Aktualności

Zespół Limp Bizkit nie wystąpi na 28. Pol’and’Rock Festival

2022-07-18 10:32:51
 
 
Zespół Limp Bizkit nie wystąpi na Pol’and’Rock Festival
 
Amerykańska kapela, której występ miał być jednym z bardziej wyczekiwanych momentów 28. Pol’and’Rock Festival, ze względów zdrowotnych odwołuje trasę koncertową w Europie, w tym występ na naszym Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Dziękujemy zespołowi za informację z wyprzedzeniem, pracujemy nad zapewnieniem równie dobrego zastępstwa, które ogłosimy w najbliższych dniach.
 
Niezmiennie zapraszamy na lotnisko Czaplinek - Broczyno w dniach 4-6 sierpnia i przypominamy - Festiwal jest otwarty i niebiletowany.
 
Treść oświadczenia Limp Bizkit: „Ze względu na osobiste problemy zdrowotne, zgodnie z zaleceniem mojego lekarza, aby natychmiast przerwać trasę koncertową, Limp Bizkit z przykrością musi przełożyć trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie zaplanowaną na 2022 r. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogły dotknąć naszych wiernych fanów, organizatorów oraz personel pomocniczy. Czekajcie na dalsze informacje. Wasi Fred & Limp Bizkit”
 
 
 
Scena 27. Pol'and'Rock Festival fot. Marcin Michoń
POKAŻ PODOBNE
2022-10-14 14:05:00

Wróć do tegorocznych spotkań ASP!

Akademia Sztuk Przepięknych to wyjątkowe miejsce, gdzie rokrocznie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata odbywają się ważne rozmowy i spotkania. Zapraszamy do ponownego wysłuchania tegorocznych spotkań - w jesienne weekendy na kanale KręciołaTV na YouTubie!

2022-10-07 14:50:00

Złoty Bączek powraca! Plebiscyt startuje już dzisiaj!

Kurz na festiwalowym polu już opadł — to znak, że czas wystartować z plebiscytem Złotego Bączka! W tej edycji Wy, Najpiękniejsza Publiczność Świata, będziecie mogli głosować na swojego faworyta spośród 39 zespołów!

2022-10-25 10:32:12

Jak układają się głosy w plebiscycie Złotego Bączka?

Aktualnie trwający plebiscyt Złotego Bączka, czyli naszej nagrody publiczności, wystartował 7 października. Od tamtego czasu łącznie oddaliście 6 390 głosów na zespoły, które według Was zagrały najlepiej i powinny wystąpić na Najpiękniejszym Festiwalu Świata ponownie.

ZOBACZ TEŻ