Aktualności

Zaraz Będzie Ciemno od 7 lat na antenie!

2023-07-04 16:30:00

 

Dzisiaj obchodzimy szczególną rocznicę - mija siedem lat od pierwszej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia. Audycja, która jest autorskim projektem Jurka Owsiaka, stała się oazą dla tych, którzy pragną poczuć klimat Pol’and’Rock Festival nie tylko latem, ale przez cały rok.

 

Zaraz Będzie Ciemno to więcej niż audycja radiowa. To podróż, którą każdego poniedziałku o godzinie 20:00 rozpoczyna Jurek Owsiak, zabierając słuchaczy na rockową przeprawę pełną muzyki, adrenaliny i wspomnień. Bez względu na porę roku, ZBC zaprasza nas do wakacyjnego świata, w którym możemy przeżyć na nowo chwile spędzone na Pol’and’Rock Festival.

 

Jurek Owsiak podczas audycji Zaraz Będzie Ciemno, fot. Marcin Michoń

 

Jurek Owsiak nie tylko prezentuje muzykę z Finałów WOŚP oraz z Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ale również czyta na bieżąco wiadomości od słuchaczy. Jeżeli więc masz ochotę podzielić się swoimi przeżyciami, wspomnieniami czy pomysłami, nie wahaj się i pisz na [email protected]. Każda audycja ma swój temat przewodni, dlatego chętnie wczytujemy się we wszystkie wiadomości!

 

Słuchaj na żywo!

 

Przez te siedem lat audycja Zaraz Będzie Ciemno dostarczała nam prawdziwych perełek muzycznych. Nie tylko najnowsze kawałki z Finałów WOŚP czy ostatnich edycji Pol’and’Rock Festival, ale również archiwalne nagrania - te prawdziwe białe kruki, które dla wielu słuchaczy są bezcennym zasobem nostalgii.

 

Antyradio jest partnerem medialnym 29. edycji Pol'and'Rock Festival. Ponadto stacja zorganizowała konkurs Antyfest Antyradia. Dzięki wygranej w tym plebiscycie, zespół Światy Sztuczne będzie miał przyjemność otwarcia dnia koncertowego na Małej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival w sobotę 5 sierpnia.

 

Jurek Owsiak podczas audycji Zaraz Będzie Ciemno, fot. Paweł Krupka

 

ZBC to jednak nie tylko muzyka i wspomnienia. To również źródło informacji o Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Każda audycja zawiera najważniejsze wiadomości, aktualności dotyczące Festiwalu, np. wyniki plebiscytu Złotego Bączka. Audycja to również okazja do poznania organizacji Najpiękniejszego Festiwalu Świata od kuchni, a także możliwość wzięcia udziału w konkursach dla słuchaczy.

 

Tak jak w latach ubiegłych zapraszamy do słuchania Antyradia, które nadaje także prosto z festiwalowego pola! Specjalne wydania polowe Zaraz Będzie Ciemno można będzie usłyszeć w poniedziałek 31 lipca oraz w środę 2 sierpnia, w standardowych godzinach 20:00-22:00!

 

Antyradio to największa i najdłużej istniejąca rockowa sieć radiowa w Polsce. Rozgłośnia powstała w 2005 roku w wyniku połączenia Radia 94 (Warszawa) z Radiem Flash (Katowice). Nazwa Antyradio to kwintesencja rock'n'rollowego stylu życia. Słynie z oryginalnego, bezkompromisowego spojrzenia na rzeczywistość. Antyradio to stacja dla wszystkich: niepoddających się masowej popkulturze, chodzących własnymi ścieżkami i lubiących odważnie patrzeć prawdzie w oczy.

 

POKAŻ PODOBNE
2023-10-03 16:00:00

Festiwalowa Lista Przebojów - dziesiąty miesiąc, dziesiąta piosenka!

Kolejny miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów minął w mgnieniu oka! Jak co miesiąc, przyszedł czas, by podsumować Wasze muzyczne wybory i ogłosić piosenkę, która zdobyła Wasze serca w dziesiątym miesiącu głosowania!

2023-11-02 15:33:54

European Festival Awards - zagłosuj na Pol'and'Rock!

Pol'and'Rock Festival walczy o wygraną European Festival Awards, w kategorii Best Major Festival! Plebiscyt właśnie wystartował. Czas oddać głos na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

2023-10-05 17:00:00

Dołącz do Patrolu w tym sezonie!

Bez wolontariuszy Pokojowego Patrolu ciężko wyobrazić sobie wydarzenia organizowane przez Fundację WOŚP - Finały, Pol'and'Rock Festival i wiele akcji realizowanych pomiędzy nimi. Emocje po 29. Najpiękniejszym Festiwalu Świata wciąż jeszcze świeże, a my zapraszamy na kolejny sezon szkoleń Pokojowego Patrolu! Dołącz do naszej ekipy!

ZOBACZ TEŻ