czyli najlepszy duży festiwal. W tej kategorii mierzą się ze sobą 32 Europejskie wydarzenia muzyczne, które odwiedza przynajmniej 40 tysięcy gości dziennie.  Na liście, między innymi, znalazły się imprezy takie jak Roskilde, Wacken Open Air, Colours of Ostrava, czy polski festiwal Open’er. O zwycięstwie w tej kategorii decydują głosy oddane przez publiczność, które pod uwagę bierze panel jurorów, którzy ostatecznie wyłaniają najlepszy duży festiwal na kontynencie. W zeszłym roku nagrodzony został odbywający się w Serbii Exit Festival.

 

ZAGŁOSUJ NA POL'AND'ROCK W KATEGORII BEST MAJOR FESTIVAL! 

 

Głosowanie potrwa do 30 listopada 2018 roku, a shortlisty z każdej kategorii (czyli kandydatów wśród których wybierać będzie jury, składające się z wybitnych postaci branży festiwalowej) opublikowane zostaną 10 grudnia 2018 roku

 

Dobrze was widzieć! Uczestnicy festiwalu. fot.O. Drutkowska

 

Nagrody w plebiscycie European Festival Awards są przyznawane w 10 kategoriach – festiwale podzielone są w zależności od ilości odwiedzających lub też miejsc, w których są organizowane. Doceniane są też innowacyjne rozwiązania w dziedzinie zapewnienia bezpieczeństwa wydarzenia, projekty mające na celu ochronę środowiska, inicjatywy promujące idee zaangażowania społecznego, a także wkład wydarzenia w budowę świadomości społecznej uczestników festiwalu. Wyróżnienia przyznawane są też za najlepszy line-up na danej imprezie czy za najbardziej zapadającą w pamięć współpracę z marką. Przemysł festiwalowy docenia też indywidualne osiągnięcia organizatorów, wyróżnia najlepszy nowy zespół na rynku i nagradza wybitnych przedstawicieli środowiska agentów muzycznych i festiwalowych.

 

ZAGŁOSUJ! 

 

Zachód słońca nad Pol'and'Rockiem fot. A. Jankowska

 

European Festival Awards to wspólne przedsięwzięcie Festival Awards Ltd., stowarzyszenia festiwali europejskich Yourope oraz organizatorów konferencji branży muzycznej Eurosonic Noordeslag. Nagrody zostały po raz pierwszy wręczone w 2010 roku i stały się flagowym wydarzeniem dla specjalistów w branży festiwalowej. W tym roku w konkursie nominowanych jest 5 wydarzeń muzycznych z Polski.

POKAŻ PODOBNE
2018-11-21 13:47:25

Nie spinaj się, zepnij się! Zostały tylko dwa dni! 

Tylko wspólnymi siłami możemy iść po sukces! Trzy nominacje do Nagrody Publiczności w konkursie „Złote Spinacze” są najlepszym przykładem, że razem możemy wszystko!

2018-10-29 11:56:18

Kolejna nominacja dla Pol'and'Rock Festival!

Pol'and'Rock Festival, wraz z Fundacją WOŚP otrzymał nominację w kolejnym prestiżowym konkursie! Tym razem doceniono nas za akcję "Zaraz Będzie Czysto", "Sprawdź Promile" i 26. Finał WOŚP! Czy zdobędziemy nagrodę? To zależy również od Was! Sprawdźcie!

2018-11-14 13:20:11

Zagłosuj na Pol’and’Rock w plebiscycie European Festival Awards!

Najpiękniejszy Festiwal Świata to muzyczne wydarzenie na skalę światową i cieszymy się , że nasz Festiwal, tak inny od komercyjnych imprez muzycznych, został doceniony przez organizatorów prestiżowego europejskiego konkursu European Festival Awards.

ZOBACZ TEŻ