Aktualności

Zdobądź wejściówkę na Najpiękniejszą Domówkę Świata

2020-07-01 15:05:00

 

 

Odpowiedź na pytanie i zdobądź wejściówkę dla 2 osób do studia Najpiękniejszej Domówki Świata, czyli 26. Pol’and’Rock Festival ONLINE. Publiczność będzie mogła liczyć m.in. na koncerty żywo, spotkania z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych i warsztaty. 

 

Podczas codziennych odcinków Domowej Orkiestry LIVE (o godzinie 14) na kanałach Pol'and'Rock lub KręciołaTV oraz w coponiedziałkowych, wieczornych audycjach Antyradia "Zaraz Będzie Ciemno", Jurek Owsiak będzie mieć dla Was nowe pytanie. Poprawna odpowiedź to możliwość zdobycia jednego podwójnego zaproszenia. 

 

 

Zdobądź wejściówkę

 

 

Jak zdobyć wejściówkę do studia 26. Pol'and'Rock Festival, czyli Najpiękniejszej Domówki Świata? 

 

  1. Oglądaj codziennie Domową Orkiestrę LIVE na kanałach Pol'and'Rock lub KręciołaTV

  2. Wejdź na polandrockfestival.pl -> Info -> Zdobądź wejściówkę

  3. Odpowiedz na pytanie!

 

 

Publiczność 25. Pol'and'Rock Festival, fot. Bartek Muracki

 

 

Co musisz wiedzieć przed zgłoszeniem? 

 

  • Do udziału w nagraniu Domowej Orkiestry zapraszamy osoby powyżej 16 roku życia.

  • Każde wejście to kilka godzin nagrania i zabawy na naszym Festiwalu. Ze względu na nagranie - ważne jest, żebyście pojawili się przed swoim wejściem i uczestniczyli w nim do samego końca. 

  • Osobom, którym udało się zdobyć zaproszenie - będziemy wysyłać link do specjalnego formularza. 

 

 

Wydarzenie realizowane będzie w studiu telewizyjnym w Warszawie, na którego terenie powstanie specjalna przestrzeń z charakterystyczną dla Najpiękniejszego Festiwalu Świata scenografią. Transmisja potrwa nieprzerwanie przez blisko 70 godzin i będzie podzielona na kilka wejść. Mamy dla Was kilkaset podwójnych zaproszeń do udziału w poszczególnych wejściach naszego wydarzenia.  

 

 

Publiczność 25. Pol'and'Rock Festival, fot. Lucyna Lewandowska

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-07-08 18:46:19

Discord oficjalnym komunikatorem 26 Pol'and'Rock Festival

Wszystkie działania przenosimy do online, dlatego postanowiliśmy zaaranżować również festiwalowe pole- dzięki Waszym sugestiom oraz Mastercard stworzyliśmy serwer na Discord.

2020-07-09 15:03:51

Recepta na punkową imprezę — Dr Misio na Najpiękniejszej Domówce Świata

Punkrockowy skład pod wodzą charyzmatycznego aktora i reżysera Arkadiusza Jakubika wystąpi podczas internetowej edycji Pol’and’Rock Festival. Dla energetycznej, bezkompromisowej kapeli nie istnieją tematy tabu, każdy ich koncert to muzyczna petarda.

2020-07-03 22:43:01

Zgłoś swoją domówkę i weź udział w konkursie Mastercard

Najpiękniejszy Festiwal Świata to przede wszystkim Ludzie. To wspólna zabawa, spotkania i rozmowy. Podczas tegorocznej wyjątkowej edycji 26. Pol’and’Rock Festiwal ONLINE, Mastercard przygotował dla Was szereg rozwiązań technologicznych, dzięki którym Domówki będą również Najpiękniejszymi na Świecie.

ZOBACZ TEŻ