Aktualności

Zaraz będzie głośno! Słuchaj Radia Pol'and'Rock na festiwalowym polu!

2022-08-02 13:22:41

Podczas Najpiękniejszego Festiwalu Świata muzyka towarzyszy nam przez cały czas! Festiwalowicze na Lotnisku Czaplinek-Broczyno tradycyjnie już będą słuchać Radia Pol'and'Rock.

 

Edgar Hein podczas prowadzenia audycji Radia Pol'and'Rock. fot. Dominik Malik

Radio Pol’and’Rock – gramy, bo lubimy, nadajemy prosto z pola

Festiwalowe radio to nie tylko muzyka, ale przede wszystkim ludzie! W tym roku również zaprosimy do rozmów ciekawe osoby – w naszych audycjach będziecie mogli usłyszeć rozmowy z artystami występującymi na festiwalu, gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych, przedstawicielami organizacji goszczących w strefie ASP, organizatorami Najpiękniejszego Festiwalu Świata oraz oczywiście z naszymi słuchaczami.

Was także zapraszamy do włączenia się do naszych audycji! Możecie przesłać swoje pozdrowienia do znajomych, przyjaciół, rodziny i każdego, kto jest z nami na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Wszystkie Wasze wyznania miłosne, pozdrowienia, informacje o poszukiwaniu Andrzeja i innych znajomych, czy też dowcipy prosto z pola namiotowego będziemy mogli odczytać podczas festiwalowych audycji. Dzięki pomocy SerwerSMS.pl – uruchomiliśmy specjalny numer SMS – 4330, na który możecie wysyłać wiadomości wprost do redakcji Radia Pol’and’Rock (koszt według cennika Waszych operatorów). Możecie również napisać do nas maila na adres [email protected] albo zapukać w okno naszej redakcji, którą znajdziecie na lewo od sceny, tuż obok biura prasowego.

 

 

Kamil Szwarbuła oraz Edgar Hein podczas prowadzenia audycji Radia Pol'and'Rock, fot. Dominik Malik

 

Co i kiedy usłyszymy w głośnikach?

Gramy dla Was już od pierwszych chwil na polu namiotowym. Dzisiaj, w festiwalowy wtorek, zaczęliśmy nadawać już chwilę przed 12, umilając pracę ekipie Pokojowego Patrolu oraz Wasze oczekiwanie na otwarcie bram. Pierwszego dnia planujemy też wieczorną imprezkę! Zapraszamy Was do tańca, śpiewania i wspólnej zabawy!

We wtorek rozkręcamy wieczorną imprezę. Dużo grania, mało gadania. Piszcie do nas, jakie utwory z poprzednich odsłon festiwalu chcielibyście usłyszeć, a my będziemy spełniać Wasze muzyczne zachcianki. Do usłyszenia na polu.
~ Kamil Szwarbuła, prowadzący Radia Pol'and'Rock

W środę będziemy dla Was grać przez cały dzień, a wieczorem (o godzinie 20:00) zaprosimy Was na specjalną audycję Zaraz Będzie Ciemno, nadawaną przez Jurka prosto z festiwalowego pola. Wystąpią w niej uczestnicy Najpiękniejszego Festiwalu Świata, a także członkowie fanklubu ZBC.

Od czwartku do soboty będziemy nadawać od rana do rozpoczęcia koncertów na Dużej Scenie. W niedzielę umilimy Wam muzycznie wyjazd z Festiwalu, grając od 8:00 do 12:00. Na żywo będzie można posłuchać nas na polu namiotowym, a osoby, które w tym roku nie mogły dotrzeć na Najpiękniejszy Festiwal Świata, mogą znaleźć transmisję festiwalowego radia również na Twitchu. Rozmowy z naszych audycji wylądują także jako podcasty na kanale Radio Pol’and’Rock na Spotify.

 

Godziny nadawania:

Wtorek 12:00 – 22:00
Środa 8:00 – 22:00
Czwartek 8:00 – 15:00
Piątek 8:00 – 15:00
Sobota 8:00 – 15:00
Niedziela 8:00 – 12:00

 

Do usłyszenia!

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

POKAŻ PODOBNE
2022-07-19 11:40:00

Nie ma przygotowań do Pol'and'Rock Festival bez festiwalowej playlisty!

Czasu do Najpiękniejszego Festiwalu Świata coraz mniej! Czy znacie już wszystkich wykonawców, którzy pojawią się na lotnisku Czaplinek - Broczyno?

2022-07-13 10:42:26

Zobacz mapę 28. Pol'and'Rock Festival!

Już tylko 20 dni dzieli nas od oficjalnego rozpoczęcia tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Spragnieni festiwalowej atmosfery uczestnicy nie mogli się już doczekać, ale nareszcie jest - przedstawiamy Wam mapę 28. Pol'and'Rock Festival!

2022-07-19 14:23:03

Jak dobrze znów być na Pomorzu Zachodnim

Odliczanie do startu 28. Pol’and’Rock Festival wkracza w finałową fazę. Na pewno już czujecie przypływ pozytywnej energii i rosnącą ciekawość, co nas czeka na miejscu. Od 4 sierpnia na terenie lotniska Czaplinek - Broczyno, w festiwalowym miasteczku, będzie działać specjalna strefa wypoczynku i zabawy przygotowana przez Pomorze Zachodnie.

ZOBACZ TEŻ