Aktualności

Zgłoś swoją domówkę i weź udział w konkursie Mastercard

2020-07-03 22:43:01

 

Najpiękniejszy Festiwal Świata to przede wszystkim Ludzie. To wspólna zabawa, spotkania i rozmowy. Podczas tegorocznej wyjątkowej edycji 26. Pol’and’Rock Festiwal ONLINE, Mastercard przygotował dla Was szereg rozwiązań technologicznych, dzięki którym Domówki będą również Najpiękniejszymi na Świecie.

 

Mastercard jest partnerem Mapy Domówek, gdzie możecie zgłosić swoją imprezę a przy okazji wziąć udział w konkursie na najlepszą koncepcję Domówki. Do wygrania 100 kodów z rabatem 100% na koszulkę z siemashop.pl.

 

 

Wszystkie domówki zostaną przeniesione do oficjalnego komunikatora tegorocznej edycji Festiwalu, który zostanie udostępniony dzięki Mastercard. Dzięki temu narzędziu poczujecie prawdziwy klimat festiwalu, będziecie mogli porozmawiać, pochwalić się swoimi aktywnościami. Kanał P'N'R wspierany przez Mastercard będzie głównym centrum informacji. Festiwalowy bot przekaże Wam wszystkie niezbędne informacje, a moderatorzy z Pokojowego Patrolu odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.

 

Czeka na Was również wiele niespodzianek, które sprawią, że poczujecie się tak jak w Kostrzynie nad Odrą. Pozytywnych emocji dostarczy konkurs na najlepszą Domówkę, w którym Mastercard ufundował wyjątkowe nagrody:

I - bezcenny pobyt w strefie Organizatora na przyszłorocznym P'N'R,

II - transmisje live z 3 ekipami domówek,

III- 50 kodów z rabatem 100% na koszulkę z siemashop.pl 

IV - 50 kodów z rabatem 50% na koszulkę z siemashop.pl.


Najpiękniejszą Domówkę na Świecie nakręca dla Was Mastercard.

 

fot. Michał Kwaśniewski

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ