Aktualności

Zapraszamy do tańca! Saint City Orchestra zasila skład Małej Sceny

2023-03-06 21:15:00

 

Klimatyczne irlandzkie brzmienia i porywający folk-rock! Saint City Orchestra — zespół pochodzący z malowniczych stron wschodniej Szwajcarii dołącza do line-upu Małej Sceny 29. Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

Jak określają sami członkowie Saint City Orchestra, początki zespołu to czysty przypadek — podczas jednego ze spotkań szóstki przyjaciół narodziło się marzenie o wystąpieniu na Irish Rocknight dwa miesiące później. Jedyny problem? Brak materiału, brak doświadczenia i brak zespołu. Nie przeszkodziło to w osiągnięciu marzenia — szybkim zorganizowaniu zespołu i zagraniu udanego koncertu!
 
 
 

Cztery głosy, dwie gitary, perkusja, akordeon, skrzypce, bas i tamburyn — w przypadku Saint City Orchestra więcej znaczy lepiej!

 
Od powstania Saint City Orchestra w 2013 roku, zespół zagrał ponad 200 koncertów na terenie Szwajcarii i innych krajów europejskich. Szwajcarzy zagrzewali do tańca publiczności takich festiwali jak Rock The Ring, Gurten, czy Air St. Gallen!
 

To, co liczy się dla nas podczas naszych koncertów, to przekazywanie pozytywnych emocji publiczności. Porywające show i interakcja z publicznością to ​najważniejsze elementy ​występów zespołu. - Saint City Orchestra

 

 

29. Pol'and'Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Poza Saint City Orchestra na festiwalu zagrają też Apollo 440Spin DoctorsBiohazardCarpenter BrutNapalm DeathBrodkaDRAIN oraz While She Sleeps.
 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-02-01 16:25:00

Końcówka pierwszego etapu Złotego Bączka już 6 lutego!

Zbliżamy się do końcówki pierwszego etapu plebiscytu Złotego Bączka 2023! Zachęcamy do zagłosowania na ulubionych artystów wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji! Pierwszy etap Złotego Bączka zamyka się 6 lutego.

2023-02-06 20:50:00

Kabaret Paranienormalni rozśmieszy na 29. Pol'and'Rock Festival!

Kabaret Paranienormalni zasila skład 29. Pol'and'Rock Festival! Grupa z Jeleniej Góry występuje na polskiej scenie już ponad 18 lat. Rozśmieszają, dzielą się dobrą energią i co najważniejsze — gdy mogą, to pomagają innym!

2023-02-27 10:01:58

Lutowe notowanie plebiscytu Złotego Bączka!

Nadszedł koniec lutego — czas na kolejne notowanie plebiscytu Złotego Bączka!

ZOBACZ TEŻ