Aktualności

Zdjęcia i bańkowe show w strefie Ricoh

2018-07-25 14:40:00

 

Zdjęcia w namiocie Ricoh dla wielu osób to już tradycja. Wpadnijcie do namiotu Ricoh tuż obok sceny głównej, zróbcie pamiątkową fotkę. W tym roku czeka na Was także bańkowe show i strefa dla dzieci.  

 

Ricoh Photo Studio

Wpadnijcie do namiotu Ricoh tuż obok sceny głównej, zróbcie pamiątkową fotkę. W tym roku będziecie mogli sfotografować się też 360° aparatem Ricoh Theta. Strefa zdjęć sferycznych w tym roku zaprasza do podwodnego świata. Wpadnijcie i zobaczcie jak wyglądacie w towarzystwie mieszkańców oceanu i tysięcy bąbelków!

 

 

Bańkowe show

Jeśli tak jak Żółtek z „Gdzie jest Nemo?” macie bzika na punkcie bąbelków, odwiedźcie namiot Ricoh – nigdzie na Polandrock nie zobaczycie tyle baniek! Codziennie odbywać się tam będzie bańkowe show. Będziecie też mogli wziąć też udział w konkursie - zróbcie bąbelkowe selfie, wrzućcie je do 18:00 w sobotę (4 sierpnia) jako post publiczny na Facebooka lub Instagrama i oznaczcie hasztagami #ricoh i #bąbelkoweselfie. Najbardziej kreatywne zdjęcia zgarną nagrody niespodzianki!

 

 

Strefa dla dzieci


Przed namiotem Ricoh dzieciaki będą mogły podszkolić swoją ekologiczną wiedzę i umiejętności plastyczne! W specjalnej strefie czekają dla nich tablice interaktywne i edukacyjne kolorowanki o tematyce ekologicznej.

Zapraszamy w środę od godziny 14:00 a w pozostałe dni od 10:00 do 18:00!

Więcej szczegółów na  https://www.facebook.com/events/307886576419175/ 

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ