Aktualności

Zapraszamy do tańca! Saint City Orchestra zasila skład Małej Sceny

2023-03-06 21:15:00

 

Klimatyczne irlandzkie brzmienia i porywający folk-rock! Saint City Orchestra — zespół pochodzący z malowniczych stron wschodniej Szwajcarii dołącza do line-upu Małej Sceny 29. Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

Jak określają sami członkowie Saint City Orchestra, początki zespołu to czysty przypadek — podczas jednego ze spotkań szóstki przyjaciół narodziło się marzenie o wystąpieniu na Irish Rocknight dwa miesiące później. Jedyny problem? Brak materiału, brak doświadczenia i brak zespołu. Nie przeszkodziło to w osiągnięciu marzenia — szybkim zorganizowaniu zespołu i zagraniu udanego koncertu!
 
 
 

Cztery głosy, dwie gitary, perkusja, akordeon, skrzypce, bas i tamburyn — w przypadku Saint City Orchestra więcej znaczy lepiej!

 
Od powstania Saint City Orchestra w 2013 roku, zespół zagrał ponad 200 koncertów na terenie Szwajcarii i innych krajów europejskich. Szwajcarzy zagrzewali do tańca publiczności takich festiwali jak Rock The Ring, Gurten, czy Air St. Gallen!
 

To, co liczy się dla nas podczas naszych koncertów, to przekazywanie pozytywnych emocji publiczności. Porywające show i interakcja z publicznością to ​najważniejsze elementy ​występów zespołu. - Saint City Orchestra

 

 

29. Pol'and'Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Poza Saint City Orchestra na festiwalu zagrają też Apollo 440Spin DoctorsBiohazardCarpenter BrutNapalm DeathBrodkaDRAIN oraz While She Sleeps.
 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-10 12:00:00

Najpiękniejszy ODLOT Świata – trzecia edycja Kreatywnego Biegu!

Kolejny raz mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w Kreatywnym Biegu ODLOT! Impreza jednocząca kreatywne umysły i pasjonatów lotnictwa powraca!

2023-07-25 18:00:00

Jak dużo wiesz o Pol'and'Rock Festival?

Myślisz, że o Najpiękniejszym Festiwalu Świata wiesz już wszystko i nic Cię nie zaskoczy? Przyjdź i sprawdź swoją wiedzę w 5. Otwartych Mistrzostwach w Pol'and'Rock - Gra Planszowa podczas 29. Pol'and'Rock Festival!

2023-07-03 20:25:00

Jerzy Kryszak kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych!

Wielowymiarowy, zawsze autentyczny, twórca zarażający dobrym humorem - Jerzy Kryszak dołącza do wspaniałych gości Akademii Sztuk Przepięknych. Znany i uwielbiany przez wszystkie pokolenia aktor, zagości na festiwalu, by podzielić się z Wami swoją pasją, talentem i niezwykłą energią.

ZOBACZ TEŻ