Aktualności

Zgłoszenia na warsztaty ASP otwarte

2022-04-20 14:48:24

 

Najpiękniejszy Festiwal Świata to od wielu lat nie tylko wydarzenie muzyczne, ale również społeczne. Organizatorzy po kolejny do udziału w Pol'and'Rock zapraszają organizacje pozarządowe, oferujące uczestnikom festiwalu rozmaite warsztaty i zajęcia.

Festiwalowicze mają wyjątkową okazję by rozwijać swoje talenty, doskonalić nowe umiejętności, poznawać misję przyświecającą działaniu NGOsów, i zdecydować się na to, czy zaangażują się w działania wybranej organizacji pozarządowej.

 

Gospodarze Pol'and'Rock Festival, który w tym roku odbędzie się w nowej lokalizacji, na malowiczym lotnisku Czaplinek-Broczyno, zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych do zgłaszania chęci udziału w aktywnościach Akademii Sztuk Przepięknych i przeprowadzenia warsztatów. Jednocześnie przypominamy, że przed zgłoszeniem należy zapoznać się z Regulaminem

 

Zgłoś udział swojej organizacji

 

Uczestnicy warsztatów ASP. fot. Edyta Kurycka

Proces zgłoszeń jest podzielony na dwa etapy:

 

• I etap do 3 czerwca 2022

Zapoznaj się z regulaminem i za pomocą naszej bazy wyślij wstępne zgłoszenie, które zawiera podstawowe dane organizacji, którą reprezentujesz oraz co dla nas najważniejsze propozycję działań w ramach ASP.

Pamiętaj, że kładziemy szczególną uwagę na to, aby warsztaty miały formę zajęć praktycznych, a nie teoretycznych. Warsztaty, dyskusje, ćwiczenia zamiast wykładów i przemówień. 

 

• II etap od 13 do 30 czerwca 2022

Od organizacji, które zostaną do tego etapu zaproszone będziemy wymagali podania dokładnego planu działań na Festiwalu.

POKAŻ PODOBNE
2022-04-19 13:19:03

Drugie notowanie Złotego Bączka

Przygotowaliśmy dla Was kolejne notowanie plebiscytu Złotego Bączka. To Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata, wybieracie kapelę, której występ najbardziej przypadł Wam do gustu i tym samym zapraszacie zespół na koncert na 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-05-02 21:35:00

Bestialsko dobry rock - GWAR na Pol'and'Rock

Koncerty, ktore wyglądają jak rozgrywające się na żywo sceny z goteskowych horrorów i międzyplanetarnych walk między armiami pozaziemskich potworów, do których często dołączają karykaturalnie przedstawione postaci z ziemskiej historii i współczesności oraz mocna muzyka z pogranicza hard rocka i metalu to znaki rozpoznawcze kapeli GWAR. Amerykańska kapela wystąpi na 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-05-02 21:25:00

Brytyjski punk na Pol'and'Rock Festival

The Exploited to absolutne legendy klasycznej, wywodzącej się z Wielkiej Brytanii sceny punkowej. Czy punkowcy ze Szkocji po raz kolejny udowodnią, że punk jest wciąż żywy - i ma się dobrze?

ZOBACZ TEŻ
nota prawna