Aktualności

Zaraz będzie głośno! Słuchaj Radia Pol'and'Rock na festiwalowym polu!

2022-08-02 13:22:41

Podczas Najpiękniejszego Festiwalu Świata muzyka towarzyszy nam przez cały czas! Festiwalowicze na Lotnisku Czaplinek-Broczyno tradycyjnie już będą słuchać Radia Pol'and'Rock.

 

Edgar Hein podczas prowadzenia audycji Radia Pol'and'Rock. fot. Dominik Malik

Radio Pol’and’Rock – gramy, bo lubimy, nadajemy prosto z pola

Festiwalowe radio to nie tylko muzyka, ale przede wszystkim ludzie! W tym roku również zaprosimy do rozmów ciekawe osoby – w naszych audycjach będziecie mogli usłyszeć rozmowy z artystami występującymi na festiwalu, gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych, przedstawicielami organizacji goszczących w strefie ASP, organizatorami Najpiękniejszego Festiwalu Świata oraz oczywiście z naszymi słuchaczami.

Was także zapraszamy do włączenia się do naszych audycji! Możecie przesłać swoje pozdrowienia do znajomych, przyjaciół, rodziny i każdego, kto jest z nami na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Wszystkie Wasze wyznania miłosne, pozdrowienia, informacje o poszukiwaniu Andrzeja i innych znajomych, czy też dowcipy prosto z pola namiotowego będziemy mogli odczytać podczas festiwalowych audycji. Dzięki pomocy SerwerSMS.pl – uruchomiliśmy specjalny numer SMS – 4330, na który możecie wysyłać wiadomości wprost do redakcji Radia Pol’and’Rock (koszt według cennika Waszych operatorów). Możecie również napisać do nas maila na adres [email protected] albo zapukać w okno naszej redakcji, którą znajdziecie na lewo od sceny, tuż obok biura prasowego.

 

 

Kamil Szwarbuła oraz Edgar Hein podczas prowadzenia audycji Radia Pol'and'Rock, fot. Dominik Malik

 

Co i kiedy usłyszymy w głośnikach?

Gramy dla Was już od pierwszych chwil na polu namiotowym. Dzisiaj, w festiwalowy wtorek, zaczęliśmy nadawać już chwilę przed 12, umilając pracę ekipie Pokojowego Patrolu oraz Wasze oczekiwanie na otwarcie bram. Pierwszego dnia planujemy też wieczorną imprezkę! Zapraszamy Was do tańca, śpiewania i wspólnej zabawy!

We wtorek rozkręcamy wieczorną imprezę. Dużo grania, mało gadania. Piszcie do nas, jakie utwory z poprzednich odsłon festiwalu chcielibyście usłyszeć, a my będziemy spełniać Wasze muzyczne zachcianki. Do usłyszenia na polu.
~ Kamil Szwarbuła, prowadzący Radia Pol'and'Rock

W środę będziemy dla Was grać przez cały dzień, a wieczorem (o godzinie 20:00) zaprosimy Was na specjalną audycję Zaraz Będzie Ciemno, nadawaną przez Jurka prosto z festiwalowego pola. Wystąpią w niej uczestnicy Najpiękniejszego Festiwalu Świata, a także członkowie fanklubu ZBC.

Od czwartku do soboty będziemy nadawać od rana do rozpoczęcia koncertów na Dużej Scenie. W niedzielę umilimy Wam muzycznie wyjazd z Festiwalu, grając od 8:00 do 12:00. Na żywo będzie można posłuchać nas na polu namiotowym, a osoby, które w tym roku nie mogły dotrzeć na Najpiękniejszy Festiwal Świata, mogą znaleźć transmisję festiwalowego radia również na Twitchu. Rozmowy z naszych audycji wylądują także jako podcasty na kanale Radio Pol’and’Rock na Spotify.

 

Godziny nadawania:

Wtorek 12:00 – 22:00
Środa 8:00 – 22:00
Czwartek 8:00 – 15:00
Piątek 8:00 – 15:00
Sobota 8:00 – 15:00
Niedziela 8:00 – 12:00

 

Do usłyszenia!

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

POKAŻ PODOBNE
2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

2023-02-03 16:20:00

Pół roku do 29. Pol'and'Rock Festival! Co już wiemy?

Wysoka temperatura po 31. Finale WOŚP powoli opada. Dla nas oznacza to tylko jedno — czas wrócić do planowania kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Na pół roku przed 29. Pol'and'Rock Festival podsumowujemy to, co już wiemy!

2023-02-06 20:50:00

Kabaret Paranienormalni rozśmieszy na 29. Pol'and'Rock Festival!

Kabaret Paranienormalni zasila skład 29. Pol'and'Rock Festival! Grupa z Jeleniej Góry występuje na polskiej scenie już ponad 18 lat. Rozśmieszają, dzielą się dobrą energią i co najważniejsze — gdy mogą, to pomagają innym!

ZOBACZ TEŻ