Aktualności

Zgłoś swoją Domówkę

2021-07-20 12:03:48

 

Wzorem 26. Pol'and'Rock Festival - Najpiękniejszej Domówki Świata, również w tym roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkową mapę Domówek! Zgłoś swoją Domówkę na mapie i pokaż, skąd będziesz oglądać transmisję 27. Pol'and'Rock festival. 

 

 

◉ Pochwal się swoją Domówką 

Jeśli nie spotkasz się z nami na Lotnisku Makowice - Płoty, a planujesz własną Domówkę z przyjaciółmi, oznacz swoją imprezę na naszej Mapie Domówek! Wypełnij formularz i pokaż, że jesteś z nami!

 

 Wypełnij formularz

 

 

 

◉ Zaplanuj oglądanie transmisji

Transmisja 27. Pol'and'Rock Fstival rozpocznie się już w środę 28 lipca o godz. 21:30. Tegoroczna transmisja koncertów i spotkań na Akademii Sztuk Przepięknych, będzie dostępna, między innymi, na YouTube, Twitchu i Facebooku. Pol'and'Rock Festival będzie też można oglądać i słuchać na platformie Onet.pl i na antenie Antyradia. Tego lata organizując swoją Domówkę wraz z przyjaciółmi, będziecie mogli spędzić ponad 50 godzin na internetowej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

 

Oglądaj #PolAndRock2021

 

fot. Basia Lutzner

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-05-17 19:44:38

Nocny Kochanek gwiazdą Eliminacji!

Historia kołem się toczy... kapela którą poznaliśmy w 2017 roku dzięki Eliminacjom do Najpiękniejszego Festiwalu Świata zaprezentuje się w Kwidzynie jako gwiazda muzycznych zmagań. Laureaci Złotego Bączka i zdobywcy Fryderyka za album roku to ulubieńcy festiwalowej publiczności!

2021-06-14 14:26:32

Tides from Nebula wystąpi na ASP

Publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata miała okazję doświadczyć muzyki Tides from Nebula podczas koncertu kapeli na nocnej scenie ASP w 2018 roku. W tym roku również spotkamy się z wyjątkowym brzmieniem trio na Akademii Sztuk Przepięknych.

2021-06-21 14:50:27

Renata Przemyk na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

"Babę zesłał Bóg"... a tak utalentowaną artystkę jak Renata Przemyk na Najpiękniejszy Festiwal Świata po raz trzeci sprowadza miłość do wyjątkowej festiwalowej publiczności. Piosenkarka, aktorka, autorka tekstów zagrała na Nocnej Scenie ASP w 2019 roku i spotkała się z nami podczas Najpiękniejszej Domówki Świata rok temu.

ZOBACZ TEŻ