Aktualności

Zgubiłeś coś cennego na Festiwalu?

2019-08-06 17:19:39

 

Zgubiłeś na Festiwalu Pol'and'Rock coś cennego? Cały czas masz szansę to odzyskać!

Biuro Rzeczy Znalezionych pracowało w pocie czoła przez cały czas trwania Festiwalu, aż do niedzieli do godziny 12:00. Dzięki nim i Waszej życzliwości wiele osób odzyskało to, co zgubili na festiwalowym polu. Jeśli jednak nie udało Ci się dotrzeć do Biura Rzeczy Znalezionych, wciąż masz szanse odzyskać swoje rzeczy.

 

 

Biuro Rzeczy Znalezionych i wolontariusze Pokojowego Patrolu pracujący w nim na 25. Pol'and'Rock Festival fot. Dominik Malik

 

 

Rzeczy z festiwalowego BRZ będą przekazane do Biura Rzeczy Znalezionych w Starostwie Powiatowym w Gorzowie Wlkp., ul. Pankiewicza 5-7, skatalogowanie rzeczy potrwa około 2-3 tygodni, więc na przełomie sierpnia i września należy wypatrywać wykazu rzeczy znalezionych, który zamieszczony będzie w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Gorzowie Wlkp. w zakładce Informacje ogólne – Ogłoszenia, komunikaty, obwieszczenia - Biuro Rzeczy Znalezionych.

Po identyfikacji, od września, możliwy będzie odbiór rzeczy, przy czym zgodnie z ustawą możliwy jest jedynie odbiór osobisty.

 

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Biurem Rzeczy Znalezionych w Starostwie Powiatowym w Gorzowie Wlkp.

 

POKAŻ PODOBNE
2019-06-17 20:14:39

Lordi na Pol’and’Rock Festival!

Potwornie dobry ciężki metal zagości na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

2019-06-19 17:20:00

Nasza historia polskich zespołów walczących o Złotego Bączka

Już za kilka dni okaże się, który z polskich wykonawców dostanie nagrodę za najlepszy występ na zeszłorocznym Festiwalu Pol'and'Rock. Zobacz, ile razy wystąpili dla Najpiękniejszej Publiczności Świata!

2019-06-19 14:51:18

Wojciech Pszoniak na Akademii Sztuk Przepięknych

Wybitny aktor teatralny, filmowy, reżyser, który w tym roku obchodzi 50-lecie pracy artystycznej - spotkanie z Wojciechem Pszoniakiem już 1 sierpnia na Akademii Sztuk Przepięknych!

ZOBACZ TEŻ