Aktualności

Zgubiłeś coś na Festiwalu? Nie pękaj, leć do Biura Rzeczy Znalezionych!

2022-07-22 14:25:00

 

Portfel z kotkiem? Sentymentalna, antyczna koszulka festiwalowa z podpisami starej ekipy? Nie martw się, że zagubione bezcenności przepadły! Każda rzecz przyniesiona do Biura Rzeczy Znalezionych zostanie dokładnie skatalogowana i opisana. Dzięki temu proces odzyskiwania zgubionych skarbów będzie o wiele sprawniejszy i bezpieczniejszy – wystarczy opisać zgubiony przedmiot (opisy typu „ten czarny, najnowszy telefon marki Strawberry” się nie liczy!), lub podać numer seryjny urządzenia.

Punkt Biura Rzeczy Znalezionych jest otwarty w dniach:

  • środa 14:00 – 20:00
  • czwartek/piątek/sobota 9:00 – do końca koncertów na Dużej Scenie (z przerwą techniczną 14:00-15:00)
  • niedziela 7:00 – 12:00

Jeśli znajdziesz coś obok waszego obozu lub w drodze na koncert, prosimy o dostarczenia tego przedmiotu do Biura Rzeczy Znalezionych osobiście, a nie w ręce Pokojowego Patrolu – skróci to czas odzyskania rzeczy przez właściciela! 

 

Biuro Rzeczy Znalezionych na 25. Festiwalu Pol'and'Rock, fot Marlena Kuczko

 

Pamiętaj też, że możesz zapobiegać gubieniu przedmiotów. Nie zabieraj ze sobą cennych rzeczy, które będą zbędne na Festiwalu. Kiedy idziesz na koncert pod jedną ze scen - pamiętaj, aby portfel, klucze i okulary schować w bezpiecznym miejscu, takim jak na przykład nasza festiwalowa nerka.

Jeśli nie udało Ci się odebrać zgubionych przedmiotów z Biura Rzeczy Znalezionych w trakcie trwania Festiwalu – nie pękaj! Wszystkie przedmioty pozostawione w punkcie przekażemy do Biura Rzeczy Znalezionych przy Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytaj członków Pokojowego Patrolu i zajrzyj do regulaminu punktu BRZ.

 

Adam Kościelniak

POKAŻ PODOBNE
2022-07-04 20:50:00

Neo-Nówka wraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

Tradycji stanie się zadość i najbliższy festiwal rozpoczniemy od... kabaretu! Na scenie Akademii Sztuk Przepięknych zaprezentuje się doskonale znana polandrockowej publiczności Neo-Nówka.

2022-07-06 12:35:13

Prace na festiwalowym polu ruszyły!

Równo na miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia rozpoczęliśmy działania na Lotnisku Czaplinek-Broczyno! Od poniedziałku, 4 lipca, 28. Pol'and'Rock Festival się buduje, by już wkrótce przyjąć festiwalowiczów spragnionych muzycznych wrażeń i wyjątkowej atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

2022-07-20 13:51:43

Zabawa dniem i nocą w Strefie Play Night’and’Day!

W Strefie Play na 28. Pol’and’Rock Festival każdy bawi się tak, jak lubi – od rana do wieczora! Jesteś typem dziennego luzaka? A może wolisz nocne imprezy? Na wszystkich odwiedzających czeka mnóstwo niespodzianek. Co będzie główną atrakcją?

ZOBACZ TEŻ