Aktualności

Zgłoś swoją organizację na Akademię Sztuk Przepięknych

2021-05-24 16:11:05

 

Akademia Sztuk Przepięknych na Pol'and'Rock Festiwal to nie tylko spotkania z niesamowitymi gośćmi, ale także przeróżne artystyczne warsztaty i możliwość dotknięcia, nawet w najmniejszym stopniu, sztuki i kultury. Czynimy to malując, rzeźbiąc, lepiąc z gliny, grając na gitarze czy oglądając filmy. ASP to także szereg warsztatów na temat społeczeństwa, zdrowia czy rozwoju osobistego. Stwórz tegoroczną Akademię Sztuk Przepięknych razem z nami. Zgłoś swoją organizację i poprowadź warsztaty podczas 27. Pol'and'Rock Festival. 

 

 

Proces zgłoszeń jest podzielony na dwa etapy: 

• I etap 24 maja- 11 czerwca 

W pierwszym etapie podaj:

  • dane swojej organizacji
  • dane osoby do kontaktu
  • informację, o tym czym się zajmujecie jako grupa
  • co chcecie przygotować dla uczestników festiwalu.

Kładziemy szczególną uwagę na to, aby warsztaty w tym roku miały formę zajęć praktycznych, a nie teoretycznych. Warsztaty, dyskusje, ćwiczenia zamiast wykładów i przemówień. 

Zgłoszenia należy dokonać poprzez bazę:

Zgłoś swoją organizację

 
Warsztaty ASP, fot. Damian Jędrzejewski
 
 

• II etap 18 czerwca – 2 lipca 

W drugim etapie, organizacje, które zostaną przez nas wybrane, poprosimy o przygotowanie szczegółowego programu warsztatów, jakie planują poprowadzić.

 

Szczegóły dotyczące zgłoszeń, prowadzenia zajęć i terminów zgłoszeń znajdziecie w Regulaminie ASP poniżej. Wszystkie regulaminy festiwalu dostępne są na naszej stronie internetowej: https://polandrockfestival.pl/o-festiwalu/regulaminy

 

Sprawdź regulamin ASP

 

Warsztaty ASP, fot. Edyta Kurycka

 

Zmiany wprowadzone w 2021 roku:

• Maksymalnie 10 osób reprezentujących daną organizację

• Jak każda osoba znajdująca się w przestrzeni festiwalu, tak też prowadzący warsztaty będą zobowiązani do poddania się testom na Covid-19

• Do wyboru dwie formy aktywności (stoisko o maksymalnych wymiarach 5x10 m i/lub warsztaty prowadzone w namiocie organizatora)

 

 

Akademia Sztuk Przepięknych to miejsce ważnych spotkań i rozmów. To miejsce, w którym Lech Wałęsa, Tadeusz Mazowiecki i Leszek Balcerowicz opowiadali o losach Polski. Miejsce, w którym Tomasz Lis, Monika Olejnik i Tomasz Sekielski rozprawiali na temat dziennikarzy i dziennikarstwa. To przestrzeń, w której Dorota Masłowska, Janusz Głowacki i Jerzy Bralczyk opowiadali o języku i jego roli w dzisiejszym świecie. Zawsze są to ludzie wyjątkowi. Dlaczego chcą przyjechać? Bo wiedzą, że spotkania z Wami są bardzo mądre, odbywają się w cudownej atmosferze, a w czasie ich trwania przestrzegane są zasady słuchania i dyskutowania na poziomie. W Akademii nie spożywa się piwa i nie pali się papierosów.

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-05-24 16:44:47

Arkadiusz Jakubik gościem ASP

Znamy pierwszego gościa ASP! Arkadiusz Jakubik to aktor filmowy i teatralny, scenarzysta, reżyser filmowy oraz lider kapeli Dr Misio. Jako wokalista punkowej formacji, Jakubik kilkukrotnie spotykał się z publicznością Najpiękniejszego Festiwalu Świata. W tym roku artysta zaprezentuje się na Pol’and’Rock Festival 2021 jako gość Akademii Sztuk Przepięknych.

2021-06-07 15:16:55

Łukasz Czepiela z Red Bull Air Race na ASP

Pierwszy polski pilot w Red Bull Air Race, Łukasz Czepiela już raz odwiedził Najpiękniejszy Festiwal Świata, gdy miał okazję podziwiać festiwalowe pole z lotu ptaka. Publika z zachwytem śledziła akrobacje ekipy The Flying Bulls, które uświetniły otwarcie festiwalu w 2019 roku.

2021-05-31 19:19:56

Dżem pierwszą gwiazdą w line-up Pol'and'Rock 2021

Nie mogło być inaczej: podczas Najpiękniejszego Festiwalu Świata na lotnisku w Makowicach-Płotach rozkwitną słoneczniki, a na scenie, tak jak w Żarach w 1997 roku - zagra kapela Dżem.

ZOBACZ TEŻ