Aktualności

Zgubiłeś coś cennego na Festiwalu?

2019-08-06 17:19:39

 

Zgubiłeś na Festiwalu Pol'and'Rock coś cennego? Cały czas masz szansę to odzyskać!

Biuro Rzeczy Znalezionych pracowało w pocie czoła przez cały czas trwania Festiwalu, aż do niedzieli do godziny 12:00. Dzięki nim i Waszej życzliwości wiele osób odzyskało to, co zgubili na festiwalowym polu. Jeśli jednak nie udało Ci się dotrzeć do Biura Rzeczy Znalezionych, wciąż masz szanse odzyskać swoje rzeczy.

 

 

Biuro Rzeczy Znalezionych i wolontariusze Pokojowego Patrolu pracujący w nim na 25. Pol'and'Rock Festival fot. Dominik Malik

 

 

Rzeczy z festiwalowego BRZ będą przekazane do Biura Rzeczy Znalezionych w Starostwie Powiatowym w Gorzowie Wlkp., ul. Pankiewicza 5-7, skatalogowanie rzeczy potrwa około 2-3 tygodni, więc na przełomie sierpnia i września należy wypatrywać wykazu rzeczy znalezionych, który zamieszczony będzie w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Gorzowie Wlkp. w zakładce Informacje ogólne – Ogłoszenia, komunikaty, obwieszczenia - Biuro Rzeczy Znalezionych.

Po identyfikacji, od września, możliwy będzie odbiór rzeczy, przy czym zgodnie z ustawą możliwy jest jedynie odbiór osobisty.

 

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Biurem Rzeczy Znalezionych w Starostwie Powiatowym w Gorzowie Wlkp.

 

POKAŻ PODOBNE
2020-07-03 14:41:54

3 najczęściej oglądane rozmowy Akademii Sztuk Przepięknych

Już za miesiąc będziemy świętować ostatni dzień 26 Pol’and’Rock Festival, dlatego przygotowaliśmy Wam kilka wspominek z zeszłorocznego festiwalu. Dzisiaj skupimy się nad wspaniałymi, wyjątkowymi rozmowami, jakie mają miejsce co roku na wzgórzu ASP, a w tym roku podczas Najpiękniejszej Domówki Świata.

2020-06-08 19:05:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 25

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. Od 1996 roku Złoty Bączek wręczany jest - o ile jest taka możliwość - na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival. Dla artysty jest to każdorazowo szansa na kolejny występ na największej festiwalowej scenie w Europie.

2020-08-01 11:33:01

Godzina W na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

Godzina W na Najpiękniejszym Festiwalu Świata to wzruszająca chwila na stałe wpisana w oprawę wydarzenia. Jednoczymy się z Warszawą i wszystkimi Polakami.

ZOBACZ TEŻ