Aktualności

Zanim wyruszysz w drogę na Festiwal

2021-07-26 16:50:30

 

Wybierasz się na Najpiękniejszy Festiwal Świata autem, pociągiem lub innym środkiem transportu? Koniecznie sprawdź nasz pakiet podróżnika, w którym znajdziesz listę rzeczy do zabrania, muzyczne playlisty oraz propozycje ciekawych aktywności, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie, aby uatrakcyjnić Twoją festiwalową podróż!

 

Plecak, śpiwór, klapki, glany… Upewnij się, że jesteś dobrze spakowany!

Zanim wyruszysz w drogę, koniecznie sprawdź, czy masz wszystkie niezbędne rzeczy. Aby ułatwić Ci rozsądne pakowanie, ponownie podsyłamy listę ze wskazówkami, co warto zabrać ze sobą na festiwalowe pole. Zwróć uwagę na to, z jakimi przedmiotami nie wejdziesz na teren Festiwalu!

 

 Lista rzeczy do zabrania na Festiwal

 

Bagaż podręczny

Nie zapomnij o tym, aby najważniejsze rzeczy mieć zawsze pod ręką! Woda, przekąski, chusteczki, maseczki, płyn do dezynfekcji, a może dodatkowo wachlarz? Nie zapomnij też o wejściówce, portfelu z dowodem osobistym oraz telefonie z festiwalową aplikacją i kodem QR z pacjent.gov.pl – będą Ci niezbędne, aby dostać się na teren Festiwalu.

 

Muzyka w drodze? W to mi graj!

  • Playlista Lecimy na Pol’and’Rock na Spotify!
    Czego słuchać w drodze na Najpiękniejszy Festiwal Świata? Wspólnie z Wami stworzyliśmy playlistę Lecimy na Pol’and’Rock na Spotify! Znajdziecie tam ponad 1500 utworów idealnych do słuchania podróży – to łącznie ponad 24 godziny świetnej muzyki! Nie ma na niej Twojego ulubionego utworu? Dodaj go śmiało i dziel się z nami piosenkami!

 

 

  • Powtórka przed koncertami, czyli festivaLOVE playlisty!
    To już ostatni moment, aby powtórzyć teksty piosenek ulubionego zespołu przed jego koncertem na Dużej Scenie, a także odkryć muzykę artystów, których jeszcze nie znasz. Możesz to zrobić na przygotowanych przez nas playlistach Zagrają na Pol’and’Rock 2021 na Spotify oraz rePLAY good vibes | Pol’and’Rock 2021 na Tidalu!

 

 

 

  • A może korkowe karaoke?
    Śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej! Głośne śpiewy w aucie, a może sposób na integrację w pociągu? Karaoke to zawsze świetny pomysł! Sprawdź naszą propozycja do śpiewania w aucie

 

Pobierz naszą propozycję

 

 

Co jeszcze robić podczas podróży?

Dobra książka, karty, poznawanie współpasażerów… A może inne rozrywki dla umysłu? Przygotowaliśmy dla Was festiwalowe wykreślanki i rozsypanki :)

 

Rozsypanka 1

Rozsypanka 2

Rozsypanka 3

Rozsypanka 4

Wykreślanka 1

Wykreślanka 2

 

 

A gdy pod ręką masz telefon…

Koniecznie zainstaluj naszą festiwalową aplikację! Dzięki niej przygotujesz swój indywidualny harmonogram Festiwalu, zawsze będziesz mieć pod ręką mapkę i najważniejsze informacje, które pomogą jeszcze bardziej cieszyć się festiwalową atmosferą!

W wolnym czasie zapoznaj się z najważniejszymi faktami o 27. Pol'and'Rock Festival, dowiedz się jak zadbać o siebie na Festiwalu i przeczytaj, co o bezpieczeństwie na festiwalu ma do przekazania Policja Zachodniopomorska, a także zaobserwuj nas w mediach społecznościowych! Znajdziesz nas m.in. na Facebooku, Instagramie i Twitterze!

Masz wątpliwości, jak dojechać na Najpiękniejszy Festiwal Świata? Niezbędne informacje znajdziesz w zakładce dojazdy.

 

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-07-29 21:06:28

Piotr Bukartyk i jego warsztatowcy znów na Pol’and’Rock Festival!

Jak co roku Piotr Bukartyk poprowadzi warsztaty w ramach Akademii Sztuk Przepięknych. Ich uczestnicy będą mieli szansę wystąpić na Dużej Scenie podczas zakończenia Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

2021-07-27 17:25:13

Festiwal w liczbach, czyli co czeka na Was na lotnisku Makowice-Płoty?

Nadszedł długo wyczekiwany dzień: otwarcie bram 27. edycji Pol’and’Rock Festival! Pierwsi uczestnicy rozkładają już swoje namioty, a budowa infrastruktury wydarzenia praktycznie się zakończyła. Mamy dla Was garść ciekawostek o terenie imprezy!

2021-07-30 19:43:10

Jesteśmy razem... na całym świecie!

Chociaż centrum Festiwalu znajduje się na Lotnisku Makowice-Płoty, to festiwalowe rytmy biją w sercach na całym świecie! Dzięki hybrydowej formie Pol’and’Rock Festival może zabrzmieć na domówkach nawet tysiące kilometrów od Pomorza Zachodniego.

ZOBACZ TEŻ