Aktualności

Zgłoś swoją Domówkę

2021-07-20 12:03:48

 

Wzorem 26. Pol'and'Rock Festival - Najpiękniejszej Domówki Świata, również w tym roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkową mapę Domówek! Zgłoś swoją Domówkę na mapie i pokaż, skąd będziesz oglądać transmisję 27. Pol'and'Rock festival. 

 

 

◉ Pochwal się swoją Domówką 

Jeśli nie spotkasz się z nami na Lotnisku Makowice - Płoty, a planujesz własną Domówkę z przyjaciółmi, oznacz swoją imprezę na naszej Mapie Domówek! Wypełnij formularz i pokaż, że jesteś z nami!

 

 Wypełnij formularz

 

 

 

◉ Zaplanuj oglądanie transmisji

Transmisja 27. Pol'and'Rock Fstival rozpocznie się już w środę 28 lipca o godz. 21:30. Tegoroczna transmisja koncertów i spotkań na Akademii Sztuk Przepięknych, będzie dostępna, między innymi, na YouTube, Twitchu i Facebooku. Pol'and'Rock Festival będzie też można oglądać i słuchać na platformie Onet.pl i na antenie Antyradia. Tego lata organizując swoją Domówkę wraz z przyjaciółmi, będziecie mogli spędzić ponad 50 godzin na internetowej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

 

Oglądaj #PolAndRock2021

 

fot. Basia Lutzner

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-28 20:54:05

Powstaje film o księdzu Janie Kaczkowskim

Ksiądz Jan Kaczkowski był jedną z tych postaci, które najdobitniej dowiodły, że realizowana w ramach Pol'and'Rock Festival Akademia Sztuk Przepięknych to przestrzeń ważnych dyskusji, ponad wszelkimi podziałami.

2021-09-22 10:35:47

Muzyka z Pol'and'Rock na Instagramie!

Już teraz możecie dodać do swoich relacji na Instagramie muzykę nagraną podczas koncertów na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

ZOBACZ TEŻ