Aktualności

Zagłosuj w plebiscycie Złotego Bączka 2021!

2022-04-06 11:45:00Po rocznej przerwie wraca plebiscyt Złotego Bączka. Publiczność wybierać może spośród 32 wykonawców, którzy wystąpili na ostatniej edycji Pol'and'Rock Festival na dawnym lotnisku Makowice - Płoty.

 

ZAGŁOSUJ W PLEBISCYCIE ZŁOTEGO BĄCZKA

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony festiwalu, przy wykorzystaniu weryfikacji poprzez Facebooka.

 

 

 

Plebiscyt podzielony jest na 3 etapy.

W pierwszym etapie uczestniczą wszytskie zespoły,

w drugim - od 4 maja - rywalizuje już tylko połowa wykonawców, z kolei w finałowym,

trzecim etapie od 6 czerwca mierzą się już tylko trzy kapele z największą liczbą głosów. Wyniki plebiscytu poznamy 4 lipca. 

 Każdy głosujący może oddać tylko jeden głos w czasie trwania każdego etapu. Oznacza to, że po zakończeniu etapu i rozpoczęciu kolejnego ci, którzy oddali głos, otrzymają tę możliwość ponownie, niezależnie od tego, czy wybrany przez nich zespół został w plebiscycie, czy też odpadł. Istnieje więc możliwość oddania kilku głosów na tego samego wykonawcę, można też jednak w każdym etapie wybrać kogoś innego.


Nagrodę po raz pierwszy przyznano po pierwszej edycji Festiwalu (wtedy jeszcze pod nazwą Przystanek Woodstock) w 1995 roku. Od 1996 roku Złoty Bączek wręczany jest - o ile jest taka możliwość - podczas kolejnej edycji festiwalu. Dla artysty jest to każdorazowo szansa na kolejny występ na największej festiwalowej scenie w Europie.


Podczas ostatnich edycji plebiscytu Złotego Bączka nagrodę otrzymały: Kwiat Jabłoni, Avatar, Łydka Grubasa i Dubioza Kolektiv.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-04-11 13:28:29

Pierwsza gwiazda Festiwalu Pol'and'Rock 2022

Tagada Jones to zespół, który ma na koncie ponad 25 lat bezkompromisowego, hardcorowego grania. Francuscy muzycy zagrali ponad 1800 koncertów w 32 państwach oraz wydali 10 doskonale przyjętych przez publikę albumów studyjnych. To pierwsza kapela, której występ potwierdzamy na 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-05-09 10:35:00

Piąte notowanie Plebiscytu Złotego Bączka

Przedstawiamy Wam piąte notowanie tegorocznego Plebiscytu Złotego Bączka, będące jednocześnie pierwszym notowaniem drugiego etapu. Jak układają się głosy pomiędzy 16 zespołami? Któremu z nich dacie szansę ponownego wystąpienia na Najpiękniejszym Festiwalu Świata?

2022-05-04 10:30:50

Zaczął się drugi etap plebiscytu Złotego Bączka

Dokładnie 4448 głosów oddali fani Pol'and'Rock Festival w pierwszym etapie plebiscytu Złotego Bączka. Dziś rozpoczęła się druga runda konkursu, w którym publiczność wybiera najlepszy koncert minionej edycji festiwalu. W tym etapie mierzy się już tylko 16 zespołów, w tym m.in. Łydka Grubasa, Dirty Shirt i Dubioza Kolektiv. Zdobywcę Złotego Bączka poznamy 4 lipca.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna