Aktualności

Zdradzamy niespodzianki Najpiękniejszej Domówki Świata

2020-07-06 11:02:15

Już za 23 dni rozpoczynamy Najpiękniejszą Domówkę Świata, w związku z tym zdradzamy Wam nasz plany na to szczególne wydarzenie. Mamy nadzieję, że mimo czasu pandemii, będziemy świętować czas wolności, równości i dobrej zabawy.

 

Tłumaczenie na polski język migowy spotkań ASP

Ponownie poprosiliśmy o wsparcie tłumaczy migowych, którzy współpracują z nami już od 2017 roku, aby wsparli nasze rozmowy również podczas Najpiękniejszej Domówki Świata. Zależy nam na jak największej dostępności naszego wydarzenia, dlatego rozwijamy komunikację "Bez Barier". Jak wiecie, staramy się, aby z roku na rok, stawiać sobie za cel również potrzeby osób z niepełnosprawnościami, dlatego podczas spotkań ponownie będą z nami migotki: Jolanta Gromada i Karina Akseńczuk.

 

fot. Lucyna Lewandowska

 

 

Making of

W środę (29.07) pokażemy Wam cały proces tworzenia Najpiękniejsze Domówki Świata od strony organizatora, będziecie mieć możliwość zobaczyć kulisy przygotowań i lepiej poczuć klimat i atmosferę w studio.

 

 

 

 

Wspólny weekend na Youtube

Najpiękniejszy festiwal będziemy transmitować na naszym Youtube KręciołaTV, dlatego żeby nie przegapić naszej relacji zasubskrybuj nasz kanał i kliknij w dzwonek, aby otrzymywać powiadomienia na temat transmisji i filmów związanych z Pol'and'Rock Festival. 

 

 

 

Pochwal się swoją Domówką

Jeśli nadal nie zgłosiłeś swojej imprezy w naszej bazie- najwyższy czas to zrobić! Wypełnij formularz i stań się częścią domówkowej społeczności. Będziesz mieć możliwość wystąpić na naszej antenie, bo planujemy łączyć się z Wami w przerwach między koncertami i wspólnie przeżywać ten wspaniały czas.

 

 

 

 

Cały czas z Wami

Przez 70 godzin będziemy z Wami non stop pokazując wspaniałą muzykę, najbardziej inspirujące rozmowy i wyjątkowe koncerty. Będziemy nadawać również w nocy- po planowanych koncertach live w studio, będziecie mieć możliwość powspominać koncerty z festiwali lat poprzednich, filmy związane z organizacją festiwalu.

 

 

 

 

Zapraszamy do studio

Możecie również wygrać bilety i przeżywać festiwalowe emocje w studio, słuchając koncertów na żywo. Wystarczy być na Domowej Orkiestrze, gdzie Jurek ogłasza konkursowe pytania. Potem odpowiedź przesłać w specjalnym formularzu: https://polandrockfestival.pl/informacje/zdobadz-wejsciowke, następnie zbierzemy od Ciebie dane i wysyłamy wejściówkę. Każda prawidłowa odpowiedź na szansę zgarnąć bilety dla dwóch osób.

 

 

 

 

Poznaj naszych partnerów

Po raz kolejny możesz zamówić przepiękną kartę mBanku zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka.

Karta powstała ze wszystkich wspomnień i festiwalowej energii! 

Sprawdź na www.mBank.pl/polandrock2020

 Oglądaj codziennie rano od 30 lipca do 1 sierpnia i… bądź bogatszy o wyjątkowe [email protected] online!

#mBankNaASP

 

 

 

 

Mastercard

Mastercard jest partnerem Mapy Domówek, gdzie możecie zgłosić swoją imprezę a przy okazji wziąć udział w konkursie na najlepszą koncepcję Domówki. Do wygrania 100 kodów z rabatem 100% na koszulkę z siemashop.pl.

Czeka na Was również wiele niespodzianek, które sprawią, że poczujecie się tak jak w Kostrzynie nad Odrą. Pozytywnych emocji dostarczy konkurs na najlepszą Domówkę, w którym Mastercard ufundował wyjątkowe nagrody:

I - bezcenny pobyt w strefie Organizatora na przyszłorocznym P'N'R,

II - transmisje live z 3 ekipami domówek,

III- 50 kodów z rabatem 100% na koszulkę z siemashop.pl 

IV - 50 kodów z rabatem 50% na koszulkę z siemashop.pl.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

2022-12-04 09:30:00

Festiwalowy Mikołaj - pomysłowe prezenty w SiemaShop!

Rock'n'rollowe święta zbliżają się wielkimi krokami, a w ofercie SiemaShopu znajdziecie Najpiękniejsze Prezenty Świata!

2022-12-17 16:35:00

Pociąg "Pol'and'Rock" odjazd!

Od dziś Pomorze Zachodnie przemierzać można specjalnym festiwalowym pociągiem "Pol'and'Rock"! W pierwszą trasę - do Koszalina - wyruszył tuż po specjalnej uroczystej premierze na dworcu Szczecin Główny.

ZOBACZ TEŻ